به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل در فصل 46 کلش رویال ، «بوت کمپ»

فصل 46 کلش رویال

به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل در Season 46 کلش رویال، «Boot Camp» آوریل 2023

فصل 46 کلش رویال ، آپدیت «بوت کمپ» در آوریل 2023 منتشر شده است. و تغییرات هیجان انگیزی در مورد بالانس کردن کارت ها ایجاد کرده است. در کنار پوسته‌های جدید برای برج‌ها، شکلک‌های جدید، آیتم‌های جعبه بنر، و Season Shop با چندین جایزه برای کاربران همراه است. بنابراین، در این مقاله، جزئیات به روز رسانی آینده را بررسی خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

جزئیات به‌روزرسانی فصل 46 کلش رویال ، «بوت کمپ»

نبردهای فصل 46 کلش رویال در بوت کمپ آرنا کاملاً جدید ادامه خواهد داشت. این شباهت به قدیمی‌ترین عرصه بازی، Training Camp دارد. و فضای سبز فراوانی دارد تا حس شگفت‌انگیزی را در حین بازی به بازیکنان بدهد.

مقالات مرتبط »   راهنمای بهترین دک های چالش Rocket Party Goblin کلش رویال

اسکین تاورهای جدید

همراه با Boot Camp، دو Tower Skins جدید هم اکنون در دسترس هستند که یکی در Pass Royale و دیگری به عنوان خرید از فروشگاه وجود دارد. Gold Tier of the Pass Royale پوسته برج Super Archer را در Tier 48 باز می کند، در حالی که پوسته برج Boot Camp را می توان از فروشگاه خریداری کرد.

تا آنجا که به طرح ها مربوط می شود، هر دو منحصر به فرد به نظر می رسند و به تم فصل پایبند هستند. پارچه ها برجسته ترین پوسته آرچر تاور هستند که از نظر ترکیب رنگ عالی به نظر می رسند. در پوسته بوت کمپ، یک عروسک به خود برج پرنسس دوخته شده است در حالی که طرح طلایی برج پادشاه با یک نشان نشان می دهد.

ایموت ها و بنرها

به لطف تم Boot Camp، هفت شکلک جدید به بازی راه خواهند یافت. کمانداران، شاهزاده، شاهزاده تاریک، و پادشاه احساسات برجسته خواهند بود. پس از مبادله مقدار مشخصی توکن، می توان تعدادی از احساسات را از Season Shop دریافت کرد، در حالی که بقیه را می توان از طریق Pass Royale و خریدهای درون برنامه ای انجام داد.

تا آنجایی که آیتم‌های بنر در نظر گرفته می‌شوند، بازیکنان می‌توانند 40 بنر کاملاً جدید را که در این فصل در دسترس هستند، به دست آورند. تعداد به شرح زیر است: 16 در جعبه بنر، 22 برای خرید، و 2 برای مالکان Diamond Pass Royale. لایه Diamond Pass Royale همچنین دارای بنر انیمیشن Archer است که در Tier 49 باز شده است.

فروشگاه فصل و افزایش کارت

Season Shop با پیشنهادهای خوبی برای چنگ زدن وارد شده است که با تبادل توکن های فصل می توان از آنها استفاده کرد. در کنار کارت‌های پیشنهادی، بنرها و Emotes نیز خریدهای جالبی هستند. کمانداران، پرنس و دارک پرنس نیز کارت‌هایی را برای گرفتن در Season Shop دارند، با کمانداران، فلش‌ها و آرچر کوئین کارت‌های تقویت‌شده برای این فصل. بنابراین مطمئن شوید که به رویدادها بروید و هر چه زودتر آن نشانه ها را بگیرید!

مگا درفت در Path of Legends

بوت کمپ در طول فصل دارای Path of Legends خواهد بود که در حالت بازی Mega Draft بازی می شود. این بدان معنی است که به جای نبردهای معمولی 1v1، همه لیگ ها (از چلنجر I تا قهرمان نهایی) از حالت Mega Draft استفاده می کنند. علاوه بر این، تمام سطوح کارت و قدرت برج به 11 در تمام لیگ ها محدود خواهد شد.

تعداد مراحل Path of Legends از 93 به 76 کاهش می یابد. این اولین بار است که آنها چیزی شبیه به این را امتحان می کنند زیرا آنها هرگز حالت بازی اصلی را که در آن بازیکنان می توانند در Ranked Battles شرکت کنند تغییر نداده اند، بنابراین ممکن است جالب باشد امتحان کنید

تغییرات تعادل کلش رویال آوریل 2023

در اینجا مروری بر تغییرات تعادل کارت‌ها در این فصل است.

کارت های Buff شده

مگا مینیون

Mega Minion با زمان ضربه و آسیب در ثانیه مواجه شده است. زیرا میزان استفاده از مینیون های بزرگتر در حال کاهش بود.

 • زمان ضربه: 6%
 • DPS: +7٪

گوبلین های نیزه ای

Goblins with the Spears نیز به دنبال استفاده کم در بین بازیکنان، خشمگین می شوند و بهبود برد ممکن است عالی باشد.

 • محدوده حمله: +10٪

کارت های Nerf شده

کمانداران

کمانداران در آمار زمان ضربه اول کاهش عمده ای دریافت می کنند. بنابراین، این آمار را از 0.1 ثانیه به 0.5 ثانیه کاهش می دهد.

 • زمان ضربه اول: +400%

ماینر

یک کارت قوی دیگر، ماینر، که به طور عمومی مورد استفاده قرار می‌گرفت، در مورد آسیب‌های برج تاج که با آن برخورد می‌کند، یک nerf دریافت می‌کند و یک کارت مهم. با این حال، جامعه ممکن است احساس خوشحالی کند.

 • خسارت برج تاج: -17٪

شوالیه طلایی

فاصله داشبورد اندکی کاهش می یابد، اگرچه تفاوت ها قابل توجه خواهد بود.

 • دش دیستنس: -8٪

ققنوس

آسیب مرگ بالاترین توانایی Pheonix بود و متأسفانه در به‌روزرسانی آوریل 2023 شاهد کاهش آن خواهیم بود.

 • خسارت مرگ: -10٪

کارت های بازسازی شده

راسكال ها

در حالی که Rascals یک کارت منحصر به فرد است که ترکیبی از واحدهای دور و غوغا می کند، بسیاری از بازیکنان آن را به عنوان یک کارت مرده در نظر می گیرند و از این رو نیاز به یک کار مجدد بود. این به‌روزرسانی در آوریل 2023 در زمان مناسب انجام شده است.

 • امتیازات: 6+% (پسری راسکال)
 • زمان ضربه اول: -37.5٪ (دختر راسکال)
 • فاصله: +58٪

Furnace

یک کارت آزاردهنده برای بازی کردن، Furnace کارتی بود که به خوبی استفاده نمی شد و در طول زمان میزان استفاده پایینی داشت. بنابراین در مورد تاخیر و انقضای ساختمان کمی تجدید نظر شده است.

 • تأخیر اسپاون: 20%
 • طول عمر: 15%

این همه برای جزئیات به‌روزرسانی فصل 46 کلش رویال ، «بوت کمپ» است.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

فهرست رده‌ های سربازان کلش اف کلنز برای ماه آوریل 2023

نوشته بعدی

راهنمای Royal Champion Walk کلش اف کلنز با نکات و ترفندها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه