5 بهترین کارت برای چالش کلاسیک کلش رویال در دسامبر 2022

چالش کلاسیک کلش رویال

5 بهترین کارت برای چالش Classic دسامبر در Clash Royale

بازیکنان کلش رویال می‌توانند در چالش هفتگی کلاسیک شرکت کنند تا جوایزی مانند طلا، کارت، و آیتم‌های جادویی به دست آورند. آنها می توانند با صرف 10 Gems شرکت کنند.

قبل از شروع چالش کلاسیک، بازیکنان باید یک عرشه هشت کارتی را با استفاده از کارت‌های باز شده جمع کنند. آنها باید سعی کنند یک عرشه قوی بسازند تا هر چه که می توانند بر مسابقات مسلط شوند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا، در نبردهای قبیله ای شرکت کنید و برنده شوید.

چالش کلاسیک در بازی به شرح زیر است:

“هر برد در یک چالش جایزه نهایی شما را افزایش می دهد. چالش با 12 برد یا سه باخت به پایان می رسد!”

این مقاله نگاهی به پنج کارت برتر برای چالش کلاسیک کلش رویال در دسامبر 2022 دارد.

مقالات مرتبط »  حرفه ای شدن در کلش رویال : نکات کلیدی برای پیروز شدن در بازی

توجه داشته باشید: این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظرات نویسنده است.

5 بهترین کارت برای چالش کلاسیک کلش رویال در دسامبر 2022

1) Mega Knight

 • هزینه: 7 اکسیر
 • خسارت: 355
 • امتیاز: 5280

Mega Knight یکی از معدود کارت های کلش رویال است که آسیب اسپلش را ایجاد می کند. این باعث می شود که آن را در برابر کارت هایی که نیروهای گروهی را مستقر می کنند، مانند Skeleton Army و Spear Goblins بسیار مؤثر می کند.

Mega Knight می تواند به عنوان کارت نیروهای تانک ضد حمله به همراه Wizard به دلیل ضربه های بالا و خروجی آسیب خوب استفاده شود.

بازیکنان می توانند از کارت های کمکی مانند Goblin Gang، Arrows، Zap و Log در کنار Mega Knight استفاده کنند.

2) Hog Rider

 • هزینه: 4 عدد اکسیر
 • خسارت: 421
 • امتیاز: 228

هاگ رایدر یکی از بهترین کارت ها برای چالش کلاسیک کلش رویال است. می تواند به راحتی برج های دشمن را در چالش کلاسیک نابود کند.

هاگ رایدر به دلیل تمرکز روی ساختارهای حریف در برابر کارت های سرباز آسیب پذیر است. در نتیجه، باید همراه با کارت های پشتیبانی مانند Wizards و Valkyries استفاده شود.

Witch و Hog Rider یک ترکیب قدرتمند برای فشار ایجاد می کنند. Hog Rider همچنین می تواند در برابر انبوهی از سربازان زمینی توسط Wizards و Valkyries محافظت شود.

3) Valkyrie

 • هزینه: 4 عدد اکسیر
 • خسارت: 354
 • امتیاز: 2641

Valkyrie که به نیروهای زمینی مخالفان آسیب می رساند، یکی از بهترین کارت های کمیاب برای چالش کلاسیک در کلش رویال است. کارت‌های نیروهای کم اکسیر که می‌توان با Valkyrie استفاده کرد عبارتند از Goblin Gang، Skeleton Army، Spear Goblins و Goblin Barrel.

Valkyrie باید به عنوان یک واحد پشتیبانی در کنار Royal Giant، Golem و Pekka مورد استفاده قرار گیرد. این کارت از تبر استفاده می کند که از هر طرف به سربازان و دفاع های مخالف حمله می کند. همچنین می توان از آن به عنوان کارت Mini Tank استفاده کرد زیرا می تواند به راحتی با نیروهای مخالف مقابله کند و ضد حمله را علیه برج دشمن آغاز کند.

4) Wizard

 • هزینه: 5 اکسیر
 • خسارت: 373
 • امتیاز: 955

Wizard یک کارت ضد هوایی قدرتمند است که به سربازان و برج های مخالف آسیب وارد می کند. پس از رسیدن بازیکنان به Arena 4 در کلش رویال می توان به آن دسترسی داشت.

با توجه به خروجی آسیب قوی، Wizard یک نیروی پشتیبانی مؤثر برای ترکیب با کارت هایی مانند Hog Rider، Mega Knight، Valkyrie و Pekka است.

جادوگر همچنین می تواند برای متوقف کردن پیشروی ارتش ازدحام دشمن، مانند Minion Horde یا Skeleton Army استفاده شود. این یکی از بهترین کارت های ضد هوا برای استفاده در چالش کلاسیک کلش رویال به دلیل انعطاف پذیری است.

5) Pekka

 • هزینه: 7 اکسیر
 • خسارت: 1081
 • امتیاز: 4982

Pekka یکی از قدرتمندترین کارت‌های سرباز کلش رویال است. بازیکنان می‌توانند پس از رسیدن به Arena 4 آن را به دست آورند. می‌توان از آن با کارت‌های پشتیبانی مانند Wizard، Musketeer، Witch، Electro Wizard و Skeleton Army استفاده کرد.

مقالات مرتبط »  5 دک برتر مینی پکا در کلش رویال کدام ها هستند؟

Pekka همچنین می تواند به عنوان یک کارت دفاعی قوی برای جلوگیری از پیشرفت نیروی حریف استفاده شود. برای محافظت از آن در برابر کارت‌های ازدحامی مانند Goblin Gang، Spear Goblins، Barbarians، Minions و Skeleton Army، بازیکنان باید با کارت‌های طلسم مانند Fireball، Arrows، Zap و Log به Pekka کمک کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

الیت پس فری فایر دسامبر : نحوه دریافت نشان رایگان (نسخه MAX)

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه برطرف کردن افت FPS در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه