کلن گیم جولای 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، جوایز و موارد دیگر

کلن گیم جولای 2023

Clan Games کلش آف کلنز جولای 2023 : جزئیات، جوایز و …

هر ماه، یک کنجکاوی در میان است. بنابراین، اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به انتظارات بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم جولای 2023 بیندازیم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

Clan Games بدون شک یکی از محبوب ترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش اف کلنز است.
در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند.

مقالات مرتبط »    بلیت طلایی 2023 کلش اف کلنز : فرمت، استخر جایزه و موارد دیگر

کلن گیم جولای 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم جولای 2023 در 22 ژوئیه 2023 آغاز می شود. و در 28 ژوئیه 2023 (جمعه، ۶ مرداد) به پایان می رسد. درست مانند کلن گیم ژوئن، یک بازیکن می تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند. و برای باز کردن جوایز پاداش به 4000 امتیاز نیاز است.

پاداش ها

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضیات برای رسیدن به مرحله نهایی ثابت باقی می ماند، بنابراین اگر قبیله شما کمتر از 13 عضو فعال داشته باشد که هر یک از آنها 4000 امتیاز کسب می کنند، به دست آوردن جوایز ردیف نهایی دشوار خواهد بود.

در کلن گیم ها، همه شرکت‌کنندگانی که حداقل یک چالش را کامل می‌کنند، این فرصت را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، یک جایزه انتخاب کنند. توزیع پاداش به گونه ای عالی طراحی شده است که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند. این به طور ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می توانند در مجموع 160 جواهر با 2x Power and Research Potions با یک گزینه منبع اکسیر تاریک عالی در ردیف پنجم در کنار افزایش اکسیر و طلا در صورت انتخاب جوایز مناسب از لایه ها، جمع آوری کنند. بنابراین به طور کلی توزیع جوایز کلن گیم جولای 2023 عالی است.

سخن پایانی

امیدواریم که اتفاق ناگواری دیگری مانند دفعه قبل رخ ندهد که در آن جوایزی که توسط کلش آف کلنز به اشتراک گذاشته شده در بازی وجود ندارد. Elixir Rune که قرار بود در آخرین Clan Games منتشر شود، ورودش را از دست داد، اما قطعاً زمان او مشخص خواهد شد. رده چهارم و پنجم بهترین پیشنهادها را دارد، بنابراین بازیکنان شانس زیادی برای افزایش غارت خود دارند.

ما ترجیحات خاصی از هر ردیف برای انتخاب رون اکسیر در کنار کتاب ساختمان ها نداریم، اما پیشنهاد می کنیم رون را انتخاب کنید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند، بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت جدید وارزون موبایل با حجم دانلود کمتر، بازی را بهینه می کند

نوشته بعدی

Etched Stone در کالاف دیوتی موبایل : نحوه دریافت و استفاده از آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه