رویداد Clash with Haaland کلش اف کلنز می 2024 : تمام آنچه باید بدانید

ایونت Clash of Clans “Clash with Haaland” می 2024: همه چیزهایی که لازم است بدانید

فصل جدید با مضمون فوتبال در ماه می 2024 با همکاری Clash of Clans x Erling Haaland رویداد Clash with Haaland را برای ما به ارمغان می آورد.

رویدادهای نورافکن در کلش آف کلنز سوپرسل ممکن است در چند ماه گذشته یک اتفاق عادی بوده باشد. زیرا ما کم کم تعداد زیادی از این رویدادها را به صورت زنده دریافت می کنیم. با Super Dragon Spotlight و Rocket Balloon Spotlight به ترتیب در فصل مارس 2024 و فصل آوریل 2024.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

خب، رویداد Clash with Haaland سربازان و ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیزی مانند پرتاب کننده غول پیکر، طلسم کارت زرد و تجهیزات توپ Spiky را معرفی می‌کند. با گیم پلی استراتژیک و انواع جوایز موجود، بازیکنان فرصت های زیادی دارند تا تجربه Clash of Clans خود را به سطح بالاتری برسانند. بنابراین برای ارائه یک نمای کلی به شما، ما این قطعه را به همین موضوع اختصاص داده ایم.

مقالات مرتبط »      چالش دست به کارت کلش اف کلنز : چگونه بازی را 3 ستاره کنیم؟

رویداد Clash with Haaland کلش اف کلنز می 2024

طبق معمول، رویداد CoC Haaland ویژگی ها و چالش های هیجان انگیز زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. این فعالیت‌های درون بازی را به ارمغان می‌آورد. که در آن بازیکنان می‌توانند منابع را جمع‌آوری کنند، چالش‌های مضمونی را انجام دهند و موارد دیگر. با یکی از نکات برجسته پیش‌بینی شده مجموعه جدیدی از جوایز انحصاری همانطور که قبلاً ذکر کردم.

این رویداد از 7 تا 17 می 2024 (جمعه، ۲۸ اردیبهشت) به مدت 10 روز ادامه دارد و در طی آن می توانید در مسیر رویداد پیشرفت کنید و جوایز مختلف را باز کنید. در مراحل بعدی مقالات نیز توضیح خواهم داد که چه جوایزی می توانید دریافت کنید.

استراتژی های رویداد

ساختمان این رویداد کمپ فوتبال خواهد بود. جایی که منبع اصلی توپ‌های فوتبال برای جمع‌آوری و سپس مدال‌های کفش طلا برای پاداش‌هایی مانند سربازان، سنگ معدن‌ها و تجهیزات است. حمله در پایگاه های چند نفره به شما کمک می کند تا فوتبال به دست آورید. مدال‌های کفش طلایی که به دست آورده‌اید بر اساس توپ‌های فوتبال جمع‌آوری‌شده است. با آهنگ جایزه، جوایز اضافی با توپ های فوتبال اضافی در دسترس است.

سربازان و جادوهای رویداد جدید

نیروهای موقت بخشی از این رویداد هستند. و از این رو، ما چیزهای جدیدی دریافت می کنیم! نام‌ها با مضمون فوتبال هستند، بنابراین با بازی زیبا، اکشن بیشتری انجام می‌شود.

سرباز جدید: The Giant Thrower
پرتاب کننده غول پیکر یک گروه بزرگ با نسخه محدود است که به کلش آف کلنز ادویه می بخشد. با توانایی ویژه پس از رهاسازی، این سرباز جدید می تواند پس از پرتاب یک پرتابه فوتبال مانند، آسیب شگفت انگیزی وارد کند. پرتاب کننده غول پیکر می تواند تقریباً تمام دفاع های دشمن را بشکند. بنابراین آن را به یک دارایی استراتژیک خوب برای حملات شما تبدیل می کند.

طلسم جدید: Yellow Card
داور در زمین! طلسم کارت زرد روش جدیدی را برای گیم پلی و کنترل دفاع و قهرمانان دشمن ارائه می دهد. طلسم کارت زرد پس از بازیگران، فوراً یک دفاع هدفمند یا قهرمان دفاع را به مدت 15 ثانیه غیرفعال می کند. این طلسم به بازیکنان این امکان را می‌دهد که برای لحظه‌ای تهدید را تحت کنترل درآورند، آتش دشمن را منحرف کنند و زمانی که نیروهایشان می‌توانند حمله کنند، از فرصت استفاده کنند.

جوایز رویداد

البته، شما این رویداد طولانی را برای دریافت جوایز بازی می کنید، و این بار، ما چیزهای شگفت انگیزی داریم. تجهیزات قهرمان با توپ Spiky برای پادشاه بربر بازگشته است. در طول نبردها با فرستادن رگبار گلوله‌های نوک‌دار به سمت ساختمان‌های دشمن و پر کردن آنها با دینامیت، آسیب‌های قدرتمندی وارد می‌کند. هر چه تعداد دفعات بیشتری باز شود، با هر قطره دشمنان بیشتری را به هم می زند.

از مدال‌های چکمه طلایی، می‌توانید در حین پیشرفت، جوایزی کسب کنید. بازیکنان می‌توانند برای دریافت جوایز اضافی، از جمله مدال‌های اضافی، سنگ‌های معدنی و تزیینات، پاس رویداد را خریداری کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش دست به کارت کلش اف کلنز : چگونه بازی را 3 ستاره کنیم؟

نوشته بعدی

چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه