رویداد Rocket Balloon Spotlight کلش اف کلنز : جوایز ایونت پس و معاملات تریدر

رویداد Rocket Balloon Spotlight

ایونت کانون توجه بالون موشکی Clash Of Clans : جوایز Event Pass و معاملات Trader

رویداد Rocket Balloon Spotlight کلش اف کلنز یک انفجار خواهد بود و شما به تمام کمکی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید.

در رویداد جدید کلش آف کلنز، Rocket Balloon Spotlight، خود را برای یک اقدام فوق العاده انفجاری آماده کنید! در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید.

رویداد Rocket Balloon Spotlight یک رویداد جدید و با زمان محدود کلش آف کلنز است که همانطور که از نامش پیداست، در جلو و مرکز آن، Rocket Balloon Super Troop دارد.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

بین 11 تا 21 آوریل برگزار می‌شود. و شما می‌توانید منبع جدیدی به نام «Ice» به دست آورید که برای کسب ستاره در طول نبردهای چند نفره یا جمع‌آوری آن‌ها از Super Ice Bath به شما پاداش داده می‌شود. کسب یخ برای کمک به پیشرفت شما از طریق Event Pass بسیار ارزشمند است.

علاوه بر یخ، “Super Medals” یک ارز جدید با زمان محدود است که می تواند در فروشگاه معامله گر رویداد استفاده شود. از این ارز برای خرید آیتم های درون بازی خود استفاده کنید.

مقالات مرتبط »     گلد پس آوریل 2024 کلش اف کلنز پوسته نگهبان مصری را به ارمغان می آورد

ایونت پس رویداد Rocket Balloon Spotlight

مشابه رویدادهای ویژه گذشته در کلش آف کلنز، Rocket Balloon Spotlight دارای یک Event Pass خواهد بود. که می توانید آن را با قیمت 4.99 دلار (یا مبلغی معادل آن به ارز محلی خود) خریداری کنید. خرید این به شما این امکان را می دهد که مسیر پاداش بسیار پرجمعیت Pass را باز کنید. این شامل مواردی مانند تزئین فرعون Goblin و سنگ معدن است.

اگر یک بازیکن آزاد هستید، خوش شانس هم خواهید بود. رویداد Rocket Balloon Spotlight یک مسیر پاداش رایگان خواهد داشت که میزبان جوایز متعدد است.

با کسب Ice می‌توانید از طریق نقاط عطف هم در مسیر رایگان و هم در Event Pass پیشرفت کنید. در نبردهای چند نفره شرکت کنید. از بالون های موشکی در ارتش های خود استفاده کنید و روی حمام یخی فوق العاده واقع در دهکده خانگی خود ضربه بزنید تا یخ بگیرید.

جدول زیر تمام جوایز Event Pass را که می‌توانید در طول Rocket Balloon Spotlight دریافت کنید، فهرست می‌کند.

 

Rocket Balloon Spotlight

 

این پاداش‌ها به‌طور خودکار ادعا نمی‌شوند. برای بازخرید اقلامی که به سختی به دست آورده‌اید، حتماً روی دکمه «Claim» ضربه بزنید.

همه معاملات خرید تریدر در زمان نور موشک بالن

در طول Rocket Balloon Spotlight، معاملات ویژه رویدادها را می‌توانید در فروشگاه معامله گر پیدا کنید. می‌توانید مدال‌های فوق‌العاده را خرج کنید تا انواع آیتم‌هایی مانند منابع، سنگ معدن و آیتم‌های جادویی را به دست آورید. مدال های فوق العاده را فقط می توان از دستیابی به نقاط عطف خاصی در Event Pass به دست آورد.

در جدول زیر، همه معاملات Trader Shop و نحوه هزینه سوپر مدال مربوطه را فهرست کرده‌ایم.

رویداد

این همه چیزهایی را که باید در مورد رویداد Rocket Balloon Spotlight در کلش اف کلنز بدانید را جمع بندی می کند. حالا برو بیرون و همه چیز را منفجر کن!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

جوایز رایگان کلش اف کلنز و نحوه دریافت آنها – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

رویداد جم داش کلش رویال : همه جوایز روزانه و نحوه دریافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه