کلن گیم دسامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم دسامبر 2023

Clan Games دسامبر 2023 در Clash of Clans : جزئیات، جوایز و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به آنچه که بازیکنان در کلن گیم دسامبر 2023 کلش اف کلنز دریافت خواهند کرد، بیندازیم.

کلن گیمز بدون شک یکی از پرطرفدارترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش آف کلنز در کنار رفرش هفتگی رویدادها است. در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند. هر ماه، کنجکاوی وجود دارد که ببیند چه پاداشی دارد.

مقالات مرتبط »    رویداد Cookie Rumble کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

کلن گیم دسامبر 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

باکلن گیم دسامبر 2023 کلش اف کلنز در 22 دسامبر 2023 آغاز شد. و در 28 دسامبر 2023 (پنج شنبه، ۷ دی) به پایان می رسد. ما بار دیگر سیستم 50000 امتیازی را داریم. طبق معمول، یک بازیکن می‌تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند. و برای باز کردن جوایز پاداش به 4000 امتیاز نیاز است.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

جوایز

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضی برای رسیدن به ردیف نهایی یکسان است. بنابراین، اگر قبیله شما از کمتر از 13 عضو فعال تشکیل شده باشد که هر کدام 4000 امتیاز دارند، دستیابی به جوایز در ردیف آخر ممکن است چالشی باشد.

در کلن گیم دسامبر 2023 کلش اف کلنز، تمامی اعضایی که حداقل یک چالش را با موفقیت به پایان برسانند، این شانس را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، پاداش دریافت کنند. توزیع پاداش به گونه ای عالی طراحی شده است که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند. که به ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می‌توانند در مجموع 150 جواهر با تعداد زیادی معجون جداگانه جمع آوری کنند. از جمله : 2 برابر معجون سازنده در کنار اکسیر و افزایش طلا، در صورت انتخاب جوایز مناسب از ردیف‌ها. بنابراین به طور کلی توزیع عالی جوایز است.

سخن پایانی

پاداش‌های Clan Games مطمئناً بهبود یافته‌اند و ما این بار Gold Rune را دریافت خواهیم کرد. اگر به دنبال ارتقاء دفاعی هستید، با توجه به دریافت Book of Heroes in the Pass، به نظر می‌رسد که گزینه بهتری باشد. علاوه بر این، شما این شانس را دارید که جوایز مختلف و مناسبی را به دست آورید، با یک Builder Gold Rune که در ردیف ماقبل آخر ارائه می شود.

ما پیشنهاد می‌کنیم که Runes را از ردیف‌های 5 و 6 انتخاب کنید. زیرا به ارتقای خانه و دهکده ساز، به‌ویژه دفاع کمک می‌کند. خوب، با توجه به اینکه توزیع منبع در شکوه کامل است. در واقع می توان این را یک جایزه طلایی نامید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Cookie Rumble کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل – Siren Song

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه