آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال : Card Evolution ، کارت سطح 15 و سطح الیت

آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال

به‌روزرسانی June 2023 کلش رویال : تکامل کارت، کارت سطح 15، سطح نخبگان و …

ما هر آنچه را که باید در مورد آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال بدانید به شما نشان خواهیم داد. از جمله Card Level 15، Card Evolution، و سیستم پاداش رویداد.

علیرغم اینکه سوپرسل در ماه مارس به‌روزرسانی بزرگی را انجام داد، سوپرسل از قبل برنامه‌ریزی برای معرفی یک به‌روزرسانی عظیم دیگر برای کلش رویال در 19 ژوئن را آغاز کرده است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

توسعه دهندگان فاش کرده اند که تغییرات کلیدی در راه است. از آن جمله می توان به Card Evolutions، Card Level 15، و بازسازی سیستم پاداش در رویدادها اشاره کرد. علاوه بر این، آنها در مورد برنامه های خود برای بازسازی سیستم صف سینه اظهار نظر کرده اند. اگرچه هنوز هیچ چیز مشخصی در مورد آن منتشر نشده است.

همانطور که گفته شد، در اینجا یک نمای کلی از تمام تغییراتی که می توانید انتظار داشته باشید در آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال مشاهده کنید، ارائه شده است.

مقالات مرتبط »    آموزش نحوه ارتقاء به الیت لول 15 در بازی کلش رویال

آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال – Card Level 15

کارت سطح 15 بالاخره به کلش رویال خواهد آمد. ارتقای کارت های خود از کارت سطح 14 به کارت سطح 15 هزینه طلایی صفر خواهد داشت. با این حال، برای ارتقای کارت های خود به کارت سطح 15 به Elite Wild Cards نیاز دارید.

هنگامی که هر یک از کارت های شما به کارت سطح 14 رسید، هر کارت اضافی از آن نوع به کارت های الیت وایلد تبدیل می شود. می‌توانید از آن‌ها برای ارتقاء کارت‌های سطح 14 خود برای رسیدن به حداکثر سطح (که اکنون به عنوان ‘Elite Level’ شناخته می‌شود) استفاده کنید.

آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال – Elite Level

به روز رسانی جدید روشی را که ما به کارت های کاملاً ارتقا یافته می گوییم تغییر داده است. به‌جای اینکه آنها را کارت‌های سطح حداکثر نامید، اکنون «سطوح نخبگان» نامیده می‌شوند. همانطور که وجود دارد، بالاترین سطحی که یک کارت می تواند به آن برسد، سطح کارت 15 است.

برای ارتقاء یک کارت از سطح 14 به سطح الیت به 50000 کارت وایلد الیت نیاز دارید. برای دریافت Elite Wild Cards، می توانید کارت های اضافی سطح 14 یا آیتم های جادویی خود را معامله کنید.

آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال – Card Evolution

تکامل کارت یک ویژگی جدید است که قرار است در به‌روزرسانی ژوئن ارائه شود. چهار کارت اولین کارت هایی هستند که کارت تکامل یافته را دریافت می کنند: Barbarian، Royal Giant، Skeletons و Firecracker.

برای دریافت کارت Evolution به شش Evolution Shard نیاز دارید. برای فعال کردن Card’s Evolution، باید کارت را به یک اسلات Evolution بکشید.

Evolution Shards را می‌توان در فروشگاه، چالش‌های رویداد و Pass Royale پیدا کرد.

آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال – پاداش رویداد بازسازی

پس از آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال ، بازیکنان می‌توانند تاج‌ها و سینه‌ها را با انجام نبردهای رویداد کسب کنند.

این جوایز ابتدا در اوایل سال جاری حذف شدند. زیرا توسعه دهندگان می خواستند “بازی اصلی بازی کلش رویال” را در Trophy Road و Path of Legends از رویدادها جدا کنند. با این حال، آنها این تغییر را در به روز رسانی آینده به دلیل بازخوردهای انجمن معکوس خواهند کرد.

بنابراین زمانی که این آپدیت به بازی کلش رویال رسید، می‌توانید با شرکت در رویدادها، صندوقچه ها، تاج‌ها و نمادهای فصلی کسب کنید.

با این حال، توسعه دهندگان هشدار دادند که این پاداش ها یک تغییر دائمی نیستند و در آینده سیستم پاداش رویدادها را بهبود خواهند بخشید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

به روز رسانی بعدی کلش اف کلنز چه تاریخی منتشر می شود؟

نوشته بعدی

حذف کالاف دیوتی موبایل نزدیک است یا اکتیویژن آن را زنده نگه می دارد؟

1 دیدگاه در “آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال : Card Evolution ، کارت سطح 15 و سطح الیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه