کارت تکامل والبریکر در کلش رویال : تاریخ انتشار، توانایی و موارد دیگر

کارت تکامل والبریکر

Clash Royale Wall Breakers evolution : تاریخ انتشار، توانایی و …

ما در این مقاله هر آنچه را که باید در مورد کارت تکامل والبریکر در کلش رویال بدانید را پوشش خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

کارت تکامل والبریکر در کلش رویال بعنوان دومین تکامل کارت پس از بمب افکن در نظر گرفته شده است. و قرار است در فوریه 2024 عرضه شود. این پیشرفت تکاملی وال بریکر استاندارد را به یک موجودیت فوق العاده در میدان جنگ تبدیل می کند. کسانی که به دنبال کنترل مؤثر منطقه در نبرد هستند، آن را به ویژه جذاب می یابند. زیرا دارای توانایی پاکسازی انبوهی از نیروهای دشمن است و راه را برای پیشروی سایر واحدها هموار می کند.

مقالات مرتبط »     کارت اولوشن Bomber کلش رویال چه زمانی منتشر می شود؟ (تغییرات آتی و …)

انتشار کارت تکامل والبریکر در کلش رویال در چه تاریخی است؟

کارت تکامل والبریکر در کلش رویال در تاریخ 14 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۲۵ بهمن) در بازی ظاهر می شود. بازیکنانی که مشتاق هستند این واحدهای انفجاری را به زرادخانه خود اضافه کنند، می توانند آنها را از طریق خرید درون برنامه ای (IAP) بدست آورند. قیمت هنوز نهایی نشده است. بنابراین هوای انتظار را برای علاقه مندان ایجاد کرده است.

علاوه بر گزینه خرید درون برنامه ای، بازیکنان این فرصت را دارند که با به دست آوردن شش وایلد شارد مخصوص Wall Breakers، این تکامل را باز کنند. اینها را می توان در صندوقچه های سطح بالا، فروشگاه های فصلی، و پیشنهادهای گاه به گاه فروشگاه پیدا کرد.

توانایی های پیشرفته تکامل دیوار شکن های کلش رویال

دیوار شکن های تکامل یافته افزایش قابل توجهی در آسیب وارده به میز ایجاد می کند. و در مقایسه با همتایان غیر تکامل یافته خود از افزایش خیره کننده +50 درصدی برخوردار است. در حالی که آنها همان سرعت حرکت را حفظ می کنند، دگرگونی واقعی در آسیب انفجار آنها نهفته است. این آنها را به نیرویی تبدیل می کند که باید در میدان جنگ با آنها حساب کرد.

در مرحله اولیه، دیوار شکن های تکامل یافته به سمت هدف خود می چرخند، که یادآور بشکه واکرها است. هنگامی که نقاط ضربه آنها تمام شد، به جای نابود شدن، به مرحله دوم و کمتر قدرتمندتر به نام Runners منتقل می شوند. این تغییر استراتژیک بعد تاکتیکی جدیدی را به بازی معرفی می کند. دونده ها در هنگام شکست انفجاری ایجاد می کنند. که می تواند ازدحام ها را از بین ببرد و مسیر را برای حملات بعدی باز کند.

با این حال، توجه به این نکته ضروری است :
دونده ها به طور قابل توجهی ضعیف تر هستند و آسیب کمتری نسبت به مرحله اولیه خود وارد می کنند. برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود، بازیکنان باید اطمینان حاصل کنند که Wall Breakers تکامل یافته با هدف خود در مرحله Barrel Walker ارتباط برقرار می‌کنند تا تمام قدرت ویرانگر خود را آزاد کنند.

چرخه کارت تکامل والبریکر در کلش رویال

تکامل Wall Breakers به دو چرخه برای فعال‌سازی نیاز دارد. و تضمین می‌کند که از هر سه استقرار یکی به شکل تکامل‌یافته منتج می‌شود. این یک عنصر استراتژیک را معرفی می‌کند و از بازیکنان می‌خواهد که به‌طور تاکتیکی زمان‌بندی استقرار خود را برای بهینه‌سازی اثربخشی کارت تکامل والبریکر در میدان نبرد، زمان‌بندی کنند.

نتیجه گیری

تکامل آینده قرار است تأثیر خود را در چشم انداز بازی بگذارد. و بازیکنان را ملزم می کند تا استراتژی خود را تطبیق داده و نوآوری کنند تا پیروز ظاهر شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کارت اولوشن Bomber کلش رویال چه زمانی منتشر می شود؟ (تغییرات آتی و …)

نوشته بعدی

آپدیت 3.1 پابجی موبایل تم شب‌های عربی، فرش پرنده و تفنگ P90 را ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه