به روز رسانی Builder Base 2.0 کلش اف کلنز قوی تر می شود

Builder Base 2.0 کلش

کلش اف کلنز تأیید کرد که Builder Base 2.0 دارای نیروهای قوی تری با توانایی های فعال تر خواهد بود.

آپدیت بزرگ بعدی کلش اف کلنز به نام بیلدر بیس 2.0 شناخته می شود. استوارت، رهبر بازی، در گذشته گفته بود که سوپرسل قصد دارد با این به روز رسانی، بیلدر بیس را به طور کامل بازسازی کند. طراحان طرح جامع خود را برای کل بازسازی بیلدر بیس به اشتراک گذاشتند. که قصد دارد آن را برای بازیکنان در تمام سطوح جذاب تر کند. پیش‌بینی می‌شود که ارتقاء بیلدر بیس 2.0 در قسمت اول سال جاری منتشر شود. در آماده سازی برای به روز رسانی Builder Base 2.0 کلش اف کلنز، توسعه دهندگان اکنون در حال پیاده سازی مفاهیم جدید و توسعه نمونه های اولیه هستند. توسعه‌دهندگان اخیراً چندین نمونه اولیه از Builder Base 2.0 را آزمایش کرده‌اند. و به تازگی نگاهی اجمالی به آن نمونه‌های اولیه ارائه کرده‌اند. این نمونه‌های اولیه شامل ایده‌های جدیدی مانند تعداد نیروهای قوی‌تر کمتر و توانایی‌های فعال فعال هستند.

مقالات مرتبط »  چالش Wizard of Awes ژانویه در Clash of Clans : بهترین استراتژی‌های حمله، پاداش‌ها و …

سوپرسل قصد دارد Builder Base 2.0 کلش اف کلنز را از نظر تاکتیکی لذت بخش تر کند

در وبلاگ قبلی، سوپرسل قبلاً طرح دقیق خود را در مورد بازسازی Builder Base 2.0 به اشتراک گذاشته است. سازندگان می‌خواهند تجربه‌ای تازه برای بیلدر بیس ایجاد کنند. که بازیکنان با برجسته کردن جنبه‌های مثبت بازی و در عین حال کنار گذاشتن جنبه‌های منفی، از آن لذت بیشتری ببرند.

سابقه چند ساله سایت جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش اف کلنز مطمئن می باشد.

توسعه دهندگان قبلاً سه مشکل مهم را که اکنون با بیلدر بیس رخ می دهد برطرف کرده اند. و این مشکلات در نسخه بعدی برطرف خواهند شد. این شامل محدودیت استفاده از خلاقیت بیشتر در حملات به سالن های سازنده بالاتر است. مشکل جوایز ناکافی، که بازیکنان اغلب پس از پایان مسابقه با آن مواجه می شوند، توسط توسعه دهندگان نیز مورد توجه قرار گرفته است. سطح قابل توجهی از تصادفی بودن که در مبارزات در مقابل بیلدر بیس وجود دارد. به طور کلی، توسعه دهندگان تایید کرده اند که Builder Base 2.0 هیچ نبرد متقابلی نخواهد داشت.

نمونه های اولیه جدید با دو مورد جدید در حال حاضر در حال آزمایش هستند

لید استوارت، این هفته با به‌روزرسانی‌های بیشتر درباره Builder Base 2.0 کلش اف کلنز دوباره بازگشت. مشخص شد که آن‌ها در حال آزمایش نمونه‌های اولیه بیلدر بیلدر بیس ۲.۰ هستند. توسعه دهندگان اکنون در حال کار بر روی دو مورد بالقوه هستند، که شامل داشتن نیروهای قوی تر کمتر و دادن توانایی های فعال فعال به نیروهای بیشتر است. اما یکی از کارمندان سوپرسل، u/Darian_CoC، اخیراً در Reddit سلب مسئولیت کرد مبنی بر اینکه اینها هنوز نمونه‌های اولیه‌ای هستند که در حال آزمایش هستند. و لزوماً چیزی نیستند که به نسخه نهایی راه پیدا کنند.

به گفته سازندگان، نیروهای کمتر اما قوی‌تر در حمله، نبردها را کمتر اسپم می‌کند. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از خلاقیت خود در حملات استفاده کنند. توسعه دهندگان همچنین قصد دارند تعداد نیروها را در نبرد کاهش دهند تا نیروها قهرمانانه تر شوند. برای انجام این کار، آنها ویژگی‌های جدیدی را امتحان می‌کنند. که در آن سربازان می‌توانند توانایی‌های فعالی مانند قهرمانان را به دست آورند.

علاوه بر این، سوپرسل در وبلاگ خود گفته است که توسعه دوباره کاری هنوز در مراحل اولیه است و این شرکت در حال حاضر روی بی عیب و نقص کردن همه چیز تمرکز نمی کند. آنها در حال حاضر در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا این اضافه‌ها بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کنند یا خیر. هنگامی که همه چیز تصمیم گیری شد، تیم سوپرسل کاملاً بر روی ویژگی های جدید تمرکز می کند و قبل از افزودن آنها به بازی از صیقلی بودن آنها اطمینان حاصل می کند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دریافت ووچر رایگان در فری فایر مکس از رویداد New Big Head

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت جم رایگان کلش رویال – Free Gems

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه