آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز : تاون هال 17، برنامه‌های آینده و موارد دیگر

آپدیت ژوئن 2024 کلش

مدیر کل کلش آف کلنز به‌روزرسانی ژوئن 2024، Town Hall 17، برنامه‌های آینده و … را مورد بحث قرار می‌دهد.

مدیر کل کلش آف کلنز استوارت مک گاو در AMA اخیر در پلتفرم ردیت در مورد آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز صحبت کرده است. و ما پیشنهادات زیادی با پاسخ‌های او داریم. برخی از نکات کلیدی من عبارتند از حالت سخت اختیاری، و کاهش هزینه‌های ارتقا و زمان‌های آینده در ژوئن. او همچنین در مورد طرح‌های تاون هال 17 صحبت کرد. به‌روزرسانی‌های آینده نیز دارای ادغام دفاع‌ها است که جزئیات آن را در این فضا به اشتراک خواهیم گذاشت.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

به‌روزرسانی ژوئن 2024 یک به‌روزرسانی بزرگ در کلش اف کلنز خواهد بود

مقالات مرتبط »     کلش اف کلنز آمار Haaland Season را پس از یک ماه موفق با موضوع فوتبال می 2024 به اشتراک گذاشت

اطلاعیه رسمی درباره آنچه که به‌روزرسانی می‌شود هنوز منتشر نشده است. اما استوارت به جزئیاتی از به‌روزرسانی اشاره کرد. یکی از موارد اضافه شده حالت سخت برای چالش های دوستانه و جنگ های دوستانه خواهد بود. با توجه به راه اندازی در آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز، این حالت در حال حاضر در حال تکمیل تنظیمات دقیق خود است. اما گفتـه شـده است که این حالت بر اساس بازخورد بازیکنان بهینه خواهـد شد.

به گفتـه استوارت، این ویژگی خروجی از درک این موضوع بوده است که بازیکنان مختلف از نظر سطح مهارت‌های خود تنوعی از خود نشان می‌دهند. به طوری که برخی از بازیکنان خواهان یک ضربه واقعی هستند در حالی که برخی دیگر بسیار آسان هستند. از این رو حالت سخت به دنبال خدمت به هر دو نوع بازیکن است و در نتیجه تعادل را تضمین می کند.

مدیر کل همچنین گفت که آنها در حال کار بر روی روش‌هایی برای کاهش هزینه و زمان برای ارتقاء هستند. به گونه‌ای که به بازیکنان کلش آف کلنز در سطوح پایین‌تر کمک می‌کند تا عقب‌نشینی کنند. بنابراین انتظار می‌رود کاهش قابل توجهی در آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز کاهش یابد. بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید.

به روز رسانی های آینده برای مشاهده ادغام دفاعی و بهبود CWL

سوپرسل همچنین در حال بررسی ادغام برخی از ساختارهای دفاعی، از جمله برج‌های کماندار و توپ‌ها، در یک ساختار واحد است که شکل برج‌های چند کماندار و توپ‌های ریکوشت را برای همیشه به خود می‌گیرد، مانند آنچه در به‌روزرسانی دسامبر 2023 دیدیم.
ایده این است که در نسخه‌های آینده تاون هال فضا را برای ساختمان‌های جدید ایجاد کنیم و به جای افزایش تعداد آنها، دفاع‌ها را هیجان‌انگیز و مرتبط نگه داریم.

یکی دیگر از موارد بحث در مورد TH17 است، با استوارت فاش کرد که موضوع تعیین شده بود و تیم 80٪ مطمئن بود که توپخانه Eagle را در تاون هال ادغام خواهد کرد. آنها در حال دور شـدن از Inferno Beams و ارائه یک دفاع منحصر به فرد هستند، اما جزئیات در دست نیست. خوب، نیازی نیست بیشتر منتظر بمانیم. زیرا برنامه به روز رسانی برای یک TH جدید اکنون هر 12 ماه یکبار است.

علاوه بر این، تیم در حال بررسی پیشرفت‌های بیشتری است که می‌تواند در لیگ‌های CWL و چند نفره اعمال شود، علی‌رغم اینکه هیچ برنامه‌ای مشخص نشـده است. استوارت تأیید کرد که یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های مهم دیگری که در حال انجام است، بازنگری سیستم دعوت عضو جدید است. که برای به‌روزرسانی این ماه همانطور که آنها امیدوار بودند، آماده نبود.

خب، این به‌روزرسانی‌های بسیار امیدوارکننده هم برای بازیکنان و هم برای آینده بازی به نظر می‌رسند. در حال حاضر، اجازه دهید به آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز نگاه کنیم.

 

3.2/5 - (19 امتیاز)
نوشته قبلی

همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل دوباره آغاز می شود

نوشته بعدی

چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه