MasterClash کلش اف کلنز : پلتفرمی آموزشی برای صعود سریعتر

MasterClash کلش اف کلنز

مسترکلش Clash of Clans پلتفرمی است که دارای آموزش های استراتژی برای کمک به بازیکنان در بالا رفتن سریعتر است

با یک نسیم از تاون هال 9 عبور کنید!

سوپرسل MasterClash را برای کلش اف کلنز معرفی کرده است. یک پلتفرم کاملاً جدید. که دارای آموزش های استراتژی انحصاری برای کمک به بازیکنان در بالا رفتن سریعتر در بازی است. هدف این برنامه این است که در مراحل اولیه بازی با مشکلات بالا رفتن از سطوح تاون هال مقابله کند. و آنها را به راحتی به تاون هال 9 هل دهد.

سابقه چند ساله جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش اف کلنز مطمئن می باشد.

MasterClash کلش اف کلنز شامل آموزش های Judo Sloth ، خالق محتوای محبوب بازی است

برنامه MasterClash کلش اف کلنز به طور انحصاری برای کمک به بازیکنانی ایجاد شده است که تازه وارد بازی شده‌اند. و بیشتر آنها نمی‌دانند کارها چگونه کار می‌کنند. به این ترتیب، همانطور که پیشرفت می کنند، می توانند استراتژی های انحصاری را از یکی از بهترین ها یاد بگیرند و سپس از طریق سطوح پیشرفت کنند تا به سرعت به تاون هال 9 برسند.

مقالات مرتبط »   چگونه چالش نگهبان دوران تاریکی را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

در این پلتفرم، سازنده محتوای محبوب Judo Sloth Gaming راه را برای درک و ارتقای هر سطح تاون هال هموار می کند. و در مورد استراتژی هایی بحث می کند که به بازیکنان کمک می کند تا مرزهای هر تاون هال را درک کنند. و ویژگی های مختلف هر تاون هال را در خود ترسیم کند. آموزش های تصویری MasterClash کلش اف کلنز پیشرفت بازیکنی را که در سطح تاون هال 9 یا پایین تر است، ردیابی می کند.

بازیکنان باید از Supercell ID خود برای ورود به پلتفرم استفاده کنند. و منبع MasterClash را با پایگاه خود پیوند دهند. سطح تاون هال در گوشه بالا سمت راست منعکس می‌شود. و بر اساس سطح بازیکن، محتوا باز می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند تا سریع‌تر از همیشه تاکتیک‌ها، استراتژی‌های جدید را ببینند و سطح پایه خود را بالا ببرند.

به طور کلی، این پلتفرم برای جذب بازیکنان بیشتر طراحی شده است. و به نظر می رسد در حال حاضر به خوبی کار می کند. استراتژی‌های بیشتر می‌تواند کمک کند زیرا محتوا خیلی بزرگ نیست. اما اگر بازخورد مثبت باشد، می‌توانیم انتظار پیشرفت‌های بیشتری را در روزهای آینده داشته باشیم.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت PP19 Bizon در کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

نوشته بعدی

چالش ملکه دوران تاریک کلش اف کلنز را چگونه شکست دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه