بررسی بهبودهای Clan Chat کلش اف کلنز اکنون فعال است

Clan Chat کلش

چت جهانی کلش آف کلنز باز نمی گردد، اما سیستم چت به زودی اصلاح می شود

گلوبال چت کلش اف کلنز ممکن است خاطرات زیادی برای یک بازیکن داشته باشد. اما در مورد اخبار فعلی، دیگر باز نخواهد گشت. با این حال، سیستم Clan Chat کلش اف کلنز قرار است به زودی اصلاح شود. و تیم بازی با به اشتراک گذاشتن نظرسنجی با بازیکنان، رویکردی فعالانه در پیش بگیرد. این نظرسنجی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا رای خود را بر روی پیشرفت‌های اساسی که می‌خواهند در آینده ببینند، بیاورند.

واریز جم کلش تنها با آیدی و اسم شما در بازی، با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا.

بررسی بهبودهای Clan Chat کلش اف کلنز اکنون فعال است

در سال 2019، چت جهانی پس از هفت سال وجود حذف شد. یکی از عملکردهای اصلی که چت جهانی ارائه می دهد، کانالی برای کلنز برای یافتن افراد جدید است. با این حال، در طول سال‌ها، سیستم چت مکانی کثیف بود که هیچ‌کس نمی‌خواست آن را بچرخاند، مملو از هرزنامه‌ها و پیام‌های جعلی بود که در نهایت منجر به نابودی آن شد.

مقالات مرتبط »     بلیت طلایی 2023 کلش اف کلنز : فرمت، استخر جایزه و …

برای پر کردن جای چت جهانی، که آسان نیست، کلش آف کلنز تعداد زیادی به روز رسانی را دنبال کرد. با این حال، سیستم یکسان باقی ماند و نمی توان گفت که سیستم فعلی به اندازه کافی برای قبیله ها خوب است، زیرا چندین کاستی وجود دارد. با این حال، تیم توسعه دهنده به دنبال تغییر این موضوع در بازسازی است و انتظار دارد بازیکنان بازخورد خود را به اشتراک بگذارند. بازیکنان می توانند به نظرسنجی مراجعه کرده و در اینجا رای دهند.

از بازسازی Clan Chat کلش آف کلنز چه انتظاری باید داشت؟

گزینه های نظرسنجی نگاهی اجمالی به اصلاحات احتمالی ویژگی Clan Chat در اختیار بازیکنان قرار می دهد. با ارائه پیشرفت‌های پیشنهادی مختلف و درخواست از بازیکنان برای رای دادن به سطح هیجان خود برای هر گزینه، تیم کلش آف کلنز می‌تواند ترجیحات و انتظارات جامعه را بسنجد.

از ظاهر نظرسنجی، می توان گفت که تیم با بازسازی بزرگ فکر می کند. گزینه هایی مانند Reply، Emotes و Chat Tabs اضافه شده است که برای مدیریت اعضای قبیله بسیار مفید خواهد بود. برای مثال، Chat Tabs کمک بزرگی برای قرار دادن چت عمومی در یک طرف خواهد بود، در حالی که درخواست‌های کمک مالی به راحتی قابل دسترسی هستند.

بازسازی آینده Clan Chat امیدوارکننده و بازیکن محور به نظر می رسد و تیم فعالانه به دنبال بازخورد برای اولویت بندی مطلوب ترین پیشرفت ها است. اگرچه ما نمی‌دانیم چه زمانی ممکن است پخش شود، به نظر می‌رسد این علاقه کمی بیشتر است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

خطای Authorization Error کالاف دیوتی موبایل – راهنمای نحوه رفع

نوشته بعدی

COD Mobile Season 7 2023 دو سلاح جدید را در بازی نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه