گلد پس ژوئن 2024 کلش اف کلنز : همه جوایز و مایلستون ها

گلد پس ژوئن 2024

Clash Of Clans Gold Pass (ژوئن 2024) : همه جوایز و نقاط عطف

در این راهنما، تمام جوایزی را که می‌توانید از گلد پس ژوئن 2024 کلش اف کلنز کسب کنید، به شما نشان خواهیم داد.

در فصل جدید کلش اف کلنز وارد غرب وحشی و حیات وحش می شویم. با تبدیل شدن به کلانتر دهکده خانگی خود، خود را برای چالش های هیجان انگیز و رویدادهای حماسی آماده کنید.

با هر فصل جدید، یک گلد پس تازه‌سازی شده وجود خواهد داشت. در آن، شما باید چالش‌هایی را تکمیل کنید تا امتیازات چالش را به دست آورید تا از سطوح مختلف پاداش بالا بروید.

سابقه چند ساله جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش اف کلنز مطمئن می باشد.

در گلد پس این فصل باید از این طبقات بالا بروید اگر می خواهید قفل پاداش هایی مانند آیتم های جادویی و جواهرات را باز کنید. و همچنین مزایایی مانند بانک فصل پایه سازنده، افزایش ظرفیت بانک فصلی، و امتیاز اسلات فورج خودکار کسب کنید.

Gold Pass فقط در ماه ژوئن در دسترس خواهد بود. بنابراین مطمئن شوید که قبل از پایان آن تا جایی که ممکن است امتیاز کسب کنید.

مقالات مرتبط »      چالش با دم شیر بازی نکن در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

تمام جوایز گلد پس ژوئن 2024 کلش اف کلنز

طبق معمول، فصل ژوئن دارای یک پاس طلایی پریمیوم و یک پاس نقره ای رایگان خواهد بود.

Silver Pass یک مسیر پاداش رایگان است که همه بازیکنان می توانند به صورت رایگان از آن لذت ببرند. از طرف دیگر، Gold Pass یک مسیر پاداش برتر است که برای دسترسی به آن باید پرداخت کنید.

برای ردیم کردن جوایز باید دکمه Claim را انتخاب کنید. زیرا به طور خودکار مطالبه نمی شوند. با این حال، پس از پایان فصل، به طور خودکار هر گونه پاداشی را از Season Bank و Builder Bank دریافت خواهید کرد.

برای اینکه بیشترین بهره را از این بانک ها ببرید، شما باید اغلب بازی را انجام دهید و در رویدادهایی مانند کلن وارز و کلن کپیتال شرکت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش با دم شیر بازی نکن در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

نوشته بعدی

آپدیت ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال «سفر ملکه گابلین» : حالت بازی جدید و کارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه