کلش رویال فصل 55 والهالا : آپدیت ژانویه 2024 و تغییرات تعادل

کلش رویال فصل 55

به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل Season 55 کلش رویال «Valhalla» ژانویه 2024

در این مقاله، اجازه دهید ببینیم به‌روزرسانی کلش رویال فصل 55 والهالا در ژانویه 2024 از نظر پوسته‌های جدید، احساسات، جوایز و موارد دیگر چه ارائه می‌دهد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

فصل جدید کلش رویال بر اساس سنت ماهیانه ای که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند، فرا رسیده است. زیرا این فصل جوایز و محتوای هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. به عنوان بخشی از کارت اولوشن ها، ما کارت اولوشن والکری را به همراه یک تاور تروپ جدید در قالب The Cannoneer داریم.

مقالات مرتبط »     راهنمای Tower Troops کلش رویال : معرفی، ارتقاء، فهرست کارت ها و …

بررسی اجمالی به‌روزرسانی فصل 55 والهالا در ژانویه 2024

تاور تروپ جدید: کانونیر

کلش رویال فصل 55 والهالا ، Cannoneer را معرفی می کند. اولین سرباز برج که جایگزین Tower Princess می شود. کانونیر به عنوان یک سرباز برج نادر حماسی، دارای یک توپ فلزی عظیم است که قادر است هم نیروهای هوایی و هم نیروهای زمینی را هدف قرار دهد. سرعت ضربه کمتری دارد. اما خروجی آسیب قابل توجه آن، تقریباً چهار برابر تیرهای شاهزاده برج، آن را به عنوان یک مدافع قدرتمند در برابر نیروهای بزرگ قرار می دهد.

با مقایسه مستقیم کانونیر با Tower Princess، شاهد کاهش 14 درصدی در نقاط ضربه (HP) هستیم. با این حال، افزایش کل آسیب در ثانیه (DPS) به میزان 29 درصد نشان می‌دهد که قابلیت‌های دفاعی بیشتری دارد. با این حال، سرعت ضربه آهسته‌تر هنگام رویارویی با نیروهای پرجمعیت چالش‌هایی را ایجاد می‌کند. بنابراین او ممکن است در برابر کارت‌هایی مانند خفاش‌ها، ارتش اسکلت و چند مورد مشابه آسیب‌پذیر باشد.

کارت اولوشن جدید: والکری

در کلش رویال فصل 55 والهالا ، یازدهمین کارت تکامل به شکل Valkyrie می رسد. والکری برای فعال کردن تکامل نیاز به دو چرخه دارد. به این معنی که هر سوم استقرار به یک والکری تکامل یافته منجر می شود. همچنین، این اولین کارت کلش رویال به عنوان اولین کارت با قابلیت تکامل است که کمیاب نیست. والکری خرده‌های تکاملی کمیاب را معرفی می‌کند که کمی با ارزش‌تر از همتایان رایج خود هستند، اما از نظر ارزش مبادله تفاوت قابل‌توجهی ندارند.

نسخه تکامل یافته والکری یک توانایی منحصر به فرد به نام Spin Wind را معرفی می کند. و یک پیچ و تاب چرخشی فریبنده به حملات خود اضافه می کند. هنگامی که والکری تکامل یافته تبر خود را به سمت هدف زمینی می‌چرخاند، گردباد کوچکی ایجاد می‌کند که نیروهای حریف را به سمت خود می‌کشاند و در عین حال آسیب بیشتری وارد می‌کند. این اثر گردباد بر نیروهای زمینی و هوایی تأثیر می گذارد و شکل تکامل یافته والکری را همه کاره می کند.

پوسته های برج جدید

در این به روز رسانی، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تایید شده است. که می توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. پوسته برج Longboat در Tier 48 of Gold Tier در Pass Royale باز شده است.

ایموت ها و بنرها

یک بار دیگر، شش احساس جدید از راه خواهند رسید. تمام احساسات جدید بر اساس تم کانونیر و همچنین کارت اولوشن جدید خواهد بود. ما فقط 2 بنر برای دارندگان Diamond Pass Royale، هشت بنر در جعبه بنر، دو بنر بدون چالش های انجمن خواهیم داشت. و هیچ یک در Season Shop نداریم.

فروشگاه فصل و افزایش کارت

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. در کنار کارت‌های ارائه شده، بنرها و شکلک‌ها نیز سرمایه‌گذاری ارزشمندی هستند. زیرا کارت‌هایی در Valkyrie، Zappies، Three Musketeers و Battle Healer در فروشگاه Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن در اختیار داریم. Wild Shards نیز با 6000 توکن در فروشگاه ظاهر خواهد شد.

علاقه مندان به کارت اولوشن  می توانند Knight Shards را در Season Shop بیابند. که می توانند سه بار با شروع از 5000 توکن خریداری کنند که ارزش یکسانی را به هر خرید اضافه می کند. چهار کارت برای تقویت این بار در اطراف Valkyrie، Zappies، Three Musketeers و Battle Healer انتخاب شده اند.

تغییرات تعادل

برای این فصل هیچ تغییری در تعادل ذکر نشده است. اما اگر کارت جدید Evolution خیلی سنگین شود، ممکن است این فضا را به روز کنیم!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

ادونس سرور ژانویه 2024 فری فایر : جزئیات ثبت نام و دانلود

نوشته بعدی

گلد پس ژانویه 2024 کلش اف کلنز پوسته پادشاه بربرهای شمالی را اضافه می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه