رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز : Super Wall Breaker Spotlight

رویداد ژوئن 2024 کلش

رویداد کلش اف کلنز “Super Wall Breaker Spotlight” ژوئن 2024 : همه آنچه باید بدانید

اجازه دهید شما را با جزئیات رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز با عنوان Super Wall Breaker Spotlight راهنمایی کنیم.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

رویدادهای spotlight در کلش آف کلنز سوپرسل ممکن است در چند ماه گذشته یک اتفاق عادی بوده باشد. زیرا به آرامی تعداد زیادی از این رویدادها را به صورت زنده دریافت می کنیم. این رویدادها ما را به سمت نیروهای فوق‌العاده در حال عمل می‌آورند و در این فصل «غرب وحشی» ژوئن 2024، به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه، Super Wall Breaker را در عمل داریم.

مقالات مرتبط »       چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز : Super Wall Breaker Spotlight

مانند همه رویدادهای دیگر، رویداد CoC به روز رسانی ها و چالش های هیجان انگیز زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. رویدادهای spotlight جدید نیستند. امسال ما قبلاً Super Dragon Spotlight در فصل مارس 2024 و Rocket Balloon Spotlight در فصل آوریل 2024 داشتـه ایم. این رویدادهای درون بازی به ما کمک می‌کنند تا مجموعه منابع را با چالش‌های موضوعی که مجموعه‌ای از سایر فعالیت‌های درون‌بازی را ارائه می‌دهد، پیش ببریم.

رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز با عنوان Super Wall Breaker Spotlight از 11 تا 22 ژوئن 2024 (شنبه، ۲ تیر) پخش می شود. این 10 روز است که در آن می‌توانید مسیر رویداد را برای باز کردن چندین جایزه دنبال کنید. و ما در قسمت‌های بعدی مقالات توضیح خواهیـم داد که چه پاداش‌هایی دریافت خواهید کرد.

استراتژی های رویداد

یک بار دیگر ما یک ساختمان رویداد خواهیـم داشت که بازیکنان می توانند روزانه تکه های یخ (ice cubes) را ادعا کنند و به رویداد دسترسی داشتـه باشند.
مشابه دسترسی به ساختمان‌های رویدادهای قبلی، این ساختمان نیز در کنار مغازه تاجران قرار خواهـد گرفت. با این حال، بر خلاف دریافت تکه های یخ از طریق تخریب ساختمان های خاص مانند رویدادهای گذشته، اکنون با دستیابی به ستاره ها در نبردهای چند نفره به دست می آیند.

با رسیدن به جوایز رویداد، مدال‌های Wall Breaker را برای ردیم کردن و کسب درآمد از فروشگاه Trader در کنار منابع دیگر جمع‌آوری می‌کنیم. مانند تجهیزات قهرمان معرفی شـده در به‌روزرسانی دسامبر 2023، می‌توانیم تعداد بیشتری از این تجهیزات را در فروشگاه رویداد دریافت کنیم.

یک بار دیگر، فقط Super Wall Breaker بخشی از این رویداد خواهـد بود. و به احتمال زیاد هیچ نیروی جدید یا هیجان انگیز دیگری در آن حضور نخواهـد داشت. این ممکن است در هر زمان تغییر کند. بنابراین مراقب این فضا باشید زیرا پس از پخش زنده آن را به روز خواهم کرد.

جوایز رویداد

این جایزه دارای تجهیزات قهرمان خواهد بود. که مجدداً در پاداشی که از طریق افشاگری ها ردیابی می شود، خواهیـم داشت. ما تزئینات، همه چیزهای کمیاب سنگ معدن، و سایر جوایز را برای جمع آوری داریم. اگر به دنبال به دست آوردن تعداد بیشتری از آنها هستید، رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز فرصت بزرگی است. زیرا هر سه نوع سنگ معدنی، ستاره ای، درخشان و براق را برای جمع آوری و استفاده خواهید داشت.

در مرحله بعد، در فروشگاه، ما جوایز دیگری نیز داریم. Hero Equipment of Archer Queen بهترین مدال رویداد 3100 است، این تجهیزات عالی برای ملکه شماست. اگر مدال‌های کافی جمع‌آوری کرده‌اید، کتاب‌ها خوب هستند، بنابراین آنها را هم دنبال کنید.

برای دریافت جوایز شگفت انگیز آماده شوید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Dragon Ball Super پابجی موبایل (2024) : آنچه باید بدانید

نوشته بعدی

ترفندهای هدشات در فری فایر : با این نکات به دفعات بیشتری هدشات بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه