کارت اولوشن Battle Ram در کلش رویال : آمار، توانایی ها و نحوه باز کردن قفل

کارت اولوشن Battle Ram

Clash Royale Battle Ram Evolution : آمار، توانایی ها و نحوه باز کردن قفل

در این راهنما، مروری بر بازی قدرتمند کارت اولوشن Battle Ram در کلش رویال خواهیم داشت. ما نگاهی به آمار، توانایی‌های کارت و نحوه باز کردن قفل این Card Evolution خواهیم داشت.

Battle Ram Evolution که در فصل 58 (آوریل 2024) اضافه شد، همان کارت اولوشن Battle Ram در کلش رویال است. در این نسخه ارتقا یافته، Battle Ram یک توانایی ویژه دریافت می کند که به این نیرو اجازه می دهد تا تأثیر بیشتری بر روی Arena داشته باشد و دو برابر آسیب بیشتری وارد کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

Battle Ram Evolution افزودنی تهاجمی عالی برای عرشه‌های سبک راش است. که هدف آن تخریب هر چه سریع‌تر برج‌های کراون است. این فرم تکامل یافته همچنین می بیند که این نیروها آمار بهبود یافته ای را به دست می آورند. که وقتی صحبت از دوام آن در میدان نبرد می شود فاصله زیادی دارد.

با چنین توانایی های چشمگیری برای کارت اولوشن Battle Ram ، ما هر آنچه را که باید در مورد آن در کلش رویال بدانید را به شما نشان خواهیم داد.

مقالات مرتبط »     تسلا اولوشن در کلش رویال : آمار، توانایی ها و نحوه باز کردن قفل

کارت اولوشن Battle Ram در کلش رویال

آمار و توانایی ها

کارت اولوشن Battle Ram دارای قابلیت «Super Charge» است. پس از فعال شدن، Battle Ram می تواند در هنگام شارژ شدن، آسیب به ناحیه وارد کند. همچنین پس بک قوی دارد، پس از برخورد با هدف پرش می کند، و رام دارای HP بالاتری است. علاوه بر این، Barbarians به شکل Evolution تبدیل می شوند و 25٪ اسب بخار بیشتری به دست می آورند.

برای فعال کردن Battle Ram Evolution، باید کارت پایه Battle Ram را دو بار در طول مسابقه بازی کنید. بعد از اینکه فرم Evolved را بازی کردید، باید چرخه را تکرار کنید تا قابلیت Evolution دوباره فعال شود.

از آنجایی که Battle Ram Evolution هنوز برای کلش رویال منتشر نشده است، آمار دقیق کارت در هر سطح نامشخص است.

نحوه باز کردن قفل

برای باز کردن قفل Battle Ram Card Evolution باید شش شارد Battle Ram جمع آوری کنید.

برای دریافت Evolution Shards، می‌توانید آن‌ها را از Pass Royale فصلی به دست آورید، آن‌ها را از فروشگاه درون‌بازی بخرید، از Season Shop تهیه کنید، چالش‌های محدودی را تکمیل کنید، در Path of Legends پیشرفت کنید. و بعد از رسیدن به King Level 50 صندوقچه ها را باز کنید.

اگر به اندازه کافی Battle Ram Evolution Shards ندارید، می توانید از Wild Shards برای باز کردن Battle Ram Evolution نیز استفاده کنید. این ها را می توانید در فروشگاه و فروشگاه فصل پیدا کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

لینک دانلود APK سرور تست فصل 4 کالاف دیوتی موبایل (2024)

نوشته بعدی

رویداد رمضان رویال فری فایر : جوایز، هزینه و موارد دیگر را بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه