آپدیت می 2023 کلش رویال : فصل 47 “Books of Clash”

آپدیت می 2023 کلش رویال

به روز رسانی و تغییرات تعادل می 2023 ‘Books of Clash’  فصل 47 کلش رویال

آپدیت می 2023 کلش رویال فرا رسیده است. فصل 47 از آنجایی که به‌روزرسانی کتاب‌های کلش در ماه می 2023 با ویژگی‌های هیجان‌انگیزی به کلش رویال می‌رسد، رو به رشد است. در کنار پوسته‌های جدید معمولی برای برج‌ها، شکلک‌های جدید، آیتم‌های جعبه بنر و پاداش‌های Season Shop، یک Super Champion جدید در خانه است. بنابراین، در این مقاله، جزئیات به روز رسانی آینده را بررسی خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

جزئیات آپدیت می 2023 کلش رویال : کتاب‌های کلش فصل 47

نبردهای فصل جاری در Legendary Hog Mountain Arena 10 قبلی ادامه خواهند داشت. این نام ممکن است از موضوع پیروی نکند. اما مطمئناً از کارت قهرمان جدید اضافه شده پیروی خواهد کرد.

مقالات مرتبط »   بهترین دک اکسیر 3 برابر (Triple Elixir) در کلش رویال

رویداد جدید سوپر قهرمان

یک Super Champion جدید به بازی می آید که یک گونه از خود Hog Rider است. او که تری نام دارد، مانند یک هاگ رایدر معمولی بازی می‌کند و به خاطر توانایی‌اش Hoggy Height، خود را به آسمان پرتاب می‌کند و به پایین می‌افتد تا آسیبی به منطقه وارد کند، تا حدودی شبیه به مگا نایت. استقرار تری 4 اکسیر هزینه دارد و برای فعال کردن توانایی او به 1 اکسیر نیاز دارد.

تری در حالی که قهرمان سری رمان های گرافیکی آتی Books of Clash است، در یک رویداد جدید Super Champion نیز حضور خواهد داشت، بنابراین بازیکنان علاقه مند اگر می خواهند قهرمان جدید را امتحان کنند و او را در بازی آزمایش کنند، باید به بازی سر بزنند. عرصه

اسکین تاورهای جدید

درست مانند فصل های معمولی، دو تاور اسکین جدید هم اکنون در دسترس هستند. از الگوی مشابهی پیروی خواهد کرد. که یکی در Pass Royale و دیگری به عنوان خرید فروشگاهی نمایش داده می شود. لایه طلایی Pass Royale پوسته برج Hog Head را در ردیف 48 باز می کند، در حالی که پوسته برج Book Barricade را می توان از فروشگاه خریداری کرد.

موضوع Hog Head خود Hog Rider است، درست همانطور که از نامش پیداست. این طرح به سمت صورت Hog Rider متمایل شده است، جایی که برای نشان دادن ظاهری عصبانی طراحی شده است. پوسته مغازه با تم کتاب است. جایی که برج کینگ سه کتاب روی هم چیده است در حالی که برج پرنسس کتابی پر از صفحات وارونه دارد.

شکلک ها و بنرها

پنج شکلک جدید راه خود را به بازی باز خواهند کرد که به دنبال تم Books of Clash خواهند بود. با یک هوگ و چهار ایموت رایدر، بسیار گویا هستند و به لذت نبردها می افزایند. به طور کلی، این تعداد بسیار کم است، و با این فصل، می‌توانستیم احساسات تاثیرگذارتری به آن اضافه شود.

تا آنجایی که آیتم‌های بنر در نظر گرفته می‌شوند، بازیکنان می‌توانند 40 بنر کاملاً جدید را که در این فصل در دسترس هستند، به دست آورند. هر کدام شانزده بنر در بنر باکس و فروشگاه معمولی، جایی که Season Shop چهار بنر خواهد داشت، نمایش داده می‌شود. در حالی که Pass Royale و پیش‌سفارش جعبه، هر کدام دو بنر خواهند داشت. این مجموعه بسیار مناسب است و بسیاری از بازیکنان آن را دوست خواهند داشت.

سیزن شاپ و افزایش کارت

Season Shop بار دیگر با پیشنهادات جالبی همراه شده است. که با تبادل توکن های فصل می توان از آنها استفاده کرد. در کنار کارت های پیشنهادی، بنرها و شکلک ها نیز خریدهای جالبی هستند. Barbarians، Hog Rider و Ram Rider کارت هایی هستند که برای خرید در دسترس خواهند بود. با Monk، Hog Rider و Ram Rider کارت های تقویت شده برای این فصل هستند. بنابراین مطمئن شوید که به رویدادها بروید و هر چه زودتر آن نشانه ها را بگیرید!

تغییرات تعادل

در آپدیت می 2023 کلش رویال هیچ تغییری در تعادل وجود ندارد. بنابراین، بازیکنان می‌توانند از کارت‌ها و عرشه‌های خود لذت ببرند، بدون اینکه نگران افت winrate یا عملکرد باشند.

جلد 1 رمان Books of Clash اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است

ین موضوع از مجموعه کتاب های کلش الهام گرفته شده است. که یک رمان گرافیکی هشت جلدی است که در دنیای کلش آف کلنز و کلش رویال اتفاق می افتد. کتاب اول، جلد 1، تری، یک هاگ رایدر جوان و گراز بلند پروازش پیم پیم را در یک اودیسه پر از نبردهای افسانه ای، اتحادهای جدید بعید، و خیانت های نابخشودنی خانوادگی دنبال می کند.

این کتاب توسط Gene Luen Yang نویسنده گرافیکی طراحی شده است. جلد 1 در 30 می در دسترس خواهد بود. کاربران علاقه مند هم اکنون می توانند جلد 1 را از اینجا پیش خرید کنند. این کتاب به زبان‌های انگلیسی، هلندی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و پرتغالی موجود است.

این همه برای جزئیات آپدیت می 2023 کلش رویال ، Book of Clash است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

مسابقات PMWI 2023 پابجی موبایل : زمان‌ بندی، تیم‌ ها و محل تماشا

نوشته بعدی

چالش قهرمان دوران تاریک کلش اف کلنز : آموزش سه ستاره کردن چالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه