راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

راهنمای بیلدر هال 10

راهنمای Builder Hall 10  کلش اف کلنز : اولویت های ارتقاء ، بهترین پایگاه ها، استراتژی های حمله و …

ما این راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز را به منظور کمک به بازیکنان ارائه می‌کنیم. که به اولویت‌های ارتقا، بهترین پایگاه‌ها، تکنیک‌های حمله و سایر موضوعات در بازی می‌پردازد.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

کلش آف کلنز اخیراً با Builder Base 2.0 به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرده است. که شاهد تغییرات بزرگی در پایه سازنده بوده است. معرفی بیلدر هال 10 استراتژی ها و منابع مفید زیادی را برای جذاب نگه داشتن بازی باز کرده است. بسیاری از بازیکنان در مورد ارتقاء و استراتژی های خود در مورد ارتقاء بیلدر هال 10 سردرگم شده اند.

مقالات مرتبط »     راهنمای بیلدر هال 9 کلش اف کلنز : بهترین پایگاه ها و استراتژی ها

معرفی بیلدر هال 10

بیلدر هال 10 بعد از بیلدر هال 9 باز می شود که تقریباً تمام ساختمان های لازم را باز می کند. از این رو، قفل های زیادی در دسترس نیست، یک دفاع و یک تله آیتم های جدید هستند. جای خود را به یک دفاع جدید به نام X-Bow می دهد و پس از ارتقاء پادگان، قفل نیروی جدیدی به نام Electrofire Wizard باز می شود. یک معدن اضافی نیز آنلاک است.

از آنجایی که قفل های زیادی وجود ندارد، هیچ دیوار اضافی در نظر گرفته نشده است. بنابراین طرح بندی پایه را می توان به طور مشابه با سالن سازنده قبلی تنظیم کرد. با حداکثر دو سازنده در دهکده، کار زیادی برای ایجاد تعادل در استراتژی ارتقاء شما انجام می شود و در عین حال مراقب ارتقاء نیروها نیز هستید.

راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز

اولویت های ارتقاء

بیلدر هال 10 در حال حاضر آخرین سطح بیلدر بیس است. پس مهم است که پایه را به خوبی راه اندازی کنید. بنابراین لازم است برنامه ریزی کنید که چه ارتقاهایی را می خواهید بسازید، در نظر بگیرید که چه مواردی برای توسعه اولیه پایگاه شما ضروری هستند و سپس به سراغ آن بروید. برای آسان‌تر کردن کارها، اولویت اصلی ارتقا داریم که در زیر فهرست شده است.

1. دفاع

خوب، شما باید مطمئن باشید که انتخاب ما قرار است چه باشد، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که از ارتقاء دفاعیات غافل شوید. اکنون با دو سازنده، می توانید به راحتی یک ساختمان دفاعی/ساختمان را ارتقا دهید و همچنین یک ساختمان جدید دیگر (در صورت وجود) انتخاب کنید. دو انتخاب برتر ما به راحتی X-Bow و Outpost برای مرحله 2 هستند. X-Bow جدید و قدرتمند است، در حالی که Zappies اضافی که پس از ارتقاء Outpost O.T.T.O باز می شوند واقعا مهم هستند.

2. Builder Barracks

Electrofire Wizard، یک سرباز جدید که ارزش تبلیغات را دارد، بعدی است که قفل را باز می کند. این عمدتاً به دلیل استراتژی های حمله در سطح جدید بیلدر هال است و باز کردن قفل تمام نیروها ترکیبات احتمالی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، باید در اسرع وقت با ارتقاء آزمایشگاه ستاره دنبال شود.

3. آزمایشگاه ستاره

بهترین نیروها بهترین نتایج را می گیرند! بنابراین ارتقای نیروهای خود برای شکست دادن پایگاه های حداکثر مهم است، از این رو Lab به یک ارتقاء اولویت تبدیل می شود. اگرچه ما گزینه های خود را برای این موارد داریم، زیرا PEKKA، Electrofire Wizard و Baby Dragon گزینه های قوی برای ارتقا هستند که به استراتژی حمله شما نیز بستگی دارد. با این حال جریان اکسیر را حفظ کنید.

4. انبارها

برای ارتقاء بیشتر، به حملات زیادی نیاز دارید و برای ذخیره آنها به فضای ذخیره سازی نیاز دارید. هر دو ذخیره‌سازی Gold و Elixir از سطح قبلی بیلدر هال به اندازه کافی برای ارتقای اولیه هستند، اما زمانی که شما سریع‌تر فشار می‌آورید باید ارتقاء داده شوند. هر کدام را برای Gold و Elixir ارتقاء دهید و سپس دیگری را دنبال کنید.

5. Healing Hut

به عنوان اولین و تنها ساختمان کلش اف کلنز برای شفا دادن ارتش خود، اهمیت Healing Hut را نباید نادیده گرفت. حتی اگر زودتر قفل آن باز شود، ارتقاء آن باید ضروری باشد. با 24 درصد بازیابی سلامتی در حداکثر سطح، به شما کمک می کند تا حداکثر سلامت ممکن را برای نیروهای خود داشته باشید تا به مرحله بعدی بروند.

راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : آیتم های آنلاک شده

دفاع جدید: X-Bow

X-Bow که اخیراً به گیم پلی Builder Base معرفی شده است، تنها ساختمان دفاعی است که قفل آن باز می شود، به جز موارد اضافی. در واقع بیلدر هال 9 تعداد بازگشایی های بیشتری نسبت به سطح 10 دارد که بسیار تعجب آور است. طراحی X-Bow مشابه طراحی Home Village است، با این حال، تغییر در توانایی آن نهفته است.

می توان آن را روی حالت زمینی که فقط نیروهای زمینی را هدف قرار می دهد یا حالت هوایی که فقط واحدهای هوایی را هدف قرار می دهد تنظیم کرد. هیچ سیستم هوایی/زمینی مانند آنچه در Home Village X-Bow می‌یابیم وجود ندارد.

سطح آسیب در هر ثانیه آسیب در هر شلیک نقاط ضربه هزینه ساخت (BH GOLD)
1 80 15.36 1,700 4,400,000
2 88 16.9 1,900 4,800,000
3 96 18.43 2,100 5,200,000
4 106 20.35 2,350 5,600,000
5 116 22.27 2,600 6,000,000

سرباز جدید: Electrofire Wizard

دوازدهمین و آخرین واحد باز شده در Builder Barracks سطح 12 Electrofire Wizards است. ویژگی این جادوگر توانایی تغییر حالت او است که به او اجازه می دهد بین دو حالت چرخش کند: حالت Inferno و حالت الکترو. به طور پیش‌فرض، او با حالت Inferno شروع می‌کند، که مشابه حالت Inferno Dragon در روستای اصلی است. در حالی که حالت Electro شباهتی با Electro Dragon دارد.

  • حالت Inferno: در این حالت، Electrofire Wizard می‌تواند یک پرتو سوزان را شلیک کند که به مرور زمان آسیب آن افزایش می‌یابد.
  • حالت Electro: در این حالت، Electrofire Wizard می تواند یک حمله Lightning با سرعت آهسته را شلیک کند که به اهداف متعددی می پرد.
سطح DPS اولیه DPS (3S) نقاط ضربه هزینه تحقیق (BH ELIXIR)
17 220 440 1,100 N/A
18 220 440 1,100 4,400,000
19 252 505 1,210 5,400,000
20 252 505 1,210 5,800,000

راهنمای بیلدر هال 10 : استراتژی های حمله

بیلدر هال 10 دارای سیستم حمله دو مرحله ای است. پس مهم است که یک استراتژی حمله خوب در برنامه خود داشته باشید تا بتوانید نیروها را به مرحله دوم ببرید و در آنجا زیاد نگران نباشید. از این رو، بهترین ارتش و توانایی‌ها با هم ترکیب می‌شوند و به خوبی کار می‌کنند، بنابراین ما استراتژی‌هایی برای به اشتراک گذاشتن با بازیکنانی داریم که حملات 6 ستاره را دریافت می‌کنند.

1. The Power P.E.K.K.A Prowess

این یکی از بهترین و پرکاربردترین استراتژی‌های حمله موجود در حال حاضر بوده است. تنها به دلیل قدرتمند بودن Builder Base PEKKA. اکثر بازیکنان یک استراتژی سنگین PEKKA را انتخاب می کنند و به دنبال آن Battle Machine، که با یک حمله 6 ستاره آسان مواجه می شود.

با این حال، برخی تغییرات ممکن است به دستیابی به یک استراتژی حمله متعادل تر کمک کند، با گنجاندن گاری توپ یا بمب افکن بسته به پایگاه. هیچ بازیکنی را سرزنش نمی‌کنیم. زیرا انتخاب این استراتژی در شرایطی که به وضوح یکی از بهترین‌های موجود است، بی‌معنی است.

2. Electrofire wizard + Tank

یکی دیگر از استراتژی‌های حمله که با توجه به آسیب‌های درخشانی که وارد می‌کند Electrofire Wizard است. که با یک مخزن HP بالا مانند Boxer of PEKKA جفت می‌شود. از آنجایی که قبلاً به X-Bow مسئول اشاره کردیم، مواردی وجود دارد که فقط حمله شما را نابود می کند.

به همین دلیل، توانایی حملات رعد و برق زنجیره ای کمک می کند تا X-Bow حتی بدون افتادن در محدوده آن سقوط کند. توجه داشته باشید، این در صورتی است که شما در حال انجام یک حمله زمینی هستید و X-Bow در همان حالت است. بقیه پایگاه ها توسط تانک و ماشین نبرد کمک می شوند.

3. Baby Dragon

درست همانطور که در اولویت ارتقاء خود به داشتن Baby Dragon در لیست شما برای بهترین حملات ذکر کردیم، آنها در هنگام ارائه بهترین نتایج ممکن کاملاً دیوانه هستند. دو توانایی موجود در Builder Base: Tantrum و Fiery Sneeze یکی از دلایل قدرتمند بودن آنهاست.

شما می توانید یک حمله انبوه Baby Dragon داشته باشید که کاملاً خوب عمل می کند. اما داشتن آنها به عنوان رتبه برای مینیون های بتا نیز عالی خواهد بود. استراتژی ها از پایه ای به پایه دیگر تغییر می کنند، مزیت در محل قرارگیری آنها نهفته است. بنابراین برای نتایج بهتر روی آنها کار کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Spider-Verse فری فایر با ایموت Spider-Sense و سایر جوایز

نوشته بعدی

نحوه بازی در حالت Search and Rescue کالاف دیوتی موبایل (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه