چالش سوپر آرچر کلش رویال : راهنمای کامل بهترین عرشه‌ ها

چالش سوپر آرچر کلش

راهنمای بهترین deck های چالش Super Archers کلش رویال

در این مقاله، برخی از بهترین دک‌هایی را که می‌توانید برای پاک کردن چالش سوپر آرچر کلش رویال استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

آپدیت جدید بوت کمپ فصل 46 کلش رویال با به روزرسانی های جالبی برای طرفداران عرضه شده است. نگرانی‌ها در مورد پاس رویال جدید همچنان وجود دارد. اما چالش‌های جدید بازی را جذاب کرده است. از بین کارت های تقویت شده در بازی، Archer با نسخه Super ability خود در چالش حضور خواهد داشت.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه برای چالش سوپر آرچر کلش رویال

سوپر آرچرها در مقایسه با کمانداران معمولی در کلش رویال تفاوت چندانی ندارند، اما تفاوت در توانایی کارت است. فلش های ویژه سوپر کمانداران آسیب زیادی به نیروهای حریف وارد می کند. و می تواند هر نیرویی با هر اندازه ای را به عقب براند. بنابراین، در اینجا سه انتخاب ما بدون هیچ ترتیبی است.

مقالات مرتبط »  چگونه از دک ریتر برای کلش رویال استفاده کنیم ؟

1. سوپر کمانداران، نیزه گابلین ها، اسکلت ها، PEKKA، کماندار جادویی، گلوله برفی غول پیکر، شوالیه طلایی، بشکه گوبلین

میانگین هزینه اکسیر: 3.3

یک عرشه خوب برای شروع، جادویی و سوپر آرچر با عرشه چرخه سریع است که به ارائه شمارنده‌های سریع برای فشارهای هوایی و زمینی کمک می‌کند. PEKKA به عنوان یک تانک و همچنین یک سرباز با آسیب زیاد عمل می کند، بنابراین پاک کردن مسیر با کمک دو کماندار یک فشار جادویی به جلو را فراهم می کند.

یکی دیگر از موارد اضافه شده، چرخه ارزان‌تر Snowball، Spear Goblins و Skeletons است که ارزش زیادی برای 5 اکسیر ارائه می‌کنند. با یک کارت شرط برد، گوبلین بشکه می تواند به عنوان یک ضد فوری برای واحد گران قیمت حریف در پشت استفاده شود.

2. سوپر کمانداران، ارتش اسکلت، مینیون هورد، ماشین پرنده، پیکان، شاه اسکلت، خمپاره، ماینر

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

عرشه خداپسندانه هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، تا قبل از ماینر nerf اخیر یکی از متا دک های بازی بود، اما این نباید اثربخشی عرشه را از بین ببرد. Archers and Skeleton Army به خوبی با هم کار می کنند و خمپاره نیز افزوده دیگری به پایداری دفاعی است.

قهرمان Skeleton King ارزش اکسیر زیادی را ارائه می دهد، و ماینر حتی اگر تنها پیشنهاد مستقیم به تاج باشد، کارت های دیگر وقتی به درستی رها شوند، یک تغییر بازی در برابر هر حریفی یا عرشه ای که با آن روبرو می شوید، خواهند بود.

3. سوپر کمانداران، گلوله برفی غول پیکر، پیکان، موشک، قبرستان، شاهزاده تاریک، بشکه اسکلت، سنگ قبر

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

پیشنهاد نهایی عرشه ما یک فستیوال طلسم است و با بارگذاری شمارنده ها حریف شما را بسیار عصبانی می کند. این یک عرشه اکسیر متوسط دیگر با ارزش بازیافت سریع است و از Dark Prince به طور موثری استفاده می کند. ترکیب گلوله برفی، تیرها و موشک یک شمارنده عالی برای هر نوع فشار از طرف حریف است.

نکته ای که باید در نظر داشت ضعف ضد هوایی است که چندان آشکار نمی شود. زیرا سرمایه گذاری های دفاعی خوبی ارائه می شود، اما بازیکنان باید کارت های خود را به خوبی بازی کنند تا حریف را کنترل کنند و برد خود را به دست آورند.

سخن پایانی

چالش Super Archers یک رویداد سرگرم‌کننده دیگر است، اما کماندار نیروی سنگینی نیست که بتوان روی آن تکیه کرد. برای مؤثر بودن نیاز به یک کارت جذب HP در جلو دارد. و انداختن آن به عنوان یک شمارنده سریع نیز هدر دادن توانایی آنها است. از این رو این عرشه ها پس از تفکر بسیار با دقت انتخاب می شوند. ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکند. اما عرشه‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند، اگر کارت‌ها به درستی بازی شوند.

اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای Royal Champion Walk کلش اف کلنز با نکات و ترفندها

نوشته بعدی

نقشه Armada Strike برای کالاف دیوتی موبایل ارائه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه