گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز : افزایش قیمت و ظرفیت بانک

گلدپس جولای 2023 کلش

تغییرات Gold Pass کلش اف کلنز در July 2023 : افزایش قیمت، ظرفیت بانک و …

کلش آف کلنز برخی از تغییرات گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز را با افزایش قیمت Gold Pass به پایه 6.99 دلار (بدون مالیات محلی یا نرخ تبدیل ارز) اعلام کرده است. علیرغم افزایش قیمت، چندین امتیاز جدید به Gold Pass اضافه خواهد شد که همچنان بهترین ارزش برای پیشرفت سریع در کلش اف کلنز است. اجازه دهید به جزئیات نگاه کنیم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز تغییر کرد

ردیف های بیشتری در راه است

Gold Pass اکنون دارای 40 ردیف پاداش خواهد بود که به شما امکان می‌دهد قفل پاداش‌ها، هدیه‌ها و لوازم آرایشی بیشتری را بیشتر باز کنید. با این حال، تعداد امتیازهای مورد نیاز برای رسیدن به آخرین ردیف ثابت باقی می ماند. همچنین، هر ماه، Gold Pass شامل تمام 5 Runes به عنوان بخشی از مسیر پاداش خواهد بود.

مقالات مرتبط »   نیروی جدید کلش اف کلنز : Apprentice Warden به بازی می پیوندد

هزینه Gem برای تکمیل هر ردیف از 100 Gems به 90 Gems در هر طبقه کاهش یافته است، که باعث می شود پیشرفت از طریق Gold Pass مقرون به صرفه تر شود. جوایز رایگان مسیر نقره ای از 15 ردیف به 20 جایزه رایگان افزایش یافته است و بدون خرید گلد پس، مشوق ها و پاداش های بیشتری به شما می دهد.

بیلدر بانک

قابلیت جدیدی به نام Builder Bank در حال معرفی است. این شبیه به بانک فصلی روستای فعلی موجود است. با انجام حملات Builder Base، هر Builder Gold به دست آمده به Builder Bank شما اضافه می شود.

علاوه بر این، هر بیلدر اکسیر به دست آمده از دفاع از بیلدر پایگاه شما نیز به بانک اضافه خواهد شد. می‌توانید با باز کردن سطوح در Gold Pass، ظرفیت ذخیره‌سازی بانک سازنده خود را ارتقا دهید.

چند برابر کننده بانک فصل و افزایش ظرفیت

بانک فصل برای دهکده خانگی شما و بانک سازنده هر کدام امتیاز چند برابری خود را به عنوان بخشی از گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز خواهد داشت. با باز کردن امتیاز چند برابری Home Village یک ضریب 2 برابری برای Season Bank به شما می‌دهد، در حالی که با باز کردن امتیاز چند برابری Builder Bank یک ضریب 4 برابری به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد در هر فصل غارت بیشتری ذخیره کنید.

ظرفیت ذخیره سازی بانک فصل روستای خانگی افزایش یافت. حداکثر لایه اکنون به شما امکان می دهد تا 30 میلیون طلا، 30 میلیون اکسیر و 300 هزار تاریک اکسیر ذخیره کنید. تفکیک در زیر آورده شده است:

حداکثر ظرفیت ذخیره سازی Season Bank اکنون این است:

سطح ظرفیت طلا ظرفیت اکسیر ظرفیت اکسیر سیاه
Base 5M 5M 50K
1 10M 10M 100K
2 15M 15M 150K
3 20M 20M 200K
Final 30M 30M 300K

Auto Forge Slot Perk

امتیاز Auto Forge اضافه شده است که در صورت باز شدن از Gold Pass یک اسلات جدید Forge را فراهم می کند. این اسلات به شما امکان می دهد منابع را با 50% کاهش هزینه و بدون نیاز به سازنده موجود به Capital Gold تبدیل کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آیا قهرمانان قبل از کلن وار در دسترس و فعال خواهند بود یا خیر ؟

نوشته بعدی

فصل 6 کالاف دیوتی موبایل 2023 : لینک های دانلود APK و OBB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه