آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال : در فصل Love and Magic چه می گذرد؟

آپدیت ولنتاین 2023 کلش

به روز رسانی و تغییرات فصل «Love and Magic» فوریه 2023 کلش رویال

عنوان استراتژی سوپرسل، کلش رویال، به‌روزرسانی فصل 44 خود را با عنوان عشق و جادو در فوریه 2023 ارائه کرده است. با تمرکز بر ماه ولنتاین، موضوع نیز بر این اساس نام‌گذاری شده است. با آمدن برخی رویدادهای جدید و لحظات جادویی، اجازه دهید ببینیم آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال چه چیزی برای ما در نظر گرفته است. همراه با بحث در مورد تغییرات تعادلی که قرار است به زودی منتشر شود.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا و و خرید آیتم های مورد نیاز خود، روند بازی را تسریع کنید.

مقالات مرتبط »   Clash Royale : ژانویه 2023 (فصل 43) جوایز Pass Royale

جزئیات آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال

پوسته های جدید برج

برای شروع کار، سوپرسل با دو پوسته جدید برج که می تواند توسط بازیکنان تجهیز شود آمده است.

 1. Love Potion
 2. و Magic Archer Tower.

این برج‌ها را تزئین می‌کند و خود Arena با موضوع عشق و جادو تمرکز دارد.

تزئین شده با صورتی با درخشش طلایی، معجون عشق بسیار رمانتیک به نظر می رسد. از سوی دیگر، پوسته Magic Archer Tower با رنگ سبز جنگلی با لهجه چوبی عرضه می‌شود که در فضای وحشی بازی می‌دهد. هر دو پوسته برج به طور کلی شگفت انگیز به نظر می رسند.

رویداد Magic Archer

در آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال جادوگر تک تیرانداز محور رویداد خواهد بود. با توانایی شگفت انگیزی که سر شما را از بین می برد. سوپر مجیک آرچر اکنون می‌تواند نیروهای حریف یا ساختمان‌ها را هیپنوتیزم کند. تا جذب جذابیت او شوند و آنها را با آن تیرهای عاشقانه که به سمت آنها شلیک می‌کنند به سمت شما بچرخاند. پس این شانس را برای داشتن جادو در دستان خود از دست ندهید!

شکلک ها و بنرهای جدید

فراموش نکنید که دستان خود را در Magic Archer، Golem و Sparky Emotes جدید بگیرید! آنها را می توان با رویدادهای انحصاری آینده در بازی باز کرد.

بنرهای نبرد چیزی است که شما دوست دارید آنها را تجهیز کنید. و این به روز رسانی هیچ کمبودی برای آنها باقی نمی گذارد. برخی از بنرهای شگفت انگیز در تریلر نشان داده شده است. بنابراین مطمئن شوید که فراموش نکنید فروشگاه را زیر نظر داشته باشید تا این بار برخی از بنرهای مضمون را داشته باشید.

به روز رسانی های دیگر

Pass Royale همچنین به زودی با جوایز موضوعی که هم در بخش رایگان و هم در بخش پولی قابل دریافت هستند، عرضه می‌شود. از جمله آنها یک کتاب کمیاب رایگان کارت است که در دسترس خواهد بود، پس از دست ندهید! کارت‌های تقویت‌شده جدید نیز با آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال ارائه خواهند شد.

تغییرات تعادل در آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال

در اینجا مروری بر تغییرات تعادلی است که در این فصل اتفاق خواهد افتاد. این تغییرات در 7 فوریه 2023 (18 بهمن) به صورت زنده انجام شد.

Buffed Cards

Monk

پس از اینکه هزینه اکسیر او از 4 به 5 تغییر کرد، استفاده Monk در جامعه کلش رویال کاهش یافت. با تغییر تعادل آتی در سرعت ضربه وی، سازندگان می بینند که اکنون بیشتر از او استفاده می شود.

 • سرعت ضربه: -0.1 ثانیه (11٪ سریعتر)

Firecracker

با توجه به زمان خاموش بودن شلیک هایی که او استفاده می کرد، خسته کننده بود. او گاهی اوقات شلیک نمی کند حتی اگر دشمنانی درست در مقابل او باشند. از این رو یک فشفشه مورد نیاز بود.

 • ضربه اول: -0.4 ثانیه (40٪ سریعتر)

Archers

همانطور که سازندگان اشاره کردند، آرچرها تحت الشعاع سایر کارت های پشتیبانی دامنه دار، به ویژه Dart Goblin قرار دارند. برای دوام بیشتر در متای فعلی، آنها از آنها به یک گروه ضد ازدحام قابل دوام با DPS مناسب تبدیل می کنند.

 • سرعت ضربه: -0.2 ثانیه (18٪ سریعتر)

Goblin Giant

مانند Monk، میزان استفاده از Goblin Giant پایین است. از این رو برای تغییر، آنها بر اساس هزینه اکسیر باف می شوند.

 • سرعت ضربه: -0.2 ثانیه (12٪ سریعتر)

Knight (Buff)

شوالیه به کارت های دیگری مانند Valkyrie و تا حدودی رویال گوست بازنده شده است. بنابراین نیاز بود که او را به متا بازگرداند. برای افزایش عملکرد Knight در 1v1s در برابر کارت های مشابه، امتیازات افزایش یافته است.

 • امتیازات: +3٪

Nerfed Cards

Rocket

فینیشر برج تاج اکنون کمتر موثر خواهد بود.

 • خسارت برج تاج: -17٪

Phoenix

یکی از قوی‌ترین کارت‌های بازی، یک nerf “دوباره متولد شده” است. ایده آنها در پشت این تغییر برای کشتن دو پرنده با یک سنگ با کاهش قدرت یک فونیکس تازه متولد شده و همچنین متفاوت جلوه دادن آن به ققنوس تازه با کاهش جلوه های بصری و اندازه آن است.

 • “تولد دوباره” ققنوس: 80٪ از کل آسیب ها و نقاط ضربه

The Log

توانایی فشار بک آن کمی ضعیف تر می شود.

 • Pushback: 1 کاشی > 0.7 کاشی (30٪ کاهش)

Archer Queen

ملکه اکنون کمی بیشتر طول می کشد تا کمان پولادی خود را قبل از زدن اولین شلیک به هدف پر کند.

 • ضربه اول: +0.2 ثانیه (200٪ کندتر)

 

این همه برای جزئیات آپدیت ولنتاین 2023 کلش رویال یا همان به‌روزرسانی Love and Magic است. اگر چیز جدیدی اعلام شود، ما مطمئناً این فضا را به روز خواهیم کرد، بنابراین مراقب آن باشید!
امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین گان اسکین فری فایر با توانایی های ویژه در سال 2023

نوشته بعدی

لیگ برتر چین پابجی موبایل با لوگوی جدید در فصل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه