کارت Clock Tower کلش رویال سیستم زمانی را برای کارت ها به ارمغان می آورد

کارت Clock Tower کلش

طرفدار کلش رویال یک مفهوم کارت Clock Tower را به اشتراک می گذارد که سیستم زمانی را برای کارت ها به ارمغان می آورد

این بار مفهومی به نام کارت Clock Tower کلش رویال ارائه می شود که به کارت ها یک سیستم زمانی در بازی می دهد!

مفاهیم کارت در کلش رویال جدید نیستند. اما دیدن برخی ایده‌های منحصربه‌فرد همیشه دوست‌داشتنی است. یک بار دیگر، یک مفهوم کارت فوق العاده توسط یکی از طرفداران به اشتراک گذاشته شده است. که انجمن محبوب r/ClashRoyale Reddit منبع آن است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

این کارت ساخت برج ساعت Time Mechanic To Clash Royale را به ارمغان می آورد

ممکن است بازیکنان با ساختمان برج ساعت در عنوان دیگر سوپرسل کلش آف کلنز آشنا باشند. برای کسانی که نمی دانند، برج ساعت یک ساختمان بدون قفل در بیلدر هال سطح 4 است. که به تسریع ساخت و ساز، تحقیق و جمع آوری منابع در دهکده شما کمک می کند. با این حال، این مفهوم مشترک با کمی تفاوت همراه است.

مقالات مرتبط »  کارت آجری کلش رویال برای چیدن دیوارها چگونه استفاده می شود؟

یک ویدئوی مفهومی توسط کاربر Reddit u/MehmetSalihKoten به اشتراک گذاشته شده است. این ویدیو به اشتراک گذاری مفاهیم منحصر به فرد جالبی مانند کارت Magnet Building و مفهوم Drop-a-troop-Balloon معروف است. و نشان می دهد که یک برج ساعت در این عرصه رها می شود که شبیه Clash است. همتای جهان، و در حال هل دادن نیروهای حریف به عقب نشان داده می شود.

با این حال، پیچیدگی داستان این است که واحد تحت فشار قرار نمی گیرد. در عوض، در حال سفر به عقب در زمان سه ثانیه به جایی است که بوده است. این سربازان دوستان خود را در پنج ثانیه آینده رها می کند، جایی که آنها یک ماشین زمان پیدا می کنند. نادر به عنوان قهرمان داده می شود، با هزینه اکسیر چهار.

بار دیگر، جامعه به خوبی به کارت مفهومی واکنش نشان داد و نظرات خنده‌دار و خلاقانه بسیاری را در راه ایجاد کرد. به این ترتیب می توان گفت که طرفداران منتظر چنین مفاهیمی هستند و موارد خوبی از این دست جای بحث های خلاقانه را باز می کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Hipfire در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه آن را اجرا کنیم؟

نوشته بعدی

نارنجک تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چگونه کار می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه