فهرست کامل نیروهای کلن کپیتال در کلش اف کلنز و راهنمای استفاده از آنها

نیروهای کلن کپیتال

Clash of Clans Clan Capital troops : لیست کامل، جزئیات و نکاتی برای استفاده از آنها

لیست کامل تمامی نیروهای کلن کپیتال اینجاست!

The Clan Capital یکی از جدیدترین موارد اضافه شده توسط Supercell به عنوان استراتژی Clash of Clans است. به این ترتیب، این مفهوم هنوز نسبتاً جدید است. بسیاری از بازیکنان هنوز در تلاش هستند تا راه خود را در اطراف عناصر مختلف Clan Capital بیابند. در اینجا در این مقاله، شما را با یکی از عناصر کلیدی آشنا می‌کنیم. یعنی نیروهایی که در Clan Capital در دسترس هستند و نکاتی در مورد نحوه استفاده از آنها در کلش اف کلنز.

مقالات مرتبط »   گلد پس می 2023 کلش اف کلنز پوسته پادشاه دوران تاریک را به ارمغان می آورد

فهرست کامل نیروهای کلن کپیتال در کلش اف کلنز

در حال حاضر، کلان کاپیتال در کلش اف کلنز در مجموع 15 نیرو دارد. آنها درست مانند دهکده های معمولی و سربازان پایه سازنده عمل می کنند و برای حمله به دیگر پایتخت های قبیله استفاده می شوند. همچنین، در Clan Capital، بر خلاف فرمت Home Village، نیروهای جدید با ساختن پادگان خاص خود، پخته نمی شوند.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، وبسایت جمینجا خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

فهرست نیروهای کلن کپیتال به شرح زیر است.

1. Super Barbarian

Super Barbarian از بسیاری جهات شبیه به Barbarin های معمولی است که می توان در دهکده خانگی خود پیدا کرد. اما چیزی که این سرباز Clan Capital را متمایز می‌کند، ویژگی‌های فیزیکی پیشرفته‌اش مانند افزایش نقاط ضربه، آسیب و سرعت است. علاوه بر این، آنها همچنین پس از استقرار یک تقویت طلسم خشم 8 ثانیه ای دریافت می کنند که ویژگی های قبلاً بهبود یافته آنها را تقویت می کند و بنابراین آنها را به نیروهای بسیار همه کاره برای ارزش خود تبدیل می کند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: ندارد
 • نوع حمله: Melee (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 5
 • توانایی ویژه: خشم

نکاتی برای استفاده از آنها

سوپر بربرها، بسیار شبیه همتای خود بربرهای معمولی، زمانی که در دسته جمعی استفاده می شوند، کشنده ترین هستند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای جدا کردن ساختمان‌های انفرادی در قسمت بیرونی پایگاه استفاده کرد. تا نیروهای سنگین‌تر را قیف کند و آنها را از پرت شدن و خارج شدن از مسیر توسط ساختمان‌های سرگردان دور نگه دارد. اگرچه آنها در برابر آسیب پاشش آسیب پذیر هستند، بنابراین مراقب باشید!

2. Sneaky Archers

The Sneaky Archer احتمالاً پسر عموی کماندار اهل دهکده خانگی است. که شاید برای اینکه خود را از برادرانش متمایز کند، آموزش های فشرده بیشتری را پشت سر گذاشته است. اگرچه آسیب آنها از حالت عادی افزایش یافته است، اما آنها هنوز هم با نقاط ضربه کم هستند. این نیروهای کلن کپیتال توانایی این را دارند که پس از استقرار به مدت 5 ثانیه خود را برای همه دفاع های دشمن نامرئی کنند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: ندارد
 • نوع حمله: محدوده زمینی و هوایی
 • فضای مسکن: 2
 • قابلیت ویژه: شنل

نکاتی برای استفاده از آنها

با توجه به امتیازات کم خود، کمانداران یواشکی اگر نیروهایی با نقاط ضربه بالا نداشته باشند، بسیار آسیب پذیر هستند. بنابراین بهترین استفاده از این نیروهای کلن کپیتال در حملات فلش است. زیرا می توانند ساختمان ها را بدون هدف قرار گرفتن در 5 ثانیه اول پاکسازی کنند که در آن به کمک برای ادامه مبارزه نیاز دارند. آنها همچنین باید خارج از برد خمپاره‌ها مستقر شوند زیرا می‌توانند به طور مطلق نیروها را منهدم کنند.

3. Super Giant

Super Giant سربازی است که یک بار می تواند قفل را در Clan Capital باز کند و به طور خاص دفاع را هدف قرار می دهد. سوپر غول همچنین یک کمربند بر روی کمر خود می بندد تا نشان دهنده نوعی افتخار باشد که آن را از خویشاوند نزدیک خود، غول، متمایز می کند. آنها علاوه بر داشتن نقطه ضربه بسیار بالا، قابلیت Wall Buster را نیز دارند که به آنها امکان می دهد 5 برابر بیشتر به دیوارها آسیب وارد کنند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دفاع
 • نوع حمله: Melee (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 10
 • قابلیت ویژه: Wall Buster

نکاتی برای استفاده از آنها

اگرچه آنها دفاع را در اولویت قرار می دهند، اما بهتر است از آنها به عنوان تانک برای جذب آسیب استفاده شود تا از سایر نیروهای کلن کپیتال با نقاط ضربه کم محافظت شود. سرعت حرکت کم آنها باعث می شود که آنها در هدف خود برای از بین بردن تجهیزات دفاعی بسیار منسوخ شوند و بنابراین برای استفاده های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. جایی که آنها برای هزینه های نسبتاً کم کلاچ می آیند.

4. Battle Ram

The Battle Ram به عنوان یک سرباز مستقیماً از همان نیروها از کلش رویال الهام گرفته شده است، بازی دیگری که در کلش Universe اتفاق می افتد. همان طور که از نامش پیداست، 4 بربر بر روی شانه های خود حمل می کنند و پس از برخورد قوچ جنگی به جسمی برای ادامه مبارزه با شمشیرهای خود بیرون می آیند. این واحد به طور خاص دیوارها را در اولویت قرار می دهد و آسیب زیادی به دیوارهایی که برخورد می کند وارد می کند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دیوارها (آسیب x40)
 • نوع حمله: اسپلش منطقه ای (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 5
 • توانایی ویژه: ندارد

نکاتی برای استفاده از آنها

آن‌ها مشابه وال‌شکن‌ها را در حملات و استراتژی‌ها استفاده می‌کنند، اما Battle Rams به دلیل ارائه 4 بربر اضافی برای ادامه مبارزه، آن را ارتقا می‌دهد. بنابراین، در صورت اسپم شدن، Battle Rams در نهایت دیوارها را شکسته و بربرها در صورت استقرار استراتژیک می توانند آسیب وارد کنند. طلسم خشم نیز می تواند معجزه کند.

5. Minion Horde

Minion Horde یکی دیگر از نیروهای موجود در کلش آف کلنز کلن کپیتال است که از دیگر بازی کلش رویال کلش یونیورس گرفته شده است. و آنها اساساً به تعداد یکسان نیز می آیند، یعنی شش مینیون با هم یک هورد را تشکیل می دهند. آنها فوق العاده سریع، هوایی هستند و از نظر تعداد آسیب زیادی وارد می کنند. اما نقطه ضعف آنها امتیازات بسیار کم آنهاست و به راحتی می توان آنها را در گرما با دفاع نگران بیرون آورد.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: ندارد
 • نوع حمله: محدوده زمینی و هوایی
 • فضای مسکن: 2
 • توانایی ویژه: ندارد

نکاتی برای استفاده از آنها

آنها در مورد توهین بهترین نیستند، و همچنین ارزش زیادی ندارند، اما می توان از آنها به عنوان نیروهای پاکسازی برای خارج کردن ساختمان های جدا شده در حومه پایگاه استفاده کرد. و اگر کسی بخواهد بازویش را به خطر بیندازد، ممکن است فقط یک تانک را جلوتر بگذارد و مینیون‌ها را پشت سر آن جمع کند، اگرچه این یک نوع استراتژی بسیار پرخطر و کم‌بازده است.

6. Super Wizard

Super Wizard که یک نسخه حتی نیرومندتر از Wizard معمولی است، نیرویی است که باید با آن حساب کرد. او به سمت اهداف پرتاب می کند و پس از اصابت به آنها، از هدف خارج می شود و 9 هدف دیگر را مورد اصابت قرار می دهد. اما پس از اصابت به اهداف اولیه، آسیب به 9 هدف دیگر به 40 درصد از آسیب پایه کاهش می یابد. توجه داشته باشید که اهداف باید نزدیک یکدیگر باشند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: ندارد
 • نوع حمله: تک هدف
 • فضای مسکن: 10
 • توانایی ویژه: جادوی زنجیره ای

نکاتی برای استفاده از آنها

سوپر جادوگرها به دلیل توانایی آنها در ضربه زدن به 10 هدف به طور همزمان، همراه با آسیب زیادی که وارد می کنند، زمانی که توسط دفاع ها یا تعداد زیادی هدف قرار نگیرند، بسیار مخرب هستند. بنابراین می‌توان آن‌ها را پشت سر برخی از نیروهای تانک فرستاد. یا پس از پاکسازی برخی از بخش‌های دفاعی، جادوهای نامرئی با Super Wizard یک ترکیب محبوب و همچنین برای وارد کردن آسیب‌های سریع است.

7. Rocket Balloon

توپ های موشکی در پایتخت قبیله تقریباً مشابه همتایان خود هستند که از دهکده خانگی آمده اند. آنها مانند بالون های معمولی هستند که بمب ها را روی ساختمان های دفاعی می اندازند تا آسیب زیادی وارد کنند. آنها توسط موشک هایی نیرو می گیرند که سرعت آنها را برای 4 ثانیه پس از استقرار افزایش می دهند. از این رو نام آنها به این نام است. این نیرو فقط می تواند به صورت گروهی مستقر شود. و هر گروه از بالون های موشکی در پایتخت قبیله از 4 واحد یکسان تشکیل شده است.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دفاع
 • نوع حمله: اسپلش منطقه ای (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 8
 • قابلیت ویژه: تقویت کننده

نکاتی برای استفاده از آنها

بالون های موشکی زمانی که نیاز به کارهای کوتاه دفاعی در خط مقدم دارید به دلیل توانایی آنها که باعث می شود آنها در حمله سریع باشند، برای بقیه ارتش خود یک سرباز بزرگ ایجاد می کنند. آن‌ها آسیب زیادی وارد می‌کنند که می‌تواند بیشتر دفاع‌ها را در یک گروه از بین ببرد، اما در برابر آسیب‌های پاشیده شده و مین‌های هوایی آسیب‌پذیر هستند، بنابراین به خاطر داشته باشید که برای ارتقای طول عمر نیروها، چند جادوی شفا را انجام دهید.

8. Skeleton Barrel

Skeleton Barrel یکی دیگر از نیروهایی است که مستقیماً از کلش رویال مشتق شده است و مانند کلش آف کلنز در کلش یونیورس قرار دارد. این نیرو دقیقاً به معنای نامش است، یعنی بشکه ای است که گروهی از اسکلت های معمولی را وارد میدان جنگ می کند. در Clan Capital، بشکه‌ها در گروه‌های سه تایی مستقر می‌شوند و هنگامی که به هدف خود می‌رسند، گروه بزرگی از اسکلت‌ها را متلاشی می‌کنند. توجه داشته باشید که Skeleton Barrels ساختمان های دفاعی را بر سایر اهداف ترجیح می دهد.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دفاع
 • نوع حمله: اسپلش منطقه ای (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 8
 • توانایی ویژه: ندارد

نکاتی برای استفاده از آنها

بشکه های اسکلت می توانند در چندین موقعیت مفید باشند، زیرا آنها فقط دفاع را هدف قرار می دهند و به دلیل اینکه یک واحد هوایی هستند، می توانند تمام موانع زمینی را دور بزنند. بنابراین اسکلت ها می توانند از پشت دیوارها ویران کنند و به راحتی بر دفاع های تک هدف غلبه کنند و حواس پرتی را برای حمله باز ایجاد کنند.

9. Flying Fortress

Flying Fortress بیشتر یک ماشین محاصره است تا یک سرباز و می توان آن را در Clan Capital در Clash of Clans باز کرد. دفاع را هدف قرار می دهد و آسیب خوبی به آنها وارد می کند. اما این همه ماجرا نیست، زمانی که قلعه پرنده آسیب می بیند، گلایدرهای اسکلت تولید می کند که به هدف ضربه می زند و به آن آسیب وارد می کند. پس از آن گلایدر می شکند و سه اسکیلتون را روی ساختمان مورد نظر ایجاد می کند. و هنگامی که خود قلعه نابود می شود، گروهی از اسکلت ها را نیز به کار می گیرد.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دفاع
 • نوع حمله: تک هدف بردی (زمینی و هوایی).
 • فضای مسکن: 100
 • توانایی ویژه: خدمه اسکلت

نکاتی برای استفاده از آنها

Flying Fortress یک نیروی فوق العاده قدرتمند است که به اندازه کافی قدرتمند است که در صورت عدم کنترل، بسیاری از دفاع ها را به تنهایی از بین می برد. از آنجایی که نقاط ضربه نسبتا بالایی دارد، می‌توان آن را در مقابل سایر فروشندگان خسارت قرار داد زیرا قلعه می‌تواند تمام آسیب‌ها را جذب کند. این استراتژی که خود یک فروشنده آسیب خوب است، می تواند قلعه را به استفاده های مختلفی برساند.

10. Raid Cart

Raid Cart یک توپ معمولی بر روی چرخ هایی است که در اطراف پایه ای که توسط 4 بربر در سطح مساوی در آن مستقر شده است رانده می شود. سبد خرید به هر ساختمانی که نزدیک‌ترین ساختمان به آن باشد آسیب وارد می‌کند. پس از شکستن، 4 بربر که آن را جابجا می‌کنند آن را ترک می‌کنند و با بقیه نیروها در میدان نبرد به نبرد می‌پیوندند. Raid Cart شبیه به Cannon Cart در کلش رویال است به جز 4 Barbarians اضافه شده.

اطلاعات سربازان

هدف ترجیحی: هر
نوع حمله: تک هدف (فقط زمینی)
فضای مسکن: 30
توانایی ویژه: آخرین ایستادن

نکاتی برای استفاده از آنها

Raid Cart با نیروهای دیگر مانند کمانداران یواشکی یا سوپر جادوگرها مقابله می کند، اما در نهایت در مورد آسیب در ثانیه کوتاه می آید، اما امتیازات آن و سود بربرها آن را جبران می کند. به طور کلی، این یک سرباز کاملا قابل اعتماد است که می تواند بسیار متنوع باشد و می تواند راه خود را در اکثر ترکیب ها پیدا کند.

11. Super P.E.K.K.A.

اگر کسی فکر می‌کرد که Pekka معمولی به اندازه کافی ترسناک نیست، کلن کپیتال Super Pekka را ارائه کرده است. که می‌توان آن را به عنوان یک Pekka روی استروئیدها تعریف کرد. این ضربه‌پوینت‌های بسیار بالا و آسیب‌های مشابهی دارد. که باعث می‌شود در برابر دفاع‌های متعدد مقاومت کند و همچنان در صدر قرار بگیرد. هنگامی که کشته می شود، Super Pekka منفجر می شود که آسیب بیشتری به منطقه اطراف وارد می کند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: هر
 • نوع حمله: تک هدف (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 40
 • قابلیت ویژه: اضافه شارژ

نکاتی برای استفاده از آنها

Super Pekka خودکفا است و می تواند در اکثر موارد خود را حفظ کند، اما با پشتیبانی مناسب حتی قوی تر است. سوپر پکا همراه با برخی از نیروهای سریع یا آنهایی که می توانند اشیاء را از راه دور هدف قرار دهند، می تواند یک سردرد جدی برای مقابله باشد و می تواند کار فوق العاده ای را انجام دهد.

12. Hog Raiders

Hog Raiders گروهی متشکل از 2 Hog Riders و Hog Glider هستند که در اصل یک Hog Rider روی یک گلایدر است که گرد هم آمده اند تا حریفان را خراب کنند. Hog Riders نسخه های معمولی از Home Village هستند، در حالی که Hog Glider با یک گلایدر به داخل یک ساختمان دفاعی شیرجه می زند و سپس Hog Rider سوار بر آن پایین می آید تا چند ساختمان دیگر را بشکند. این واحد دفاع را در اولویت قرار می دهد.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: دفاع
 • نوع حمله: تک هدف (فقط زمینی)
 • فضای مسکن: 15/5 (رایدر/گلایدر)
 • قابلیت ویژه: سر خوردن خیره کننده

نکاتی برای استفاده از آنها

هاگ رایدرها زمانی قوی‌تر هستند که در گروه‌های دسته جمعی برای غلبه بر دفاع با تعداد زیاد استفاده می‌شوند. همچنین گلایدرها این توانایی را دارند که دفاعی را که می زند به مدت 4 ثانیه بی حس کنند و در نتیجه مزیت بزرگی را به بازیکن مهاجم می دهند تا با آنها کار کند. Heal Spells نیز به خوبی کار می کند.

13. Super Dragon

یک نسخه کاملاً آبدار از Dragon معمولی، Super Dragon در فهرست نیروهای کلن کپیتال در کلش اف کلنز بدون شک قوی ترین تهدید هوایی است که در حال حاضر در بازی موجود است. سوپر اژدها با داشتن نقطه ضربه بسیار بالا و قادر به از بین بردن آسیب های عظیم می تواند با هر انفجاری که ایجاد می کند تا 10 بار ضربه بزند. هیچ هدف ترجیحی ندارد و به سادگی به هر چیزی که نزدیکترین برد باشد حمله می کند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: ندارد
 • نوع حمله: اسپلش منطقه ای (زمینی و هوایی)
 • فضای مسکن: 40
 • قابلیت ویژه: کباب کردن

نکاتی برای استفاده از آنها

Super Dragon، به دلیل آسیب پاشش بسیار مؤثر و آسیب عمومی زیاد، یک گزینه عالی در برابر محفظه های ساختمانی است که می تواند به چندین هدف در آن واحد آسیب زیادی وارد کند. مانند Super P.E.K.K.A.، Super Dragon نیز کاملاً خودکفا است و در صورت استقرار در منطقه مناسب، می تواند راه خود را در پایگاه حفر کند.

14. Mountain Golem

The Mountain Golem، سنگین ترین و بادوام ترین سرباز در کلش یونیورس، عنوانی است که شایسته این غول یک سرباز است. او همچنین می‌تواند از برخی کاشی‌ها و رودخانه‌های موجود در نقشه صرفاً به دلیل گام‌های بزرگ آن بگذرد. همچنین کوه گولم می تواند تمام دیوارهایی را که با آنها در تماس است به عنوان بخشی از توانایی خود خرد کند. او آسیب قابل قبولی وارد می کند، اما بسیار کند است. که آن را با قدرتمندترین تانک با ده ها هزار ضربه جبران می کند.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: هر
 • نوع حمله: غوغا (فقط زمین) آسیب اسپش
 • فضای مسکن: 160
 • قابلیت ویژه: خرد کردن

نکاتی برای استفاده از آنها

کوه گولم به خودی خود نمی تواند آسیب زیادی وارد کند، اما به دلیل ضربات عظیم خود، می تواند تقریباً هر چیزی را مخزن کند و دفاع را برای مدت طولانی درگیر نگه دارد تا سایر نیروها مطمئن شوند که نبرد پیروز خواهد شد.

15. Inferno Dragon

اینفرنو دراگون آخرین سربازی است که در فهرست نیروهای کلن کپیتال موجود است. و برگرفته از Inferno Dragon موجود در کلش رویال است. اژدهای دوزخی مانند برج اینفرنو عمل می کند. زیرا پرتو آتشی را پرتاب می کند که در طول زمان افزایش می یابد و آسیب آن افزایش می یابد. اما عیب اصلی آن ناتوانی در آسیب رساندن به چندین هدف در یک زمان است.

اطلاعات سربازان

 • هدف ترجیحی: هر
 • نوع حمله: تک هدف
 • فضای مسکن: 15
 • توانایی ویژه: پرتو جهنمی

نکاتی برای استفاده از آنها

قابلیت آسیب بالای Inferno Dragon آن را برای فرسودگی ساختمان هایی با نقاط ضربه بسیار بالا ایده آل می کند. به ویژه، کپیتال هال را می توان با استفاده از آنها به سرعت پایین آورد. به خصوص زمانی که از یک طلسم خشم استفاده می شود.

نتیجه گیری

بنابراین لیست ما از تمام نیروهای کلن کپیتال موجود در کلش اف کلنز به پایان می رسد. سربازها اکثراً نسخه های بهینه سازی شده سربازان معمولی هستند که برخی توانایی ها به آنها اضافه شده است. بنابراین، کلش آف کلنز با موفقیت توانسته است تعدادی سرباز تازه وارد کند. در حالی که هنوز توضیحات اصلی سربازان را دست نخورده نگه داشته است، که ما احساس می کنیم ممکن است بیشتر در Clan Capital بیایند.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش قهرمان دوران تاریک کلش اف کلنز : آموزش سه ستاره کردن چالش

نوشته بعدی

برگرداندن اکانت کلش با جیمیل – آموزش کامل بازیابی حساب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه