لیگ 2024 کلش رویال (CRL) : برنامه، فرمت، استخر جوایز و موارد دیگر

لیگ 2024 کلش رویال

Clash Royale League (CRL) 2024 : برنامه، فرمت، استخر جوایز و …

فصل جدید لیگ 2024 کلش رویال (CRL) بازگشته است. و طرفداران از هیاهویی که در اطراف به راه افتاده هیجان زده شده اند. پس از فصل موفق 2023، امسال نوید یک گیم پلی رقابتی فوق العاده با ماهانه Qualifiers، Golden Tickets و موارد دیگر را، مطابق با فرمت سال گذشته، می دهد. بنابراین، اجازه دهید به شما کمک کنم تا جزئیات رویداد بزرگ Esports از جمله زمان‌بندی، قالب، استخر جوایز و موارد دیگر را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »     فوریه 2024 کلش رویال : فهرست رویدادها، چالش‌ها، مسابقات و جوایز

لیگ 2024 کلش رویال (CRL) : فرمت مسابقات

با موفقیت مسابقات ماهانه در سال های 2021 و 2023، برگزارکنندگان تصمیم گرفتند این سنت را در سال 2024 ادامه دهند. در طول سال، ما هشت فینالیست را برای رقابت در مرحله بزرگ خواهیم داشت.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

مسابقات مقدماتی ماهانه

مسابقات انتخابی ماهانه اولین راه برای ورود به فینال های جهانی است که در آوریل 2024 آغاز می شود و تا آگوست ادامه خواهد داشت. در این رویداد، 1000 بازیکن برتر Path of Legends این شانس را خواهند داشت که در مسابقات ماهانه Qualifiers شرکت کنند. و همانطور که قبلاً اشاره کردم تا زمانی که تنها 8 بازیکن باقی بمانند، برای پیروزی بجنگند.

این هشت بازیکن سپس به فینال ماهانه صعود می کنند. جایی که یک برنده از هر فینال یک بلیت طلایی برای فینال های جهانی CRL کسب می کند. در طی پنج ماه، از آوریل تا آگوست، این رقابت‌های ماهانه در بازی از طریق Tournament Hub برگزار می‌شود. و به بازیکنان نه تنها پول جایزه، بلکه فرصت کسب بلیت طلایی و امتیاز رقابتی CRL را نیز ارائه می‌دهد.

بلیت طلایی و امتیازات رقابتی

برای کسانی که مشتاق ورود به لیگ 2024 کلش رویال هستند، Golden Tickets به عنوان فرصت طلایی عمل می کند. در پایان فصل عادی، پس از پایان 5 بازی مقدماتی، به بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کند، بلیت طلایی تعلق می گیرد.

حتی اگر بازیکنان از رتبه اول کوتاه بیایند، دست خالی را ترک نخواهند کرد. هر شرکت کننده امتیاز رقابتی CRL را به دست می آورد که در جدول امتیازات ماهانه مشارکت می کند. بازیکنی که تا پایان آگوست در صدر جدول امتیازات قرار گیرد ششمین بلیت طلایی را تضمین خواهد کرد.

رویداد مسابقات مقدماتی ماهانه (آوریل تا آگوست) : 5 بلیت طلایی
رویداد تابلوی امتیازات لیگ 2024 کلش رویال: 1 بلیت طلایی
رویداد تابلوی امتیازات مسابقات انجمن: 1 بلیت طلایی
رویداد منطقه ای چین: 1 بلیت طلایی

فراتر از مسابقات ماهانه، دو مسیر اضافی به فینال جهانی منتهی می شود. با فرمت مشابه سال قبل، یک بلیت طلایی به قهرمان تورنمنت چین تعلق می گیرد. آخرین بلیت طلایی به بازیکن برتر جدول امتیازات دیگری که برای مسابقات انجمنی اختصاص داده شده است، اعطا خواهد شد. که افزوده جدیدی به مسابقات امسال است. بنابراین، تفکیک کل بلیط های طلایی به شرح زیر خواهد بود:

با نگاهی به گذشته، تعداد بلیت های طلایی به نصف کاهش یافته است. (در مقایسه با سال 2023 که 16 بازیکن به صورت زنده در فینال های جهانی به رقابت پرداختند.) که البته ناامیدکننده است! اما این رقابت را سخت تر می کند و من آن را دوست دارم.

لیگ 2024 کلش رویال : برنامه و استخر جایزه

خوب، ما فقط اسکلت رویداد را در حال حاضر داریم. هیچ جزئیات اضافی از CRL 2024 مانند برنامه و استخر جوایز برای ما فاش نشده است. بنابراین باید منتظر بمانیم. من فکر می کنم برای به روز رسانی ها مراقب کانال های رسمی باشید، در غیر این صورت آنها را از دست می دهید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

پابجی موبایل 3.1 : لینک دانلود APK، تاریخ انتشار و پچ نات ها

نوشته بعدی

تاون هال 17 کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، قهرمانان، ساختمان ها و ویژگی های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه