سیزن توکن کلش رویال : چیست و چگونه می توان بیشتر به دست آورد؟

سیزن توکن کلش رویال

چگونه می توان در کلش رویال Season Token های بیشتری بدست آورد؟

با استفاده از سیزن توکن کلش رویال ، جوایز بیشتری دریافت کنید!

به‌روزرسانی مارس 2023 کلش رویال ممکن است به دنبال تغییرات رضایت‌بخش معرفی‌شده با جنجال‌ها و واکنش‌های منفی همراه باشد. اما Season Shop ممکن است بهترین سیب در این سبد باشد. بازیکنان یک سیستم پاداش جدید با این گنجاندن جدید دارند، و بیشتر بازیکنان قصد دارند قفل را باز کنند. و مزایای زیادی از فروشگاه دریافت کنند که به ارتقاء سریعتر بازی کمک می کند. ردیم کردن را می توان با کمک Season Tokens انجام داد. سیستمی که صرفاً با هدف خدمت به عنوان دروازه ای برای خرید آیتم های Season Shop در کلش رویال است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

درک به‌روزرسانی جدید ساده است، اما برخی از بازیکنان هنوز مشتاق هستند تا در مورد توکن‌ها، ارزش آنها، نحوه استفاده از سیستم پاداش برای استفاده بهتر و نحوه به دست آوردن Season Tokens اطلاعات بیشتری کسب کنند. بنابراین، ما به سرعت ساختار انگیزشی جدید را در این مقاله و همچنین راه‌های بدست آوردن سیزن توکن های بیشتر در کلش رویال را شرح می‌دهیم.

مقالات مرتبط »  به‌روزرسانی کلش رویال در 27 مارس 2023 شامل چه چیزهایی است؟

مروری بر سیزن شاپ و سیزن توکن کلش رویال

Season Shop

Season Shop که برای اولین بار در نقشه راه 2023 خود اعلام شد، پاداش جدیدی است که بسیاری در آخرین به‌روزرسانی معرفی شده‌اند و به بازیکنان کمک می‌کند تا چندین جایزه و پاداش برای یک فصل جاری دریافت کنند. برای شرکت در هر رویداد، نمادهای فصلی دریافت می‌کنید که می‌توانید از آنها در فروشگاه فصل استفاده کنید.

فروشگاه فصل با مجموعه‌ای از آیتم‌ها در هر فصل تازه‌سازی می‌شود، بنابراین بازیکنان می‌توانند هر فصل منتظر جوایز مختلفی باشند. این به احتمال زیاد از تم فصل پیروی می کند. با توجه به توزیع، بسته های فردی شامل کارت های مختلف، طلا و غیره خواهد بود.

Season Tokens

سیستم ارزی جدیدی که برای خرید در Season Shop معرفی شده است Season Tokens است. اینها را فقط می توان در Season Shop خرج کرد، و هیچ منوی دیگری وجود ندارد که از Season Tokens به عنوان وسیله مبادله استفاده کند.

همچنین باید به خاطر داشت که انباشت توکن های فصل هیچ پاداشی به همراه ندارد، زیرا آنها فصل به فصل می روند. بنابراین، تا پایان فصل جاری، آنها منقضی می‌شوند و به صفر می‌رسند، بنابراین به بازیکنان توصیه می‌شود آنها را خالی کرده و قبل از تاریخ انقضا، که در منوی فروشگاه فصل نشان داده می‌شود، پاداش‌ها را بازخرید کنند.

بازیکنان می توانند از توکن های فصل شما برای خرید موارد زیر استفاده کنند:

  • طلا
  • کارت ها (شامل قهرمانان)
  • وایلد کارت
  • ایموت ها
  • Banner Tokens
  • بنرهای نبرد
  • کتاب کارت

چگونه Season Token ها را در کلش رویال دریافت کنیم؟

  1. پخش رویدادها
  2. و ارتقای Pass Royale

دو روشی است که بازیکنان می توانند Season Tokens را جمع آوری کنند.

سیزن توکن از طریق رویدادها

با شرکت در رویدادها، بازیکنان می توانند روزانه تا 1000 توکن فصل به دست آورند. با این وجود، می‌توانید با صرف 50 جم، آن را 1000 توکن فصلی اضافه کنید. این امر همراه با تقویت Seson Token های به دست آمده توسط رویدادها است که تا پایان روز ادامه خواهد داشت. می توان آن را به تعداد نامحدود بار تمدید کرد.

هر بار که در آن روز آن را تقویت می کنید، قیمت جواهر 50 افزایش می یابد. اگر جواهرات را ذخیره کنید و از آنها برای دریافت جوایز استفاده کنید، می توانید توکن های اضافی دریافت کنید. اگر ضریب برنده در رویدادها فعال باشد، پاداش ها 1.5 x دو برابر می شود، به این معنی که 50٪ اضافی از جوایز کسب شده خود را دریافت خواهید کرد.

در حالی که می توانید پس از تکمیل سقف روزانه به شرکت در رویدادها ادامه دهید. با این حال، پس از آن نقطه نمی‌توانید به کسب توکن ادامه دهید. با استفاده از Season Boost، حد روزانه را می توان به حداکثر 7000 توکن در روز افزایش داد.

بازیکنان با توجه به سرمایه گذاری اکسیر خود برای هر برج تاج که تخریب شده و با موفقیت از آن دفاع می شود، توکن دریافت می کنند. به عنوان مثال، Classic 1v1 به ازای هر برج دفاع شده، 50 توکن فصلی اعطا می کند و به ازای هر برج تخریب شده، 100 توکن دریافت می کنید. خرج اکسیر هر کدام یک عدد می دهد، به طوری که توکن های زیادی جمع می شود.

سیزن توکن از طریق Pass Royale

برای توکن های بیشتر، Pass Royale را خریداری کنید. با باز کردن قفل سطوح بیشتر، رایگان به شما توکن می‌دهد، اما ردیف‌های طلایی و الماسی توکن‌های فصلی زیادی را در اختیار خواهند داشت. بنابراین، اگر برایتان مهم نیست که مقداری دلار اضافی خرج کنید، می‌توانید از آن بهره ببرید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل : نحوه دریافت و استفاده از آنها

نوشته بعدی

Hipfire در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه آن را اجرا کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه