چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش اف کلنز : نحوه کسب سه ستاره

چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش

Clash of Clans : چگونه می توان بر چالش کاملاً فا-بو-لوس غلبه کرد؟

فصل جاری اکتبر 2023 کلش آف کلنز با اولین چالش خود در این بازی همراه شد. بازیکنان مشتاق هستند تا چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش اف کلنز را که بعد از تم کلش-او-وین است، انجام دهند. پس ما استراتژی‌های مأثری را برای 3 ستاره کردن چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش اف کلنز ابداع کرده‌ایم.

مقالات مرتبط »    چالش Clash x Chess کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

معرفی چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش اف کلنز

صادقانه بگویم، چالش اولیه کاملاً ساده است. با توجه به اندازه نیروها، واقعاً تفاوت زیادی ندارد. بار دیگر، شما با یک پایگاه تاون هال 15 روبرو هستید که ساختارهای دفاعی زیادی ندارد و Monolith به عنوان مهم ترین تهدید برجسته می شود.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP و 1x معجون منبع به دست آورند.

چگونه در کلش آف کلنز چالش کاملاً فا-بو-لوس را شکست دهیم؟

این تیم یک پایه خنک به شکل خفاش در راستای تم هالووین طراحی کرده است. برای شکستن این پایه می توانید آن را به سه قسمت چپ، راست و مرکز تقسیم کنید. شما این قابلیت را دارید که حمله خود را از هر گوشه یا کنار شروع کنید.

اولین قدم این است که سه طلسم اسکلت را در سمت راست اجرا کنید. تا حواس دفاع های Monolith و Scattershot را منحرف کنید. پس از آن، می‌توانید با استقرار چند Ice Golem پیگیری کنید. و Log Launcher را از پشت برای شکستن محفظه‌ها قبل از اعزام بقیه نیروهای خود مستقر کنید. به محض اینکه وارد Rage شدند، منطقه را برای تقویت نیروهای خود طلسم کنید.

هنگامی که طلسم های اولیه Skeleton را مستقر کردید و نیروهای Clan Castle را فعال کردید، از طلسم Freeze در آن منطقه استفاده کنید. سپس، در حالی که نیروهای شما به سمت مرکز حرکت می کنند، Grand Warden را وارد کنید. یک طلسم Rage دیگر را برای تقویت حمله آنها اجرا کنید. و تاون هال را مسدود کنید تا توانایی Giga Inferno آن را غیرفعال کنید. شما می توانید از قابلیت Warden آن وقت و آنجا استفاده کنید.

بعد، طلسم های خفاش را برای حواس پرتی آزاد کنید و قهرمان سلطنتی را با استفاده از طلسم های نامرئی معرفی کنید. این استراتژی باید یک پیروزی آسان سه ستاره را تضمین کند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کارت Ice Spirit Evolution با توانایی منجمد کردن تدریجی نیروها معرفی شد

نوشته بعدی

گلد پس اکتبر 2023 کلش اف کلنز همراه با پوسته جدید Ghost Champion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه