دک Archetypes کلش رویال : معرفی، انواع، استراتژی ها و موارد دیگر

دک Archetypes کلش رویال

Clash Royale Deck Archetypes : معرفی، انواع، استراتژی ها و …

بیایید ببینیم دک Archetypes کلش رویال چه هستند و چگونه کار می کنند!

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

آیا تا به حال حدس زده اید که چگونه بازیکنان حرفه ای فقط با نگاه کردن به چند کارت اول می توانند عرشه حریف را درک کنند؟ این به این دلیل است که عرشه ها به طور تصادفی ایجاد نمی شوند. همه چیز در کلش رویال از یک قانون پیروی می کند. و این قوانین توسط دک Archetypes کلش رویال شکل می گیرند. هر دک Archetypes یک رویکرد منحصر به فرد برای دستیابی به پیروزی ارائه می دهد. با طیف وسیعی از استراتژی ها از ضربات مهیب تا کنترل دقیق و تاکتیک های محاصره دقیق.

مقالات مرتبط »    فانتزی رویال در کلش رویال چیست و چگونه کار می کند ؟ (Fantasy Royale)

دک Archetypes در کلش رویال چیست؟

دک Archetypes اساساً استراتژی برنده ای است که شما با عرشه خود استفاده می کنید. این دک های Archetypes اغلب استراتژی کلی و سبک بازی یک عرشه را تعریف می کنند. هر دک، در واقع، استراتژی های بسیار متفاوتی دارد و مسابقات را به روش های بسیار متفاوتی مدیریت می کند.

 

دک Archetypes کلش رویال با شرایط برد متمایز همراه است. و استراتژی‌های متنوعی که بازیکنان استفاده می‌کنند اغلب حول نحوه استفاده از این شرایط برد است. چندین عرشه ممکن است شرایط برد اولیه یکسانی داشته باشند. اما کارت های خاص اطراف آن می توانند تا حد زیادی بر استراتژی کلی تأثیر بگذارند.

دک های Archetypes کلش رویال

اکنون که یاد گرفتیم دک Archetypes چیست، بیایید دک های اصلی Archetype موجود در کلش رویال را فهرست کنیم.

1. Fast Cycle

این یکی از محبوب ترین دک های Archetypes کلش رویال است. این عمدتا شامل داشتن یک عرشه چرخه سریع بر اساس برش دادن برج دشمن است. شرایط بردی که بیشتر با آن استفاده می‌شود Hog Rider یا Balloon است، جایی که استراتژی کنترل سرعت بازی با استقرار مداوم کارت‌ها و استفاده از مزایای اکسیر برای خارج کردن چرخه و مانور دادن به حریف است.

2. Beatdown

این دک Archetypes شامل ایجاد فشارهای بسیار بزرگ با یک تانک در جلو است. عرشه‌های Giant، Golem و Hound همگی ضرب‌دان در نظر گرفته می‌شوند، حتی اگر معمولاً از انواع مختلفی ساخته شده باشند. در اینجا، شما باید تانک را با نیروهای قدرتمند برد و آسیب پاشش حمایت کنید. روی ایجاد یک فشار قوی و چالش برانگیز برای توقف تمرکز کنید و بر دفاع حریف خود غلبه کنید.

3. Control

در حالی که در beatdown می توانید کمی اکسیر را قربانی کنید تا بزرگترین فشار را انجام دهید، با عرشه های کنترل دقیقا برعکس عمل می کنید. هدف شما این است که تا حد امکان به طور موثر دفاع کنید و سپس ضد فشار دهید. عرشه های PEKKA، Mega Knight، Miner و Graveyard همگی کنترل در نظر گرفته می شوند. سرعت بازی را باید با انجام معاملات اکسیر مطلوب و حفظ دفاع مستحکم کنترل کرد و به تدریج به یک حمله قوی تبدیل شد.

4. Bait

این یکی از محبوب ترین دک های Archetypes کلش رویال است. این شامل طعمه‌گذاری طلسم‌های حریف و سپس استفاده از شرط برد در زمانی است که آنها خارج از چرخه هستند. این عرشه ها معمولا گوبلین بشکه را به عنوان شرط برد دارند، اما می توانیم عرشه های رویال هوگ و اسکلت بشکه را نیز در آنجا پیدا کنیم. بهترین فرصت ها ایجاد فرصت برای حملات موفقیت آمیز با مجبور کردن حریف به استفاده ناکارآمد از جادوهای خود است.

5. Siege

این دک Archetypes شامل حمله به حریف از سمت خود نقشه است. عرشه Bait با غلبه بر حریف با تهدیدهای متعددی که نیاز به شمارنده‌های خاصی دارد، فرصت‌هایی را برای حملات موفق ایجاد می‌کنند. Mortar و X-Bow شرایط محاصره-برد در بازی هستند. در حالی که ساختمان محاصره شما به طور مداوم فشار وارد می کند، روی دفاع و حفظ کنترل میدان نبرد تمرکز کنید.

6. Bridge Spam

این دک حول اسپم کردن سربازان در پل و غلبه بر حریف از این طریق می چرخد. این کاملاً شبیه دک کنترل است. اگرچه معمولاً سریع‌تر و تهاجمی‌تر است، جایی که از نیروهای سریع و چابک مانند Bandit، Battle Ram یا Royal Ghost استفاده می‌کنید. هدف اغلب این است که حریفان را با قرار دادن سریع کارت‌ها روی پل بی‌احتیاط نگه دارید، هدف ایجاد فشار سریع و غیرمنتظره است.

7. Splashyard

عرشه‌های Splashyard، نیروهای آسیب‌دیدگی اسپلش را با قبرستان‌ها ترکیب می‌کنند تا فشارهای تهاجمی قوی ایجاد کنند. نیروهای آسیب اسپلش واحدهای مدافع را پاک می کنند و به اسکلت های اسپاون شده از گورستان اجازه می دهند تا جمع شوند و به برج آسیب وارد کنند. که بهترین نمونه ها عبارتند از Graveyard، Poison و Mega Minion.

سخن پایانی

این دک های Archetypes شامل استراتژی های متنوعی است که بازیکنان در کلش رویال به کار می برند. همانطور که بازی با معرفی کارت های جدید تکامل می یابد، برخی از دک های Archetypes دستخوش تغییراتی خواهند شد. البته، بسته به اینکه کدام عرشه را ایجاد می کنید، بسیاری از این دک های Archetypes را نیز می توان با هم ادغام کرد و چند هیبرید ساخت.

مهم است که با متا به روز بمانید و استراتژی ها را مطابق با آن تطبیق دهید. کلش رویال یکی از این بازی‌ها است که منظره آن همیشه در حال تغییر است و به بازیکنان فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای آزمایش ترکیب‌های تازه و اصلاح مهارت‌های ساخت عرشه ارائه می‌دهد. با تکامل دک های Archetypes کلش رویال به به روز رسانی این اطلاعات ادامه خواهیم داد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سرور تست فصل 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 : نحوه دانلود و بازی (لینک جدید)

نوشته بعدی

کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه