راهنمای Trade Tokens کلش رویال : چگونه به دست آوریم و کجا استفاده کنیم؟

Trade Tokens کلش رویال

راهنمای ژتون های مبادله در کلش رویال : چگونه به دست آوریم و کجا استفاده کنیم؟

در این راهنمای Trade Tokens کلش رویال ، ما به شما خواهیم گفت که ژتون مبادله چیست و چگونه آنها را دریافت کنید. و دریابیم که با استفاده از آنها در Clash Royale به چه چیزی می توانید دست پیدا کنید.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

Trade Tokens در بازی Supercell’s Clash Royale به بازیکنان این امکان را می دهد که کارت های تکراری یا ناخواسته را با سایر بازیکنان بازی مبادله کنند. راه های زیادی برای به دست آوردن آن ها وجود دارد و می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

مقالات مرتبط »    تاور تروپ کانونیر در کلش رویال : همه چیزهایی که لازم است بدانید

Trade Tokens در کلش رویال چیست؟

ژتون های مبادله نوعی ارز درون‌بازی در کلش رویال هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند تا مانند کارت‌های کمیاب متفاوت، کارت‌هایی را با بازیکنان دیگر با 4 چیز کمیاب مختلف، Common، Rare، Epic و Legendary معامله کنند. بازیکنان می توانند تا ده تا از هر توکن را نگه دارند.

با Trade Tokens کلش رویال ، بازیکنان می‌توانند کارت‌های تکراری یا ناخواسته را با سایرین در جامعه مبادله کنند. تا مجموعه کارت‌های خود را برای ارتقاء سطح بالاتر تکمیل کنند. زیرا هر چیزی بالاتر از سطح 11 به تعداد زیادی طلا و کارت‌های یکسان برای هر نادری نیاز دارد.

به غیر از کارت های قهرمان که نمی توانید آنها را معامله کنید، تعداد کارت هایی که می توانید در هر توکن معامله کنید به شرح زیر است:

  • توکن افسانه ای: 1 کارت افسانه ای
  • توکن حماسی: 10 کارت حماسی
  • توکن کمیاب: 50 کارت کمیاب
  • توکن رایج: 250 کارت رایج

اگر کارتی را حداکثر کرده‌اید، می‌توانید با خرج کردن طلا برابر با قیمت سرریز کارت، آن را برای معامله پیشنهاد دهید. جزئیات در زیر آمده است.

  • رایج: 5 طلا در هر کارت (1250 برای کل پشته Common)
  • کمیاب: 25 طلا در هر کارت (1250 برای کل پشته Rare)
  • Epic: 100 طلا در هر کارت (1000 برای کل پشته Epic)
  • افسانه ای: 7500 طلا در هر کارت.

نحوه به دست آوردن Trade Tokens کلش رویال

چند راه وجود دارد که بازیکن می تواند ژتون های مبادله را بدست آورد. اینها را می‌توان از راه‌های مختلفی به دست آورد. از جمله تکمیل چالش‌ها، رسیدن به نقاط عطف در جاده تروفی، و خرید آنها از پیشنهادات ویژه در فروشگاه.

1. خرید درون بازی

اولین راه برای تهیه آنها، خرید آنها از طریق ارز واقعی از فروشگاه است. به طور کلی، اینها با یک معامله ترکیبی، بسته اولیه کارت یا پیشنهادات سینه هستند. معمولاً آنها پیشنهادات عالی هستند. اما اگر یک بازیکن معمولی بازی باشید، می توان آنها را جمع آوری کرد.

2. از طریق چالش ها

برای چالش‌های خاص، می‌توانید ردیف‌های پاداش را ببینید که نشان‌دهنده Trade Tokens کلش رویال است که می‌توانید با دستیابی به تعداد مورد نیاز برنده به دست آورید. توکن‌های افسانه‌ای بسیار نادر هستند. اگر فرصتی برای دریافت آن‌ها از طریق رویدادها وجود دارد، بازیکنان نباید این فرصت را از دست بدهند.

3. جوایز جاده تروفی

Trophy Road راه دیگری برای به دست آوردن ژتون های مبادله بیشتر ارائه می دهد. با جمع آوری تعداد مشخصی از تروفی ها در بازی، بازیکنان می توانند Trade Tokens را به عنوان پاداش در Trophy Road باز کنند. محبوب ترین راه، بردن جوایز از طریق رویدادها و چالش های مختلف در بازی است.

4. جوایز رویال پس

در حال حاضر، آخرین راه برای به دست آوردن توکن ها توسط Pass Royale است. هنگامی که به سطوح خاصی در Pass Royale رسیدید، از هر چیز کمیاب، یک Trade Token به شما پاداش داده می شود. بازیکنان فقط می توانند جوایز Pass Royale Tier را از رایگان، طلا یا الماس دریافت کنند.

نحوه استفاده از Trade Tokens کلش رویال

دو راه وجود دارد که یک بازیکن می تواند از ژتون های مبادله خود استفاده کند، یا از طریق معامله در فروشگاه یا از طریق اعضای قبیله.

1. تجارت از طریق معامله گر در فروشگاه: بازیکنان می توانند از معامله گر برای معامله این کارت ها استفاده کنند. کارت‌ها هر 24 ساعت یکبار تجدید می‌شوند. بنابراین بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که هر روز برای ترجیحات خود به معامله‌گر مراجعه کنند.

2. تجارت از طریق اعضای قبیله: برای انجام این کار، به منوی اصلی بازی رفته و سپس گزینه “Trade” را انتخاب کنید.

  • کارتی را که می خواهید از بین چهار گزینه موجود در منوی انتخاب خارج شوید را انتخاب کنید. شما باید کارت هایی را انتخاب کنید که همان کمیاب هستند، در غیر این صورت نمی توانید معامله کنید.
  • اکنون کارت هایی را که پیشنهاد می کنید از موجودی خود انتخاب کنید.

تنها چیزی که باقی می ماند این است که منتظر بمانید تا سایر بازیکنان/اعضای قبیله پیشنهاد شما را تایید کنند. در صورت تایید، ژتون های مبادله از حساب شما کسر می شود و سپس کارت به مجموعه شما اضافه می شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 : نقشه جدید، حالت‌ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

راهنمای شارد در کلش رویال : اولوشن شارد و وایلد شارد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه