تاون هال 17 کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، قهرمانان، ساختمان ها و ویژگی های جدید

تاون هال 17 کلش

Town Hall 17 کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، Heroes، Buildings، Troop ها و ویژگی های جدید

با توجه به اینکه همه نگاه ها به انتشار تاون هال 17 کلش اف کلنز دوخته شده است، می دانیم که می خواهید بدانید در به روز رسانی اصلی بعدی بازی چه انتظاری دارید. در اینجا تمام جزئیات در مورد آن است.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

تاون هال ها مرکز همه چیز در کلش اف کلنز هستند. بسته به سطح آن، می‌توانید نیروهای قدرتمندی را آموزش دهید. ساختمان‌های خود را ارتقا دهید. و ویژگی‌هایی را باز کنید که به روستای خانگی شما کمک می‌کند تا به یک دهکده بزرگ تبدیل شود. به عبارت ساده، هر چه تاون هال شما بالاتر باشد، بهتر می شوید.

بنابراین، تعجبی ندارد که بسیاری از بازیکنان وقتی سطح جدیدی از تاون هال نزدیک است، هیجان زده می شوند. سطوح جدید به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ترکیب‌های ارتش و طرح‌بندی‌های پایه جدید را آزمایش کنند، که متا را تغییر می‌دهد و در نهایت کلش آف کلنز را سرگرم‌کننده می‌کند.

به لطف ویژگی های جدید و عظیم معرفی شده در تاون هال 16، انتظارات در مورد آنچه که تاون هال 17 کلش اف کلنز ممکن است به ارمغان بیاورد بالا است. اما دقیقاً انتظار دارید در تاون هال آینده چه چیزی را ببینید؟

برای کمک به پاسخ به این سوال، ما تمام شایعات، جزئیات و اطلاعاتی را که سوپرسل درباره تاون هال 17 در کلش اف کلنز منتشر کرده است، جمع آوری کرده ایم. بیایید به آن بپریم!

مقالات مرتبط »     جعبه نامه خوش شانس کلش اف کلنز : چه چیزی داخل آن است؟

تاون هال 17 کلش اف کلنز

تاریخ انتشار

انتظار می رود تاون هال 17 در ژوئن 2025 برای کلش اف کلنز منتشر شود.

سوپرسل اعلام کرده است که قصد دارند حداقل یک وقفه 18 ماهه بین نسخه های جدید تاون هال حفظ کنند. ثابت شده است که این فاصله زمانی دستورالعملی است که توسعه دهندگان در گذشته به آن پایبند بوده اند. بنابراین دلیلی وجود ندارد که باور نکنیم تاون هال 17 به آن پایبند نیست.

با توجه به اینکه تاون هال 16 در دسامبر 2023 منتشر شد، پیش بینی می کنیم که تاون هال 17 در اواسط سال 2025 منتشر شود.

ممکن است یک قهرمان جدید در تاون هال 17 بیاید

در مورد سطوح جدید تاون هال، هیروها همیشه در مرکز توجه هستند. آیا یک مورد جدید اضافه می شود یا نه؟

سوپرسل قبلاً در جریان انتشار تاون هال 15 فاش کرده بود که اغلب در مورد اضافه کردن یک قهرمان جدید به کلش آف کلنز مردد هستند. این به این دلیل است که تعیین نقش قهرمان جدید در بازی و نحوه قرار گرفتن آنها در متای فعلی اغلب چالش برانگیز است.

اظهارات مدیر جامعه داریان در این مورد این بود:

“ما می‌خواهیم قهرمان‌های جدیدی را در آینده اضافه کنیم، اما باید «سادگی» را نیز در نظر داشته باشیم که چه تعداد چیز برای هر حمله باید به کار گرفته شود. […] آیا جایگاه خاصی را پر می‌کند؟ یک تانک، ما دو قهرمان دوربرد داریم، و یک تانک پرنده که پشتیبانی هم هست.

آیا ما می خواهیم یک قهرمان جدید کاملاً هوایی باشد؟ آیا این حتی ضروری است یا در مکانیک بازی قرار می گیرد تا لذت بخش شود؟ علاوه بر این، با فاکتورهای اضافی طراحی پایه، ما نمی‌خواهیم تعداد زیادی قهرمان را خیلی سریع اضافه کنیم.”

با در نظر گرفتن این موضوع، احتمال کمی وجود دارد که یک هیروی جدید به تاون هال 17 اضافه شود. با این حال، این شانس صفر نیست! و اگر سوپرسل نقش مناسبی برای ایفای قهرمان پیدا کند، ممکن است به خوبی شاهد ورود یکی باشیم.

در هر صورت، می توان انتظار داشت که شاهد اضافه شدن تجهیزات قهرمان و حیوانات خانگی جدید باشیم.

ساختمان ها و ارتقاء

انتظار می رود تاون هال 17 کلش اف کلنز بر اساس فهرست ساختمان فعلی گسترش یابد. تقریباً مطمئن است که یک پایگاه دفاعی جدید معرفی خواهد شد، به خصوص دفاع ادغام شده. علاوه بر این، ساختمان های غیر دفاعی نیز می توانند به بازی اضافه شوند.

با این حال، یک مانع بزرگ وجود دارد که سوپرسل باید قبل از اضافه کردن هر ساختار جدید آن را برطرف کند – محدودیت ساختمان. همانطور که مطرح است، یک “محدودیت نرم” از 100 ساختمان وجود دارد که می توان در دهکده خانگی ساخت. در یک Reddit AMA، مدیر انجمن داریان اظهار داشت که می‌توانیم در آینده شاهد تغییراتی در ساختمان‌ها باشیم:

“با نزدیک شدن به 100 ساختمان “حد” اضافه کردن یک پایه قهرمان دیگر نیز اضافه کردن دفاع های جدید را دشوار می کند. بنابراین، آیا ما آنها را در یک “Hero Hall” فشرده می کنیم که در آن فقط 4 قهرمان را برای حمله انتخاب کنید؟ همچنین بر نحوه انتخاب دفاع شما نیز تأثیر می گذارد. زیرا هیروها یا باید در اطراف سالن هیرو هال باشند. یا آنها را در یک مسیر گشت زنی دستی در اطراف بخش های کوچکی از پایگاه قرار دهید.”

سوپرسل بارها اعلام کرده است که قصد دارند کمتر از 100 ساختمان در Home Villages داشته باشند. تا خیلی بزرگ و پیچیده به نظر نرسند. به نظر می رسد که آنها به این محدودیت پایبند هستند. زیرا در سال 2022 پادگان های اضافی و تاریکی را حذف کردند تا فقط یکی از هر کدام را حفظ کنند.

در به‌روزرسانی آینده، می‌توانیم شاهد تغییراتی باشیم که به محدودیت ساختمان کمک می‌کند. شایعات حاکی از آن است که می‌توانیم شاهد حذف یا حداقل کاهش اندازه Hero Altar باشیم زیرا فضای زیادی را در Home Village اشغال می‌کنند.

سربازان و ارتقاء

با معرفی Defense Merging و Hero Equipment در تاون هال 16، هم برای حمله به دشمنان و هم برای دفاع از پایگاه شما بسیار چالش برانگیزتر شده است. برای کمک به بازیکنان، ما پیش‌بینی می‌کنیم که تاون هال 17 نیروهای قدرتمندتری را وارد می‌کند. که می‌توانند ساختمان‌های دشمن را در هم بشکنند یا از دهکده شما دفاع کنند.

این که آیا آنها Elixir، Dark Elixir یا Super Troops هستند، باید دید. با این حال، واضح است که در حال حاضر به گزینه‌های سنگین‌وزن بیشتری برای ترکیب‌های ارتش نیاز داریم. زیرا انتخاب فعلی ممکن است بسیار ضعیف باشد. به‌ویژه اگر سیستم‌های دفاعی در تاون هال 17 به سطح جدیدی ارتقا پیدا کنند.

این امکان وجود دارد که یک Siege Machine یا Spell جدید اضافه شود. علاوه بر این، شاهد دریافت سطوح ارتقای بیشتر نیروها خواهیم بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

لیگ 2024 کلش رویال (CRL) : برنامه، فرمت، استخر جوایز و موارد دیگر

نوشته بعدی

آپدیت جدید تاون هال هر 12 ماه یکبار در کلش اف کلنز انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه