کارت اولوشن Bomber کلش رویال چه زمانی منتشر می شود؟ (تغییرات آتی و …)

کارت اولوشن Bomber

Clash Royale Bomber Evolution چه زمانی منتشر می شود؟ تغییرات آتی و موارد دیگر

سوپرسل آماده است تا یک کارت اولوشن Bomber کلش رویال جدید را در فصل 56 این بازی به نام Explosive Valentine معرفی کند. که در 5 فوریه 2024 (دوشنبه، ۱۶ بهمن) پخش خواهد شد. علاوه بر این کارت اولوشن، توسعه‌دهنده یک Wall Breaker Evolution جدید و یک اسلات تکامل دوم نیز خواهد آورد. این استودیو از ورود فصل جدید در اواخر ژانویه خبر داد و آمار این کارت های اولوشن را فاش کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

با این حال، پس از آن، بازخورد بازیکن را در نظر گرفت و چند تغییر تعادل را برای این تحولات اعلام کرد. این مقاله هر آنچه را که باید در مورد تکامل بمب افکن کلش رویال و دومین اسلات تکامل در فصل جدید، Explosive Valentine، بدانید را مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »    اگر بازی کلش رویال دوستان فیس‌بوک شما را نشان ندهد چگونه مشکل را برطرف کنیم؟

کارت اولوشن Bomber کلش رویال کاوش شد

کارت اولوشن Bomber کلش رویال جدید دوازدهمین کارت Evolution در عنوان خواهد بود. و می تواند با انفجارهای خود وارد متا شود. مهارت آن به آن اجازه می دهد تا چندین هدف را پشت سر هم تنها با یک حمله مورد اصابت قرار دهد. علاوه بر این، هر ماده منفجره کمانه شده به همه دشمنانی که ضربه می زند آسیبی برابر وارد می کند و تا 11.5 کاشی را پوشش می دهد.

سوپرسل این تکامل را با آماری اعلام کرده بود که به بمب‌افکن 25 درصد امتیاز بیشتری نسبت به نسخه معمولی‌اش می‌دهد. که برای زنده ماندن از حملات پیکانی کافی است.

با این حال، طبق یک پست رسمی جدیدتر منتشر شده، این قابلیت حذف شده است. این نشان می‌دهد که کارت اولوشن Bomber کلش رویال همان HP نسخه بمب‌افکن خود را دارد. و نمی‌تواند از حمله تیری جان سالم به در ببرد. در نهایت، سایر کارت های ارزان قیمت، که اغلب به دو چرخه نیاز دارند. اما Bomber Evolution تنها به دو چرخه نیاز دارد.

چگونه می توان کارت اولوشن Bomber کلش رویال را بدست آورد؟

پس از فرا رسیدن فصل جدید، می‌توانید قفل Bomber Evolution را از طریق Wild Shards باز کنید. علاوه بر این، کسانی که Diamond Pass Royale فصل را خریداری کنند، شش Bomber Shard دریافت خواهند کرد. که می توان از آنها برای باز کردن قفل کالای تازه استفاده کرد.

دومین اسلات Evolution در کلش رویال چیست؟

پیش از این، سوپرسل به طرفداران اطلاع داد که پس از انتشار تعداد کافی از این آیتم های Evolution، اسلات های Evolution بیشتری معرفی خواهند شد. و به بازیکنان اجازه می دهد از بیش از یک کارت Evolution در یک نبرد استفاده کنند.

از آنجایی که طرفداران تا کنون بیش از 13 مورد از این قبیل را دریافت کرده اند، سازنده در نهایت تصمیم گرفته است که دومین اسلات Evolution را در فصل آینده ارائه دهد. این به بازیکنان این امکان را می دهد که یک کارت تکامل اضافی را به عرشه خود اضافه کنند. علاوه بر این، مکانیک در برخی از مسابقات جهانی مرتبط با این عنوان آزمایشی را پشت سر گذاشت. به دلیل موفقیت در آن رویدادها، سازنده تصمیم گرفته است آن را به بازی اضافه کند.

شایان ذکر است که دومین اسلات Evolution تنها برای افرادی قابل دسترسی خواهد بود که به King Level 54 رسیده اند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

همکاری LINE FRIENDS و پابجی موبایل برای ارائه آیتم های انحصاری

نوشته بعدی

کارت تکامل والبریکر در کلش رویال : تاریخ انتشار، توانایی و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه