آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز ویژگی های جدیدی را به بازی معرفی می کند

آپدیت فوریه 2024 کلش

به‌ روز رسانی Clash of Clans فوریه 2024 اسپل Overgrowth، سطوح جدید Siege Machine، Chat UI و … را معرفی می‌کند.

آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز از پیشرفت‌های آتی در بازی رونمایی می‌کند. از جمله :

یک طلسم جدید در طلسم Overgrowth (رشد بیش از حد)،
سطوح ماشین محاصره ارتقاء یافته،
یک رابط کاربری چت (UI) اصلاح شده،
بازگشت نوار پیشرفت،
و ویژگی های بیشتری که در این مقاله به آنها خواهم پرداخت.

مقالات مرتبط »     رویدادهای مارس 2024 کلش اف کلنز : همه چالش ها و جوایز

آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز: همه ویژگی های جدید توضیح داده شده است

طلسم جدید: Overgrowth (رشد بیش از حد)

بالاخره بعد از مدت ها انتظار طلسم جدیدی در آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز اضافه شد. طلسم Overgrowth که در تاون هال 12 در کلش آف کلنز هنگام ارتقای Dark Spell Factory به سطح 6 باز می شود، امکانات استراتژیک جدید و هیجان انگیزی را معرفی می کند. هنگامی که این طلسم فعال می شود، دفاع دشمن برای مدتی نامرئی، غیرقابل نفوذ و منجمد می شود. در نتیجه، نیروهای مهاجم به ساختمان‌ها و دفاع‌های آسیب‌دیده توجهی نمی‌کنند.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید حریداری کنید.

هم زمینی و هم هوایی را هدف قرار می دهد. اما توجه به این نکته مهم است که طلسم رشد بیش از حد بر قهرمانان یا نیروهای مستقر در قلعه کلن تأثیر نمی گذارد. و همچنین مانع از استقرار نیروهای کلن کسل نمی شود. علاوه بر این، پس از انقضا، طلسم تکه‌های کوچک باقی می‌ماند که بازیکنان مدافع می‌توانند با ضربه زدن روی آن‌ها پاک کنند، شبیه به سنگ قبرهایی که واحدهای افتاده‌اند.

فوریه

تجهیزات قهرمان جدید

قبل از ذکر این قسمت، ما یک ویژگی خواهیم داشت که در آن می توانیم از Elixir برای ارتقاء Blacksmith برای تجهیزات قهرمان خود استفاده کنیم. به یاد می‌آورم وقتی که Hero Equipment در به‌روزرسانی دسامبر 2023 معرفی شد. ابراز ناامیدی کردم. اما در نهایت، رویال چمپیون در حال دریافت تجهیزات جدید برای تجهیز است.

اولین موردی که معرفی می شود، عروسک هاگ رایدر است که در Blacksmith Level 7 قفل شده است. این افزونه گروهی از Hog Riders را احضار می کند تا نیروهای شما را در نبرد تقویت کنند. دومی Vial Haste است که در Blacksmith Level 8 در دسترس است. این اکسیر قوی باعث افزایش موقت حرکت و سرعت حمله می شود. و به شما امکان می دهد سریع مانور دهید و با چابکی بی سابقه ای در میدان جنگ ضربه بزنید.

سطوح ساختمان جدید

سطوح جدید بیشتری قرار است در آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز معرفی شوند. مطمئناً تا سطح 16 تاون هال بیشتری را به جدول بیاورند. در اینجا یک مرور سریع از سطوح جدید در زیر آمده است.

سطوح جدید کلکسیونر

هر سه کلکسیونر دهکده خانگی یک سطح ارتقاء اضافی دریافت می کنند.

فوریه 2024

سایر سطوح ساختمان

آپدیت فوریه 2024

سطوح جدید سرباز

تعداد کمی از نیروها در حال دریافت به روز رسانی های بسیار مورد نیاز هستند. Siege Machines نیز برای دریافت سطوح جدید تنظیم شده است. Siege Barracks و Log Launcher قرار است به‌روزرسانی‌های جدیدی دریافت کنند که هر دو به سطح 5 می‌رسند.

فوریه 2024 کلش

سطوح جدید الکترو جغد (حیوان خانگی)

حیوان خانگی پنج سطح جدید ارتقا دریافت می کند.

کلش

نوار پیشرفت برمی گردد

یکی دیگر از ویژگی های مهم در حال آمدن نوار پیشرفت است که باعث بازگشت آن می شود. بنابراین، صحبت در مورد نوار پیشرفت، به نشان دادن اینکه نیروها، ساختمان‌ها یا قهرمانان تا چه حد به حداکثر سطح خود نزدیک هستند، کمک کرد. به عنوان مثال، یک پادشاه بربر سطح 10 که 100 آسیب وارد می کند، نیمی از نوار را پر می کند. که نشان دهنده حداکثر پتانسیل 200 آسیب است. این کمک بصری به بازیکنان کمک می‌کرد تا به‌طور مؤثر ارتقاء را اولویت‌بندی کنند.

در حال حاضر، ما فقط می‌توانیم یک افزایش عددی ساده را هنگام ارتقاء در یک سیستم بلوکی مشاهده کنیم. که ارزیابی اینکه کدام ارتقاها سودمندتر هستند را دشوارتر می‌کند. من می گویم مدل جدید بد نیست، فضای کمتری می خورد و ساده است. اما خیلی آموزنده یا جذاب نیست. از این رو، ما به زودی این میله ها را برمی گردانیم. و بنابراین ویژگی مورد علاقه بسیاری دائمی باقی خواهد ماند.

رابط کاربری چت قبیله

یکی دیگر از ویژگی های مهم آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز، رابط کاربری چت است. خب، من دوست داشتم این مدت ها قبل اجرا شود، اما هیچ وقت برای تغییرات دیر نیست. رهبران و هم‌رهبران اکنون می‌توانند پیام‌های مهم را با یک برگه اختصاصی برای دسترسی آسان، پین کنند. همچنین می‌توانید با ایموجی‌ها به پیام‌ها واکنش نشان دهید و نحوه واکنش دیگران را ببینید. اگر از من بپرسید، این یک رسانه اجتماعی کوچک برای من است. نه اینکه شاکی باشم.

آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز چه زمانی منتشر می شود؟

ما نمی‌دانیم این به‌روزرسانی‌ها چه زمانی به ثمر می‌رسند، بنابراین، برای تأیید تا به‌روزرسانی بعدی CoC صبر کنید! این امکان وجود دارد که با فصل بعد یا قبل از آن منتشر شود. منتظر بروزرسانی های رسمی باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

رویدادهای مارس 2024 کلش اف کلنز : همه چالش ها و جوایز

نوشته بعدی

ویژگی‌های جدید چت کلش اف کلنز معرفی شدند : «Pinning» و «Reacting»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه