بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز روی ایجاد تعادل متمرکز است

بیلدر بیس 2.0 کلش

به روز رسانی کلش آف کلنز Builder Base 2.0 بر ایجاد تعادل بین حمله، دفاع و سازندگان تمرکز دارد.

در آخرین پست وبلاگ خود، Clash of Clans برنامه های خود را فاش کرده است. که بر روی به روز رسانی بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز متمرکز خواهد بود که در ایجاد تعادل در حمله، دفاع و سازندگان دنبال می شود. این مدتی است که در حال توسعه بوده است و با تأیید، مشخص است که آنها می خواهند سیستم را به وضعیت بهتری ارتقا دهند.

خرید جم کلش از سایت جمینجا در سریعترین زمان انجام می گیرد.

بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز با حملات چند نفره مشابه Home Village همراه خواهد بود

سوپرسل قصد داشت مدل بیلدر بیس فعلی را با به‌روزرسانی بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز بازسازی کند. و پست اخیر وبلاگ در ماه فوریه نشان داد که بیلدر بیس نیروهای قوی‌تری با توانایی‌های فعال فعال خواهد داشت.

مقالات مرتبط »  بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز (ژانويه 2023)

Clash of Clans Game Lead Stuart در پست وبلاگ خود به تغییراتی اشاره کرد که Builder Base 2.0 روی آن تمرکز کرده است. با توسعه ای که در حال رخ دادن است تا چند جنبه از سیستم فعلی را تغییر دهد تا جلوه متعادل تری از دید بازیکن وجود داشته باشد.

ایجاد تعادل بین حمله و دفاع در بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز

بله، سیستم فعلی Versus Battles هیجان‌انگیز است. اما تیم بر این باور است که نقص‌هایی دارد. وقتی بازیکنی یک جام را از دست می دهد، تعداد جام ها کاهش می یابد. و این جایی است که تیم آن را کمتر از حد ایده آل می یابد. تعیین استراتژی ها تا حدودی برای بازیکن یک چالش خواهد بود.

بنابراین، به جای Versus Battles، که در آن دو بازیکن به طور همزمان به یکدیگر حمله می‌کنند، سیستمی را طراحی کرده‌اند که بیشتر شبیه به حملات چندنفره در Home Village است. از آپدیت بعدی به بعد، به ازای هر ستاره ای که در حمله خود به دست می آورید، مقداری Builder Gold به دست خواهید آورد.

به ازای هر حمله ای که انجام می دهید، دفاعی دریافت خواهید کرد. و اینها بدون توجه به میزان حمله، متعادل خواهند ماند. حتی زمانی که آنلاین هستید، دفاع ممکن است رخ دهد. صحبت در مورد بیلدر اکسیر، توسط دفاع به دست آمده است. در دفاع، به ازای هر ستاره ای که حریف از پایگاه شما برنده نمی شود، پاداش دریافت می کنید.

به عنوان مثال، اگر حریف شما دو ستاره دریافت کند، با یک ستاره به شما پاداش داده می شود. بنابراین، مطمئن شوید که دفاع خود را تقویت می کنید! بنابراین به زبان ساده، خوب حمله کردن، بیلدر گلد را برای شما به ارمغان می‌آورد. که می‌توانید از آن برای ساخت دفاع قوی‌تر استفاده کنید. و دفاع خوب، بیلدر اکسیر را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید از آن برای ساخت حمله قوی‌تر استفاده کنید.

Balancing Builders

از به‌روزرسانی‌های بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز ، بازیکنان می‌توانند قفل O.T.T.O را باز کنند. زمانی که به بیلدر هال 6 به عنوان سازنده دوم دائمی برای بیلدر بیس می رسند. برای کسانی که قبلاً به این موفقیت دست یافته‌اند، کلش آف کلنز کوئست‌ها را در بیلدر هال 9 به‌روزرسانی می‌کند. تا ششمین سازنده دائمی خانه دهکده را باز کند.

این یک سازنده ربات دیگر خواهد بود. که استاد سازنده تصمیم به ساخت آن گرفته و برای کمک به آنها به دهکده خانه می فرستد. با این حال، مأموریت‌ها برای باز کردن قفل سازنده ششم کمی با آنچه اکنون هستند تغییر می‌کنند، که آنها را عمومی‌تر و سازگارتر می‌کند.

لیگ ها به بیلدر بیس اضافه می شوند

خبر جالب دیگر این است که سیستم لیگ به بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز خواهد آمد. مفهومی شبیه به لیگ Home Village، هر ستاره حمله و دفاعی که در نبردها جمع آوری می کنید، با افزایش لیگ شما پاداش بیشتری به شما می دهد.

همچنین یک جایزه ستاره نیز وجود خواهد داشت. که به ازای هر لیگ مقدار بیلدر گلد و بیلدر اکسیر را در اختیار شما قرار می دهد. تعداد ستاره های مورد نیاز برای دریافت جایزه ستاره بر اساس لیگ متفاوت است. لیگ های بالاتر به ستاره های بیشتری در روز نیاز دارند.

استوارت تأیید کرده است که به‌روزرسانی‌های بیشتری در رابطه با کار مجدد Builder Base وجود دارد. باید ببینیم در آینده چه چیزی در انتظارمان است. زیرا این تغییرات به‌عنوان یک بازیکن عالی و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

World of Wonder پابجی موبایل در جشن های پنجمین سالگرد معرفی شد

نوشته بعدی

پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز : لیست کامل با جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه