آپدیت مارس 2023 کلش رویال : رویدادهای 2.0، توکن‌های فصل و موارد دیگر

آپدیت مارس 2023 کلش رویال

به‌روزرسانی ماه مارس 2023 کلش رویال: Events 2.0، توکن‌های فصلی و …

مارس امسال چه می آید؟

سوپرسل تأیید کرده است که آپدیت مارس 2023 کلش رویال در تاریخ نامشخصی منتشر می شود و تغییرات جالبی را دنبال خواهد کرد. این به‌روزرسانی تمرکز خود را بر روی به‌روزرسانی Events 2.0 قرار داده است، و همچنین حالت مهمانی را با نمادهای فصلی و فروشگاه در راه بازمی‌گرداند تا سیستم پاداش‌دهی را حتی بهتر کند.

در اسرع وقت اقدام به خرید جم کلش رویال از جمینجا نموده و از بازی خود لذت ببرید.

نمای کلی آپدیت مارس 2023 کلش رویال

سازندگان با آپدیت مارس 2023 کلش رویال چند چیز را برای طرفداران و بازیکنان در نظر گرفته اند و به نظر می رسد که بسیاری از جنبه های فعلی بازی را به شدت بهبود می بخشد.

مقالات مرتبط »   بهترین دک اسپارکی کلش رویال : روش استفاده صحیح و نکات

توکن های فصل و فروشگاه فصل

اخیراً، کلش رویال در نقشه راه 2023 خود اعلام کرد که طرح جدیدی در دست ساخت است. تا سیستم ارزی داشته باشد که با بازی Challenges به دست بیاورد. اینها به صورت فصلی خواهند بود. و در طول یک دوره خاص می‌توان از آنها برای دریافت پاداش‌های موجود در Season Shop استفاده کرد. با این آپدیت مارس 2023 کلش رویال، این به ثمر خواهد رسید.

هر رویداد برای شما توکن‌های فصلی به‌دست می‌آورد که سپس می‌توانید آن‌ها را در Season Shop خرج کنید. طلا، آیتم‌های جادویی (از جمله کتاب)، کارت‌های وحشی، بنرهای نبرد، شکلک‌ها یا سایر جوایز، در Season Shop در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید نمادهای فصل خود را در آن خرج کنید. بازیکنان می توانند با انجام رویدادها و از طریق Pass Royale، توکن های فصل را جمع آوری کنند.

با شرکت در رویدادهای آپدیت مارس 2023 کلش رویال، بازیکنان می توانند تا 1000 توکن فصل در روز کسب کنند. با افزایش فصل، این سقف روزانه را می توان به حداکثر 7000 توکن در روز افزایش داد. همچنین، سیستم جدید به نفع هر دو برنده و بازنده در یک مسابقه خواهد بود. به ازای هر برج تاج تخریب و دفاع، بازیکنان آن توکن‌ها را به همراه اکسیر خرج می‌کنند.

به روز رسانی رویدادهای 2.0

آپدیت مارس 2023 کلش رویال دسته رویدادها را کمی اصلاح می‌کند و مجموعه جدیدی از رویدادها در راه است. تأیید شد که حالت‌های بازی محبوب بیشتر مطابق میل جامعه نمایش داده می‌شوند و مسیر نیز به همین شکل به نظر می‌رسد.

کلش رویال همچنین تأیید کرده است که سطوح کارت و قدرت برج اکنون در سطح 11 در حین انجام هر رویداد محدود شده است. که همچنین گزینه خوبی برای متعادل کردن زمین بازی است.

چالش های ویژه بیشتر

بازیکنان از چالش های ویژه لذت می بردند و یکی از درخواستی ترین تغییرات مربوط به چالش های ویژه بود. بنابراین، در آپدیت مارس 2023 کلش رویال، محدودیتی برای مطابقت وجود ندارد. بنابراین، با سناریوهایی مانند سه بار باخت و ناتوانی در اجرای جدیدترین حالت بازی، یا تکمیل یک چالش و ناتوانی در ادامه بازی خداحافظی کنید. بنابراین، دیگر برای ادامه بازی به Gems پرداخت نکنید، که این یک امتیاز بزرگ برای بازیکنان رقابتی است.

بازگشت Party Mode

حالت مهمانی را از دست داده اید؟ خب الان برگشته! پس از آپدیت مارس 2023 کلش رویال، بازیکنان می‌توانند حالت مهمانی را در برگه رویدادها پیدا کنند، جایی که می‌توانند در انواع حالت‌های بازی 1v1 و 2v2 که به طور منظم چرخش می‌شوند، شرکت کنند.

سخن پایانی

اصلاح Pass Royale در به‌روزرسانی فعلی گنجانده نشده است. بنابراین باید کمی بیشتر منتظر تغییر باشیم. با این حال، همانطور که وعده داده شده بود، آنها در حال ارائه تغییرات منوی رویداد و سیستم پاداش جدید هستند. که یک گنجاندن خوب و یک مزیت برای همه افراد درگیر است. به طور کلی، طرح به روز شده در اصطلاحات کلش رویال، بسیار خوب به نظر می رسد. به زودی، خواهیم دید که تغییرات چقدر خوب منعکس می شوند.

 

5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

اسپاتیفای چیست ؟

نوشته بعدی

نحوه دانلود سرور پیشرفته OB39 فری فایر : جزئیات ثبت نام برای مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه