رویداد Hammer JAM کلش اف کلنز قبل از آپدیت دسامبر 2023 وارد می شود!

رویداد Hammer JAM کلش

کلش آف کلنز Hammer Jam را قبل از به‌روزرسانی بزرگ دسامبر 2023 دوباره معرفی می‌کند

سوپرسل از ورود رویداد Hammer Jam کلش آف کلنز درست قبل از آپدیت دسامبر 2023 خبر می دهد!

سوپرسل قبلاً اعلام کرده بود که در حال برنامه‌ریزی چیزی بزرگ و بزرگ برای به‌روزرسانی دسامبر 2023 در کلش آف کلنز است. شایعه شده است که به‌روزرسانی مگا ویژگی‌های جدید درون بازی را همراه با تاون هال 16 معرفی می‌کند! طرفداران هنوز مشغول گمانه زنی درباره آپدیت جدید بودند.

رویداد Hammer JAM کلش اف کلنز طبق معمول 50% تخفیف در تمام ساختمان دهکده خانه و هزینه های ارتقاء از 27 نوامبر ارائه می دهد! Hammer Jam یکی از رویدادهای مورد علاقه طرفداران قدیمی در کلش اف کلنز است. و نیازی به گفتن نیست که جامعه برای آن آماده است.

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

به همراه این اعلامیه، تریلری نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شد. در تریلر، می توان مشاهده کرد که شخصیت‌های مختلف بازی سازنده را که یک بار دیگر هیپ می‌زنند برای ساخت و ارتقاء موارد برای رویداد مگا Hammer Jam “بدون هیچ بهانه ای رها شوید”.

مقالات مرتبط »    کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

بسته های Hammer JAM برای مدت محدودی در فروشگاه در دسترس خواهند بود

سوپرسل در سال 2023 در مجموع پنج بسته Hammer Jam به بازی اضافه کرده است. تمامی این بسته ها برای حدود چهار روز در دسترس خواهند بود. تمام بسته های موجود در فروشگاه این بار بسته های 10 برابری هستند! بسته ارزش 10X که 22 دلار قیمت دارد دارای 40000000 طلا، 32000000 اکسیر و 3x کتاب ساختمان ها است. که به بازیکنان اجازه می دهد تا هر زمان سنج ارتقای ساختمان را به پایان برسانند. و 5x معجون ساز که به سازندگان اجازه می دهد تا 10 برابر سریعتر برای یک ساعت کار کنند.

بسته 10X دیگری نیز وجود دارد که قیمت آن 11 دلار است. و در صورت خرید به بازیکنان 25000000 طلا، 15000000 اکسیر، 1x کتاب ساختمان ها می دهد. تا فوراً هر تایمر ارتقاء ساختمان و یک معجون بیلدر را به پایان برسانند. بسته 10X ارزش سوم ارزان تر از دو مورد دیگر است و 5 دلار قیمت دارد.

این بسته متشکل از 15000000 طلا، 4 برابر معجون ساز برای کار با سازندگان شما تا 10 برابر سریعتر و 2 برابر معجون منبع است. که کارایی کلکسیونر منابع شما را برای یک روز افزایش می دهد. بسته چهارم ارزش 10X 3 دلار قیمت دارد. و به بازیکنان 3x Builder Potions می دهد تا سازندگان خود را 10 برابر به مدت یک ساعت به همراه مجموع 8000000 اکسیر تقویت کنند.

بسته نهایی که بسته ارزشی 10X است 1 دلار قیمت دارد. و 2 برابر معجون سازنده به شما می دهد که باعث می شود سازندگان شما 10 برابر سریعتر کار کنن.د و معجون های آموزشی 3s که کارایی پادگان ها، کارخانه های املا، کارگاه و بازسازی قهرمان را به مدت یک ساعت افزایش می دهد. در مجموع این بسته های هامر جم کاملاً مقرون به صرفه و پر از موارد ضروری برای پایه شما هستند. پس عجله کنید و قبل از تمام شدن زمان، طبق نیاز خود خرید کنید.

رویداد Hammer JAM در کلش اف کلنز انتشار تاون هال 16 را در آپدیت دسامبر 2023 تأیید می کند

رویداد Hammer Jam کلش اف کلنز از زمانی که در سال 2018 معرفی شد به یک سنت تبدیل شده است. به عنوان محبوب ترین رویداد بازی به دلیل ارتقاء کم هزینه، Hammer Jam معمولاً قبل از انتشار یک به روز رسانی بزرگ، یعنی درست قبل از انتشار انجام می شود. از تاون هال بعدی بازی.

بازیکنان می توانند ساختمان ها را با استفاده از ارز درون بازی به نصف ارتقا دهند. یکی از بزرگترین مزیت ها کاهش زمان برای ساخت و تکمیل ارتقا است. کل رویداد به خودی خود تبدیل به یک جشنواره می شود. زیرا میلیون ها بازیکن از سراسر جهان سعی می کنند ارتقاء و آیتم های درون بازی را خریداری کنند.

به‌روزرسانی تاون هال همیشه بزرگ‌ترین به‌روزرسانی معمولی برای کلش آف کلنز بوده است. و گمانه‌زنی‌ها درباره اینکه آیا می‌تواند بعد از رویداد Hammer Jam رخ دهد یا خیر، وجود دارد. اینکه آیا این آپدیت یک قهرمان جدید یا حیوانات خانگی جدید را به بازی معرفی کند، مشکوک است، اما طرفداران همچنان امیدوار هستند که چیزهای بزرگی در راه است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

فصل 4 سری اسنپدراگون پرو کالاف دیوتی موبایل : فرمت، زمانبندی و موارد دیگر

نوشته بعدی

کالاف دیوتی 2024 احتمالا Black Ops با مسئولیت Treyarch خواهد بود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه