آپدیت ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال «سفر ملکه گابلین» : حالت بازی جدید و کارت

ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال

 به‌روزرسانی Clash Royale “Goblin Queen’s Journey” June 2024 : حالت بازی جدید، کارت و …

با آخرین به‌ روز رسانی ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال «سفر ملکه گوبلین» این بازی به یک تجربه کاملاً جدید تغییر پیدا می کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بخشی از تم به‌ روز رسانی ژوئن 2024 «Goblin’s Gambit»، این به‌روزرسانی کاملاً بر روی Goblins متمرکز شده است. و یک حالت جدید با موضوع Goblin، سه کارت کاملاً جدید، در کنار یک رویداد اجتماعی را به ارمغان می‌آورد که جزئیات آن را در این مقاله به اشتراک خواهم گذاشت.

مقالات مرتبط »      کلش رویال ژوئن 2024 : فهرست رویدادها، چالش ها، مسابقات و جوایز

بررسی اجمالی آپدیت ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال «سفر ملکه گابلین»

حالت جدید بازی : Goblin Queen’s Journey

پیوستن به Trophy Road و Path of Legends یک حالت بازی جدید به نام Goblin Queen’s Journey در بازی خواهد بود. در این حالت بازی سرگرم کننده، در حالی که او در راس برج کینگ قرار دارد، توانایی قدرتمند پرتاب کردن نوزاد او را تجربه خواهیم کرد. از اینکه چگونه این کار می کند شگفت زده شده اید؟ خب بگذارید توضیح بدهم!

با بازی کردن کارت‌های گابلین، می‌توانید نوار توانایی او را ایجاد کنید. و به ملکه این امکان را می‌دهید که بچه‌های گابلین را که در سراسر عرصه پخش می‌شوند، شلیک کند. این حالت بازی برای کسانی که به Arena 12 رسیده‌اند در دسترس است. و فرصتی را برای باز کردن کارت‌های Goblin جدید و دریافت جوایز queen-size” ارائه می‌دهد. خب، در حال حاضر، ما نمی دانیم تا چه مدت این در دسترس خواهد بود.

با کارت های جدید گابلین آشنا شوید

با سلطنت ملکه گابلین در ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال ، سه کارت گابلین جدید ارائه می شود. که هر کدام توانایی های جدید منحصر به فردی را به ارمغان می آورند که در زیر به آنها اشاره خواهیـم کرد. پس از باز شـدن، این کارت های جدید Goblin می توانند در همه حالت های بازی استفاده شوند.

ماشین گابلین
بخشی از دو کارت سرباز، The Goblin Machine یک کارت افسانه ای است که برای انجام حملات قدرتمند طراحی شـده است. با هزینه اکسیر 5. او با لباس مکانیزه می آید که توسط یک بچه گوبلین ماهر هدایت می شود. و مجهز به مشت های فلزی و پرتاب کننده موشک است.

گابلین تخریب کننـده
اکنون، کمی پایین‌تر از جنبه نادر، Goblin Demolisher به عنوان یک کارت Rare در بازی با قیمت 4 Elixir عرضه می‌شود. Goblin Demolisher به‌خاطر قابلیت‌های انفجاری‌اش شناخته می‌شود. و در ایجاد هرج‌ومرج در میدان نبرد، به ویژه در برابر نیرو‌ها و ساختمان‌های دشمن خوشه‌ای، عالی عمل می‌کند.

نفرین گابلین
در حالی که ما دو نیرو داریم که می آیند، طلسم Goblin Curse را داریم که به مبارزه می پیوندد. این طلسم جدید با هزینه 2 اکسیر و یک کارت حماسی، به سربازان دشمن در طول زمان آسیب می رساند. و همچنین آنها را به اجنه تبدیل می کند. ما می بینیم که این توانایی دگرگون کننـده می تواند با هجوم ناگهانی اجنه، جریان نبرد را با غلبه بر مخالفان تغییر دهد.

رویداد انجمن ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال و به روز رسانی های آینده

این به روز رسانی همچنین یک رویداد اجتماعی بزرگ با جایزه عظیم 250000 طلا را معرفی می کند. شما می توانید با راه اندازی نوزادان گابلین و رقابت برای جوایز برتر شرکت کنید. شش ردیف پاداش وجود دارد که می‌توانید از آنها لذت ببرید. و آنها بر اساس ردیف‌های به دست آمده توزیع می‌شوند.

قطعاً! در اینجا جدولی است که سطوح و جوایز حاصل از تصاویر را خلاصه می کند:

ژوئن ۲۰۲۴

علاوه بر این، مدیر انجمن جدید به کارت‌های Goblin و Evolutions بیشتری اشاره می‌کند که در اواخر امسال ارائه می‌شوند. و نوید به‌روزرسانی‌های مداوم و محتوای تازه را برای شما می‌دهد تا از آن لذت ببرید. تا آن زمان، اجازه دهید منتظر بروزرسانی جدید کلش باشیم!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

گلد پس ژوئن 2024 کلش اف کلنز : همه جوایز و مایلستون ها

نوشته بعدی

ست بانی فری فایر : راهنمای گام به گام نحوه دریافت باندل لومینوس بانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه