پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز : لیست کامل با جزئیات

پوسته های گرند واردن کلش

اسکین های Grand Warden کلش اف کلنز : فهرست کامل اسکین ها با جزئیات

پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز اشکال مختلفی است که نگهبان بزرگ را در آن ها می بینیم!

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

هیروها به دلیل توانایی‌های منحصربه‌فردی که دارند و می‌توانند جریان نبرد را تغییر دهند، یک عنصر بسیار مهم و نمادین در دنیای کلش آف کلنز هستند. آنها که خود نیروهای بسیار قدرتمندی هستند، قادر به تخریب عظیم هستند. Grand Warden یکی از چهار قهرمان حاضر در بازی است، و همچنین منفعل ترین آنها از همه است. زیرا توانایی های او در درجه اول بر پشتیبانی از نیروهای دیگر متمرکز است، نه اینکه خودش مانند دیگران آسیب وارد کند. در این مقاله، پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز را فهرست می‌کنیم.

مقالات مرتبط »    نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز – بهترین زمان بندی نگهبان

پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز : لیست کامل با جزئیات

زمانی که Grand Warden در ابتدا در ماه دسامبر، در سال 2015، به بازی اضافه شد، او هیچ پوسته ای نداشت و فقط لباس پیش فرض خود را پوشید. اما در نیمه پایانی سال 2019، Grand Warden اولین پوسته خود را در بازی دریافت کرد و از آن زمان چندین پوسته اضافه شده است و تعداد کل در حال حاضر به 15 پوسته می رسد. در اینجا ما تمام 15 پوسته Grand Warden کلش اف کلنز را به ترتیب لیست کرده ایم.

1. Party Warden

The Party Warden اولین پوسته Grand Warden است که در دسامبر 2019 به بازی اضافه شد. و به همین دلیل ارزش یکپارچه‌سازی با آن را دارد. پوست به سرپرست ظاهر یک خواننده مهمانی می دهد. و به نظر می رسد کارکنان او تبدیل به یک میکروفون شده اند. در همین حال کتاب او به شکل بوم باکس روی شانه اش ظاهر می شود. او سایه های سرد می پوشد و کلمه «پارتی» را فریاد می زند. هنگام استقرار یا ضربه زدن این پوسته به عنوان بخشی از Season Challenge Gold Pass عرضه شد و 1500 سنگ قیمتی داشت.

2. Primal Warden

یکی دیگر از پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز The Primal Warden است. همانطور که از نامش پیداست، پوستی است که سرپرست را به عنوان یک انسان اولیه می‌پوشاند. یک بازوی اسکلت را به عنوان عصا حمل می‌کند. یک سر جمجمه و یک کت چرمی بر تن دارد. او همچنین اگر بازیکن به او ضربه بزند، به عنوان سلام، دست اسکلتی را در هوا تکان می دهد. پوسته Primal Warden در ژانویه 2020 به بازی اضافه شد و از طریق Season Challenge Gold Pass در بازی در دسترس بود. پوست برای باز کردن و تجهیز آن 1500 سنگ قیمتی دارد.

3. Clockwork Warden

The Clockwork Warden یکی از، اگر نگوییم منحصر به فرد ترین پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز است. که تاکنون در این بازی منتشر شده است. این پوسته خاص در سال 2020، در ماه آوریل به عنوان بخشی از Season Challenge Gold Pass با قیمت 1500 سنگ عرضه شد. Grand Warden به شکل یک ربات چوبی است. یک عصا را با یک سیم پیچ تسلا به کار می گیرد. و چیزی که به نظر می رسد یک ویال از برق است را در خود نگه می دارد. او پرتوهای برق را در راه به ساختمان ها شلیک می کند.

4. Gladiator Warden

The Gladiator Warden چهارمین گزینه از لیست پوسته های گرند واردن کلش در ژوئیه 2020 منتشر شد. از طریق Gold Pass in the Season Challenge در دسترس بود و 1500 سنگ قیمتی داشت. Grand Warden ظاهری تا حدودی آسمانی به خود می گیرد و عصایی را به کار می گیرد که یک صاعقه به نوک آن متصل است. هنگامی که روی حالت هوایی قرار می گیرد، او همچنین بالای یک ابر کوچک می ایستد.

5. Pirate Warden

The Pirate Warden دقیقاً همانطور که از نامش پیداست ظاهر می شود، یعنی ظاهر یک دزد دریایی خیالی را به خود می گیرد. طوطی خانگی روی شانه اش نشسته است و به جای عصا یک تفنگ در دست دارد و به جای تیر به ساختمان ها شلیک می کند. وقتی دزدان دریایی ناک اوت می شود، به جای اینکه ستاره ها روی سر او ظاهر شوند، پرندگان ظاهر می شوند. این پوسته که در اکتبر 2020 منتشر شد، یک پوسته دیگر است که در Season Challenge Gold Pass موجود است و با هزینه 1500 سنگ قیمتی عرضه شده است.

6. Warden of the North

The Warden of the North به عنوان بخشی از به‌روزرسانی زمستانی در ژانویه 2021 منتشر شد و در Season Challenge Gold Pass ظاهر شد. او یک کت زمستانی معمول اروپای شمالی می پوشد و نوعی فانوس را به عنوان چوب دستی خود حمل می کند. The Warden of the North پوسته نیز 1500 نگین قیمت داشت.

7. Jungle Warden

به نظر می رسد که The Jungle Warden از Dart Goblin کلش رویال الهام گرفته است، سربازی از کلش Universe گسترده. نگهبان جنگل لباس بومی از برگ می پوشد و ماسکی شبیه به گابلین دارت دارد. او یک عروسک وودو و یک چوب بامبو روی جمجمه حمل می‌کند و یک سر تراشیده دارد. این پوست 1500 سنگ قیمتی داشت و بخشی از گذرنامه طلایی چالش فصل مه 2021 بود.

8. Warden Master

The Warden Master، هشتمین گزینه از لیست پوسته های گرند واردن کلش نگهبان بزرگ است که ظاهری ورزشی دارد. که هوش و تجربه او را دیکته می کند، بنابراین نامش. او یک ریش کامل و یک نان را تکان می دهد و با یک شنل سنتی چینی دیده می شود. او یک شاخه بامبو برای عصایش و یک طومار به جای کتاب حمل می کند. این پوسته در اکتبر 2021 در Season Challenge Gold Pass عرضه شد. قیمت آن 1500 جم بود.

9. Jolly Warden

Jolly Warden که در آپدیت کریسمس/زمستان دسامبر 2021 در Season Challenge Gold Pass برای 1500 جواهر به بازی اضافه شده است، به خوبی می توان به عنوان پدر کریسمس کلش اف کلنز نام برد. او بینی قرمزی دارد، جعبه کادویی را به جای کتابش حمل می کند و شاخه ای از هولی را به عنوان عصای خود به دست می گیرد. او لباس زمستانی می پوشد که معمولاً با کریسمس پدر مرتبط است.

10. Warrior Warden

Warrior Warden شبیه یک جنگجوی سلطنتی چینی است که امثال آن در قرون وسطی هزاره های گذشته وجود داشته است. این اشاره ای به سال نو چینی است، که مناسبت آن است که این پوسته در فوریه 2022 در Season Challenge Gold Pass عرضه شد و 1500 جم قیمت داشت. او نوعی اسلحه را حمل می کند که به جای تیر، پیچ های آتش را شلیک می کند. این اسلحه همچنین می تواند به عنوان هاوربرد عمل کند و زمانی که Warden در حالت هوایی قرار می گیرد، آن را حمل کند.

11. Shadow Warden

اگر بازیکنان با بازی کلش کلش رویال آشنا باشند، بلافاصله متوجه شباهت عجیبی که Shadow Warden با Night Witch دارد، خواهند شد. او یک عصای شوم را حمل می کند و به طور عجیبی یک موز پوست کنده را در دست دیگر خود حمل می کند که به احتمال زیاد هدفش طنز است. این همچنین اولین پوسته Grand Warden است که با Gold Pass ارائه نشده است. در یک پیشنهاد ویژه در آوریل 2022 در دسترس بود و 9.99 دلار قیمت داشت.

12. Summer Warden

The Summer Warden در تابستان 2022 در ماه ژوئن به بازی اضافه شد و تا به امروز آخرین پوسته Grand Warden است که از طریق Gold Pass در دسترس بود. او ظاهر یک امدادگر ساحلی و آفتابگیرهای ورزشی و جلیقه نجات را به خود می گیرد. او میکروفونی را حمل می کند که در آن فریاد می زند تا پرتوهایی تولید کند که آسیب می رسانند، و یک لوله شنا با خود دارد که از آن برای ایستادن در حالی که در هوا شناور است استفاده می کند. قیمت این پوست 1500 نگین است.

13. Pixel Warden

یکی دیگر از پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز Pixel Warden است. که به خاطر یک مناسبت بسیار خاص و نقطه عطفی در تاریخ بازی به آن اضافه شد. این به عنوان یک پیشنهاد ویژه در دهمین سالگرد Clashiversary در آگوست 2022 در دسترس بود و هزینه باز کردن آن 4.99 دلار بود. Grand Warden معمولی است، اما به شکل پیکسلی که همه چیز بسیار ساده شده است. همه کنش‌ها نیز حفظ می‌شوند، اما به شکل‌های پیکسلی ابتدایی‌تر.

14. Champion Warden

Champion Warden ظاهر یک فرد ترسناک را دارد که در هنرهای عرفانی آموزش دیده و دارای عصایی است که تا حدودی شبیه برج دوزخ و از طرف دیگر یک گوی است. او همچنین زره تمام بدن و کلاه ایمنی بر سر دارد. پوسته Champion Warden یک پیشنهاد ویژه در جریان فینال مسابقات قهرمانی جهان CoC در سپتامبر 2022 بود و برای باز کردن قفل آن 9.99 دلار هزینه داشت.

15. Magic Warden

The Magic Warden تا کنون آخرین پوسته ای است که در بازی منتشر شده است که متناسب با Grand Warden است. پوست در صورت انتشار تاون هال 15، بالاترین سطح موجود برای ساختمان که قلب دهکده است، آزاد شد. او در سراسر بدنش درخشش سفیدی دارد و با قفسه یک جفت بال شناور می شود. او همچنین از هیچ سلاح تهاجمی استفاده نمی کند و به جای آن از دستان خالی خود به پیچ و مهره شلیک می کند. پوسته با قیمت 9.99 دلار در دسترس بود.

سخن پایانی

با این کار، به لیست کامل تمام پوسته های گرند واردن کلش اف کلنز موجود است، پایان می دهیم. برخی از آنها بدون شک به دلیل جلوه های منحصر به فردشان مانند Magic Warden و Summer Warden از بقیه مطلوب تر هستند. در روزهای آینده، پوسته های بیشتری به بازی می آیند و شاید یک پوسته رایگان، که تعداد زیادی از بازیکنان را که هنوز پوسته خود را ندارند، راضی خواهد کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز روی ایجاد تعادل متمرکز است

نوشته بعدی

اسپاتیفای چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه