چالش ملکه دوران تاریک کلش اف کلنز را چگونه شکست دهیم؟

چالش ملکه دوران تاریک

Clash of Clans : چگونه در چالش Dark Ages Queen سه ستاره بدست آوریم؟

نگران نباشید؛ ما استراتژی هایی برای شکست دادن مؤثر چالش ملکه دوران تاریک کلش اف کلنز ابداع کرده ایم!

کلش آف کلنز پس از فصل جاری Dark Ages، با چالش Queen Ages Dark Ages یک پایگاه جالب دیگر به عنوان 3 ستاره ارائه کرده است. البته، بسیاری از گیمرها دوست دارند آن را تجزیه کنند و جوایز رضایت‌بخش کلش آف کلنز را کسب کنند.

جمینجا با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان قیمت است.

معرفی چالش Dark Ages Queen کلش اف کلنز

این چالش شباهت هایی به چالش قبلی Dark Ages Warden Challenge دارد که پایه آن یک تاون هال 15 است، اما این بار به وضوح می توانیم ببینیم که سطح دشواری تا حدی افزایش یافته است. Monoliths ترس خوبی برای کسانی است که به تاون هال نهایی نرسیده اند، اما همیشه راه حلی وجود دارد، حتی برای آن قهرمانان متعددی که نگهبانی می دهند.

مقالات مرتبط »   در آوریل 2023 در کلش اف کلنز چه می گذرد : رویدادها، چالش ها و جوایز

یک بار دیگر، جوایز چندان جذاب نیستند و الگوی پاداش مشابه همه چالش‌های قبلی است، اما وقتی غارت را در نظر می‌گیریم، همه چیز خوب است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 جم و یک معجون آموزشی به دست آورند.

چگونه چالش ملکه دوران تاریک کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

در بررسی ترکیب نیروها، می بینید که پشتیبانی قابل توجهی از هر دو ترکیب هوایی و زمینی وجود دارد. بنابراین، می توانید از Warden خود برای هوا یا زمین استفاده کنید. اما اژدهای دوزخی که به طور کامل مورد استفاده قرار گرفته اند، آسیب زیادی به سربازان وارد می کنند، بنابراین Warden را به حالت پخش درآورید.

یکپارچه ها باید به عنوان اولین ها حذف شوند. برای این کار، تله ای از طلسم اسکلت و اژدهای دوزخ بهترین است. از آنجایی که هیچ تله هوایی وجود ندارد، بدون ترس از چهار اژدهای دوزخی، یکی برای هر یکپارچه استفاده کنید. از قبل طلسم اسکلت را اجرا کنید تا حواس آنها پرت شود و اژدهاها آنها را پایین بیاورند.

مقالات مرتبط »  چگونه چالش نگهبان دوران تاریکی را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

با این حال، نمی‌توانید با همان تکنیک ادامه دهید، زیرا در کل فقط 5 طلسم اسکلت دارید. یکی را برای بعد ذخیره کنید و به سرعت ملکه و شفادهنده ها را برای کویین واک مستقر کنید. یک محفظه را با Super Wall Breaker بشکنید. و سپس ملکه را هنگامی که به قهرمانان حریف نزدیکتر می شود در حالی که آسیب می بیند عصبانی کنید.

دو طرف دیگر وجود دارد که هنوز یکپارچه ها از بین نمی روند. بنابراین، از بالون ها و اژدهای جهنمی باقی مانده در یک طرف استفاده کنید. و واردن را پشت سر آنها رها کنید. وقتی Scattershot قفل است، از توانایی نگهبان برای هل دادن توپ ها بدون آسیب و از بین بردن دفاع ها استفاده کنید.

از طرف دیگر،

زمانی که Clan Castle Barbarians از پایگاه خارج می شوند، از طلسم Poison استفاده کنید. پس از مراقبت از اینها، پادشاه بربر و قهرمان سلطنتی را به همراه هد هانترها مستقر کنید و آنها را بشکنید. از توانایی پادشاه برای از بین بردن برج آرچر و خوشه ایکس کمان استفاده کنید تا قهرمان زودتر به Monoliths برسد. سپس آنها را با استفاده از توانایی او از بین ببرید.

مراحل بعدی فقط برای تمیز کردن است. با استفاده از طلسم خشم و طلسم اسکلت برای فریب دادن نیروهای دفاعی برای تعویض اهداف در حالی که ملکه را در مکان های مناسب خشمگین می کنید. ملکه بدون هیچ مشکلی بقیه پایگاه را با پشتیبانی نیروهای باقی مانده پاکسازی می کند.

یکی دیگر از چالش های پایه لذت بخش، این بار کمی رقابتی تر و با یک استراتژی چالش برانگیز. به طور جدی، این کار نخواهد کرد مگر اینکه حمله خود را زودتر از موعد سازماندهی کنید، درست مانند ترفندهایی که سازندگان یا مخترعان برای طراحی استفاده می کردند. به سادگی مراحل آسان ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید!

این همه برای راهنمای چالش ملکه دوران تاریک است. وقت آن است که سه ستاره خود را دریافت کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

MasterClash کلش اف کلنز : پلتفرمی آموزشی برای صعود سریعتر

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه اتصال کنترلر به کالاف دیوتی موبایل – راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه