بیلدر هال 7 کلش اف کلنز : راهنمای اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

بیلدر هال 7 کلش

راهنمای Builder Hall 7 کلش اف کلنز : اولویت های ارتقاء، بهترین پایگاه ها، استراتژی های حمله و …

این راهنما به اولویت‌های ارتقاء، بهترین پایگاه‌ها، تکنیک‌های حمله و موارد دیگر برای بیلدر هال 7 کلش اف کلنز می‌پردازد.

کلش آف کلنز اخیراً با Builder Base 2.0 به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرده است. که شاهد تغییرات بزرگی در پایه سازنده بوده است. معرفی بیلدر هال 10 استراتژی ها و منابع مفید زیادی را برای جذاب نگه داشتن بازی باز کرده است. به همین دلیل، استراتژی های به کار گرفته شده در سطوح پایین بیلدر هال تغییر کرده اند و باید به خوبی تطبیق داده شوند. بنابراین توصیه می شود قبل از ارتقا به سطح بعدی در مورد آن فکر کنید، در غیر این صورت گیج خواهید شد.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا ، طراحی و راه اندازی شده است.

معرفی بیلدر هال 7 کلش اف کلنز

بیلدر هال سطح 7 به عنوان بخشی از آپدیت بیلدر بیس در سپتامبر 2017 به کلش اف کلنز معرفی شد. با اضافه شدن ساختارهای دفاعی، نیروها و ساختمان های جدید، بازیکنان این شانس را داشتند که پایگاه بیلدر خود را بیشتر گسترش دهند و تقویت کنند. با این حال، با به‌روزرسانی اخیر بیلدر بیس، چیز زیادی برای به‌روزرسانی در این سطح وجود ندارد، اما گامی عالی به سمت بیلدر هال 8 است.

مقالات مرتبط »     چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

یکی از موارد قابل توجه در بیلدر هال 7، Giant Cannon است، یک ساختمان دفاعی قدرتمند که واحدهای زمینی را هدف قرار می دهد. برای رسیدن به این سطح، بازیکنان باید هزینه ساخت 1,800,000 Builder Gold را جمع آوری کنند که یک میلیون کمتر از سطح بعدی است. در بیلدر هال 7، ظرفیت بیلدر هال به حداکثر 1،100،000 بیلدر گلد و اکسیر می رسد که به بازیکنان منابع بیشتری برای مدیریت و استفاده در توسعه پایگاه و ارتقاء نیروها ارائه می دهد.

اولویت های ارتقاء

برای دستیابی به یک شروع قوی و پیشرفت پایدار در بیلدر هال 7 در کلش اف کلنز، برنامه ریزی استراتژیک و تنظیم دقیق پایگاه بسیار مهم است. ایجاد یک پایگاه مؤثر مستلزم اولویت‌بندی ارتقاء ترکیب ارتش و دفاع شما است. برای کمک به بازیکنان در این فرآیند، ما یک راهنمای اولیه اولویت ارتقا را ارائه می‌دهیم که ترتیب توصیه‌شده برای ارتقاء جنبه‌های مختلف پایگاه شما را مشخص می‌کند. این به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه بگیرید و به طور موثر در بازی پیشرفت کنید.

1. Defense

بیلدر هال 7 یک توپ اضافی، دفاع هوایی و برج تسلا را به شما پیشنهاد می کند، بنابراین باید مطمئن باشید که انتخاب ما چه خواهد بود، زیرا به هیچ وجه نمی توانید از ارتقای دفاع ها غافل شوید. از آنجایی که Giant Cannon تنها گزینه جدید باز کردن قفل موجود است، باید اولین انتخاب شما و سپس دو گزینه دیگر باشد.

2. Builder Barracks

Drop Ship، یک سرباز جدید در مرحله بعدی است که قفل را باز می کند. این عمدتا به دلیل استراتژی های حمله در سطح جدید بیلدر هال است و باز کردن قفل تمام نیروها ترکیبات احتمالی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، باید در اسرع وقت با ارتقاء آزمایشگاه ستاره دنبال شود. ارتقاء Drop Ship را با Baby Dragon دنبال کنید.

3. Star Laboratory

فشار دادن سطح Drop Ship برای استفاده از آن در حمله شما ضروری است، از این رو دادن بالاترین اولویت به ارتقاء آزمایشگاه برای دستیابی به نتایج بهینه با ارتقاء نیروهای خود بسیار مهم است. تمرکز بر ارتقای سربازان خاص ضروری است، زیرا چهار سطح Drop Ship انتخاب پیشنهادی برای اولویت بندی در هنگام شکست دادن پایگاه های کاملاً ارتقا یافته است.

4. Army Camp

ارتقاء کمپ ارتش برای افزودن این محدودیت اضافی بسیار ضروری است. از آنجایی که مجبور نیستید انبارهای طلا و اکسیر را در این سطح ارتقا دهید، ضروری است که این را در اولویت قرار دهید تا در نبردهای احتمالی شکست نخورید.

آیتم های آنلاک شده در بیلدر هال 7 کلش اف کلنز

دفاع جدید: Giant Cannon

جاینت کانن یک ساختمان دفاعی در بیلدر بیس است که در بیلدر هال سطح 7 در دسترس قرار می گیرد. گلوله های توپ عظیمی را با اثر سوراخ پرتاب می کند. این گلوله های توپ می توانند چندین سرباز دشمن را مورد اصابت قرار دهند و آنها را در این فرآیند به عقب برگردانند. با حرکت گلوله توپ، به تدریج سرعت آن کاهش می یابد. با وجود سرعت کم آتش، هر ضربه آسیب متوسطی به هدف وارد می کند.

Level Damage per Second Damage per Shot Hitpoints Build Cost (Builder Gold) Build Time
1 41 205 700 2,000,000 1d
2 45 225 800 2,100,000 2d
3 49 245 950 2,200,000 3d
4 54 270 1,100 2,300,000 4d
5 60 300 1,300 2,400,000 5d
6 66 330 1,500 2,500,000 6d
7 72 360 1,700 2,700,000 8d

سرباز جدید: Drop Ship

Drop Ship در کلش آف کلنز یک واحد بالن پرنده است که توانایی منحصر به فردی برای انداختن اسکلت ها روی هدف خود دارد. هنگامی که به Builder Barracks سطح 9 برسید، برای استفاده در دسترس می شود، که لازم است Builder Hall شما در سطح 7 باشد. توانایی ویژه Drop Ship Skeleton Bomb نام دارد و می توان آن را یک بار در هر نبرد استفاده کرد. هنگامی که کشتی Drop Ship فعال می شود، یک بشکه انفجاری بزرگ را زیر آن می اندازد.

LEVEL HITPOINTS DAMAGE WHEN DESTROYED SKELETON BOMB DAMAGE SKELETON BOMB SPAWNED SKELETONS RESEARCH COST
11 2,800 300 600 5 N/A
12 2,800 300 700 6 2,400,000
13 3,080 300 700 6 2,600,000
14 3,080 400 700 6 2,800,000

استراتژی های حمله

1. Baby Dragon Cart

این استراتژی تقریباً برای هر Builder Hall که از سطح 5 شروع می‌شود، بسیار خوب عمل می‌کند. ترکیب Baby Dragons و Cannon Carts پس از به‌روزرسانی اخیر بسیار قدرتمندتر شده است. توانایی جدید Baby Dragon Fiery Sneeze وضعیت آن را به یک سرباز درجه یک ارتقا داده و آن را حتی قدرتمندتر کرده است.

علاوه بر این، گاری‌های توپ اکنون دارای توانایی خمپاره‌مانندی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور موثر دفاع هوایی با آسیب‌دیدگی بالا را هدف قرار دهند و از بین ببرند. این استراتژی در نبردها بسیار مؤثر است.

2. Giant and Night Witch

این یک استراتژی منحصر به فرد است که در تاون هال 7 به خوبی کار می کند. در اینجا ما ترکیبی از Night Witch و Giant را داریم و با توجه به ویژگی نامرئی Giant از زمان به روز رسانی جدید، استفاده از او به عنوان یک تانک بسیار آسان است. جادوگر به خوبی کار می کند.

شما همچنین باید از Builder Hero برای اثبات اثربخشی خود استفاده کنید تا بتوانید بیشتر نیروها را به مرحله دوم ببرید. این حمله را امتحان کنید و امیدوارم روشی را تمرین کنید که بهترین نتایج را به دست آورید.

3. Air BabyShip

از زمان ورود به‌روزرسانی جدید بیلدر بیس، تمامی حملات هوایی در بازی کاهش یافته است. این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اما ما یک استراتژی عالی برای داشتن ترکیبی از Baby Dragons و Drop Ship قفل نشده داریم که کشنده است.

به عنوان یک راه حل برای این کار، شما باید از ساختمان های دفاعی با هدف قرار دادن هوا متفاوت باشید، که برای پاکسازی آنها از ماشین جنگی کمک خواهید گرفت. علاوه بر این، از مینیون‌ها نیز کمک بگیرید، به شما کمک می‌کند تا نیروهای دوردست را پاک کنید و حمله خود را ساده‌تر کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه انجام یک حرکت فینیشینگ در وارزون و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه