5 دک برتر مینی پکا در کلش رویال کدام ها هستند؟ Clash Royale Deck

دک برتر مینی پکا در کلش

Clash Royale : پنج عرشه Mini Pekka برتر

Mini Pekka یکی از قدیمی ترین کارت های کلش رویال است. این از زمان انتشار رسمی آن در سال 2016 در بازی بوده است. Mini Pekka یک کارت سرباز همه کاره در کلش رویال است و بخشی از عرشه های مختلف است. Mini Pekka دارای مقیاس بندی DPS بالایی است اما از نظر نقاط ضربه کوتاه است. بازیکنان می توانند از Mini Pekka برای مقابله با نیروهای تانک مانند Golems و Giants استفاده کنند یا از سربازان تانک برای کمک به Mini Pekka در پایین کشیدن برج های حریف استفاده کنند. در اینجا چند دک برتر مینی پکا در کلش رویال وجود دارد.

دک های برتر مینی پکا در کلش رویال

1) چرخه لون ماینر

چرخه لون ماینر

ماینر و بالون در حال حاضر کارت های فوق العاده ای در کلش رویال هستند. وقتی آنها با Mini Pekka کنار هم قرار می گیرند، یک عرشه قدرتمند به دست می آوریم. Mini Pekka نقش یک کارت دفاعی را در این عرشه بازی می کند، زیرا ماینر و بالون اصلی ترین فروشنده های خسارت هستند. با این حال، اگر حریف یک بازی اشتباه پرهزینه انجام دهد، ما به راحتی می توانیم با استفاده از Mini Pekka، Miner و/یا Balloon Combo به سمت برج آنها فشار بیاوریم.

این عرشه همچنین دارای کارت های دفاعی برای سربازان ازدحام است که هنگام بازی با واحدهای DPS تک هدف دردسرساز هستند. تنها نقطه ضعف این عرشه عدم وجود طلسم های متوسط ​​یا با آسیب زیاد است. با این حال، این یک دک عالی برای بازی در کلش رویال است.

2) خفاش بیت داون گولم مینی پکا

خفاش بیت داون گولم

گولم بدون شک بهترین تانکر در کلش رویال است. استخر سلامتی عظیم آن از تمام نیروهای دیگر شما به راحتی محافظت می کند و به آنها اجازه می دهد به سمت برج های دشمن پیشروی کنند. با این حال، همچنان به محافظت در برابر واحدهای دفاعی تک هدف مانند Inferno Tower و Inferno Dragon نیاز دارد. برای دستیابی به این دک ها با لول بهتر می توانید خرید جم کلش رویال را امتحان کنید.

این عرشه دارای طلسم های رعد و برق و زپ به همراه Baby Dragons و Bats برای محافظت از Golem است. در حالی که Golem در حال تانک زدن است، بازیکنان می توانند Mini Pekka خود را برای نابود کردن برج های دشمن در کمترین زمان ارسال کنند.

3) چرخه X-bow MP Bats

چرخه X-bow MP Bats

اگر تا به حال به عرشه‌های X-bow cycle رفته‌اید، قطعاً می‌دانید که چقدر می‌توانند آزاردهنده باشند. اگر با X-bow مقابله نشود، می‌تواند به سرعت بخش قابل توجهی از HP برج دشمن را در کلش رویال بخورد.به لطف برد خود، X-bow وقتی در کنار هر یک از پل ها قرار می گیرد می تواند به برج ها حمله کند. این عرشه از Log، Ice Spirit، Ice Golem و Mini Pekka برای محافظت از X-bow استفاده می کند.

4) گورستان زهرآگین Bowler eWiz

گورستان زهرآگین Bowler eWiz

در کلش رویال، Bowler یک کارت دست کم گرفتـه شـده است و در بسیاری از دک ها استفاده نمی شود. ترکیب طلسم قبرستان و پویسون برای گرفتن برج های دشمن خیلی خوب است. Mini Pekka به عنوان یک ضد تانک و ضد پشتیبانی عمل می کند. این عرشه برای بازیکنان F2P توصیه نمی شود زیرا از چندین کارت افسانه ای و حماسی استفاده می کند.

مقالات مرتبط »  چگونه از دک ریتر برای کلش رویال استفاده کنیم ؟

5) چرخه انجماد گراز کلاسیک

چرخه انجماد گراز کلاسیک

Hog Rider یکی از نمادین ترین شخصیت های Clash-verse است. او از زمان عرضه در کلش رویال حضور داشتـه و بخشی از بسیاری از متا دک ها است. طرفداران Hog Rider و Mini Pekka می توانند آنها را با هم در این عرشه استفاده کنند.

با جادوهای پشتیبانی مانند Freeze و Zap، Hog Rider به راحتی می تواند برج های دشمن را نابود کند. در مورد دفاع، ما Mini Pekka، Princess، Minions و Iron Golem را داریم.

اگر دک های Clash Royale جالبی دارید، در نظرات به اشتراک بگذارید!

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آیا بازی کارتی کلش رویال برای کودکان امن و بی خطر است؟ – جواب داد

نوشته بعدی

چگونه قفل Electro Titan در کلش اف کلنز را باز کنیم؟ Clash of Clans

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه