باگ کلش اف کلنز برای دریافت گلد پس جولای 2023 پس از خرید آن

باگ کلش اف کلنز

بازیکنان کلش آف کلنز هنگام دریافت Gold Pass جولای 2023 خود پس از خرید با یک باگ مواجه می شوند.

چندین بازیکن باگ کلش اف کلنز را برای دریافت گلد پس جولای 2023 پس از خرید آن گزارش کرده اند. در ادامه، سوپرسل رسماً وقوع این باگ را تأیید کرد. که برخی از بازیکنان نمی توانند پس از خرید گلد پس را دریافت کنند. آنها این موضوع را پذیرفته اند و به طور فعال در حال بررسی علت این باگ هستند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

باگ کلش اف کلنز برای دریافت گلد پس پس از یک هفته از انتشار مجوز جدید جولای 2023 آشکار شد

بسیار تعجب آور است که این موضوع تقریباً یک هفته پس از پخش زنده فصل جدید جولای 2023 آشکار شد. این تیم تصریح کرده است که تا زمانی که یک اصلاح اجرا نشود، تنها پس از تایید خرید بازیکنان، می توانند به صورت دستی Gold Pass را به شناسه Supercell بازیکنان اضافه کنند.

مقالات مرتبط »    گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز : افزایش قیمت و ظرفیت بانک

اتفاق نظر بین بازیکنان این است که این باگ کلش اف کلنز به‌طور غیرمنتظره‌ای پس از تغییرات اخیر در Gold Pass رخ می‌دهد. از اول ژوئیه 2023، کلش آف کلنز چندین تغییر را در Gold Pass اعمال کرد. از جمله افزایش قیمت پایه آن به 6.99 دلار. حتی اگر چند امتیاز اضافی اضافه شد، افزایش قیمت چیزی بود که آنها دوست نداشتند.

بازیکنان می توانند برای دریافت پاس یا شروع بازپرداخت به پشتیبانی مشتری مراجعه کنند

برخی از بازیکنان تجربیات خود را درباره باگ کلش اف کلنز هنگام دریافت پاس طلایی ژوئیه 2023 به اشتراک گذاشتند. و برخی از آنها تا پنج روز انتظار داشتند. با این حال، تعداد کمی تأیید کردند که پس از ارسال ایمیل به گزینه تماس با پشتیبانی بازی با جزئیات حساب شما، پاس ها را دریافت کرده اند. می توانید راهنمای دقیق تماس با خدمات را در اینجا بیابید.

اگر بازیکنان پاس را دریافت نکردند و پاس طلا را از طریق Google Play خریداری کرده باشند، می‌توانند با خدمات مشتریان فروشگاه Google Play تماس بگیرند و درخواست بازپرداخت کنند. از آنجایی که شما محصول را همانطور که انتظار می رفت دریافت نکردید، دلیل موجهی برای درخواست بازپرداخت است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Play Fist Fight در فری فایر مکس با جعبه غارت سلاح و ووچر گلدرویال

نوشته بعدی

Ghost در کالاف دیوتی موبایل : نحوه دریافت و استفاده از او در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه