ماشین جدید بیلدربیس کلش اف کلنز معرفی شد : بتل کوپتر ، ماشین پرنده

ماشین جدید بیلدربیس کلش

کلش اف کلنز : Battle Copter به عنوان ماشین قهرمان جدیدBuilder Base معرفی شد

ماشین جدید بیلدربیس کلش اف کلنز The Battle Copter یک ماشین پرنده جدید است. که با انتشار مجدد Builder Base 2.0 در کلش اف کلنز وارد بازار خواهد شد.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

با آمدن Builder Base 2.0 در بازی Clash of Clans، توسعه دهندگان شروع به انتشار اطلاعات بیشتری کرده اند. اطلاعات در مورد آنچه می‌توانیم در بازسازی مورد انتظار آینده داشته باشیم.

این شامل بتل کوپتر می شود. این یک ماشین قهرمان پرنده جدید است که به شما امکان می دهد از برد (مشابه Flying Fortress در Clan Capital) آسیب وارد کنید. Battle Copter دارای قابلیت ویژه Bomb Rush است که در طول نبرد شارژ می شود.

مقالات مرتبط »   به روز رسانی Builder Base 2.0 کلش اف کلنز : چیدمان ها، سطوح نیروها و …

ماشین جدید بیلدربیس کلش اف کلنز : بتل کوپتر

هنگامی که قابلیت Bomb Rush را فعال می کنید، بتل کوپتر یک حمله نوک تیز را آغاز می کند. که این دستگاه را به سمت هدف به سمت جلو هدایت می کند. و سپس آسیب انفجاری ایجاد می کند.

می‌توانید در Builder Hall سطح 8 قفل Battle Copter را باز کنید. این یک ماشین تک هدفه با شلیک سریع است که می‌تواند هم اشیاء زمینی و هم اجسام هوایی را هدف قرار دهد. هیچ هدف مورد علاقه ای ندارد و سرعت حرکت آن 14 است.

Battle Copter گزینه های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد (علاوه بر ماشین اصلی نبرد). به ویژه هنگام تصمیم گیری در مورد ماشینی که می خواهند وارد نبردهای تازه بازسازی شده در بیلدر بیس شوند. این یک افزودن خوشایند به حالت بازی است و مطمئناً انواع استراتژی‌ها و تاکتیک‌های تهاجمی جدید را جرقه خواهد زد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

به‌ روز رسانی کلش رویال در ژوئن 2023 با رویدادهای پر جایزه در راه است!

نوشته بعدی

به روز رسانی کلش اف کلنز بعدی چه زمانی متشر خواهد شد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه