کلن گیم آگوست 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، جوایز و موارد دیگر

کلن گیم آگوست 2023

Clan Games کلش آف کلنز آگوست 2023 : جزئیات، جوایز و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به آنچه بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم آگوست 2023 دریافت خواهند کرد، بیندازیم.

Clan Games بدون شک یکی از محبوب ترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش اف کلنز است. در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند. هر ماه، کنجکاوی وجود دارد که ببیند چه پاداشی دارد.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

کلن گیم آگوست 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم آگوست 2023 در 22 آگوست 2023 آغاز می شود. و در 28 آگوست 2023 (دوشنبه، ۶ شهریور) به پایان می رسد. با این حال، برخلاف کلن گیمز جولای، یک بازیکن می تواند در مجموع این بار 5000 امتیاز و مانند معمول 4000 امتیاز جمع کند. باید برای باز کردن قفل پاداش پاداش مورد نیاز است.

مقالات مرتبط »    نحوه دانلود و بازی نسخه چینی کلش اف کلنز (Tencent Games)

پاداش

سیستم هفت لایه نادر بازگشت خود را نشان داده است. که با باز کردن قفل نهایی در 75000 امتیاز دنبال می شود. ریاضی برای رسیدن به مرحله نهایی در مقایسه با سیستم 50000 امتیازی شما کمی تغییر می کند. زیرا شما 25000 امتیاز اضافی برای جمع آوری دارید. بنابراین اگر طایفه شما کمتر از 15 عضو فعال داشته باشد که هر یک از آنها 5000 امتیاز کسب کنند، به دست آوردن جوایز ردیف نهایی دشوار خواهد بود.

در کلن گیم آگوست 2023 کلش اف کلنز، همه شرکت‌کنندگانی که حداقل یک چالش را کامل می‌کنند، این فرصت را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، یک جایزه انتخاب کنند. توزیع پاداش عالی طراحی شده است. به گونه ای که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند که به ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می توانند در مجموع 170 جواهر با تعداد زیادی معجون جداگانه با یک گزینه منبع اکسیر سیاه عالی در ردیف پنجم در کنار افزایش اکسیر و طلا در صورت انتخاب جوایز مناسب از لایه ها جمع آوری کنند. بنابراین توزیع عالی جوایز در کل است.

سخن پایانی

نکته مثبت در سیستم هفت لایه این است که بازیکنانی که به آخرین ارتقا تاون هال پیشرفت کرده‌اند، واجد شرایط دریافت مجموعه‌ای از پاداش‌ها و افزایش‌های رضایت‌بخش هستند و آماده ادعا هستند. ردیف چهارم و پنجم بهترین پیشنهادها را برای منابع تقویت کننده Dark Elixir و Gold دارند، در حالی که Builder Base Elixir Rune نیز چیزی است که می توانید به آن بروید. بنابراین بازیکنان شانس زیادی برای افزایش غارت خود دارند.

ما ترجیحات خاصی از هر ردیف نداریم تا از Dark Elixir Rune جدا کنیم. که در کنار کتاب طلسم‌ها بی‌معنی است. اگر آخرین بار را در طول بازی‌های May Clan از دست داده‌اید، منتظر برداشتن رون نباشید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Trendsetter فری فایر مکس : باندل Get Dusk Prowl و قیمت

نوشته بعدی

چالش Knightly Armor کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه