آپدیت بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز : چیدمان ها و سطوح نیروها

آپدیت بیلدر بیس 2.0

به روز رسانی Builder Base 2.0 کلش اف کلنز : چیدمان ها، سطوح نیروها و …

آپدیت بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز از زمان اولین اعلام برنامه سوپرسل ، موضوع مجموعه ای از پست های وبلاگ ماهانه است تا کاربران را درگیر خود نگه دارد.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، جمینجا خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

کلش آف کلنز مدتی است که در تلاش است تا تغییرات قابل توجهی در بیلدر بیس ایجاد کند. و به‌روزرسانی ممکن است به زودی ارائه شود. اما قبل از انتشار آن، تیم چند نگاه دزدکی هیجان‌انگیز در مورد به‌روزرسانی آتی، با توجه به چیدمان‌ها و سطوح نیرو که قرار است در به‌روزرسانی بیلدر بیس 2.0 در کلش آف کلنز تغییر کند، ارائه کرده است.

مقالات مرتبط »   کارت هایی که می توانند سربازان کلش اف کلنز خوبی باشند!

آپدیت بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز دارای تغییراتی در چیدمان ها خواهد بود

بیلدر هال سطح 1-5

توسعه دهندگان ذکر کرده اند که سعی خواهند کرد تا حد امکان طرح بندی های فعلی را برای بازیکنان زیر که در سطوح 1 تا 5 هستند حفظ کنند. این کار با انتقال پایه به مرکز نقشه روستای بیلدر بیس انجام می شود. با این حال، ترتیبات تغییر خواهد کرد. و تعدادی ساختمان به صورت تصادفی برای برآوردن شرایط ذکر شده در زیر وجود خواهد داشت.

اگر چهار یا کمتر ساختمان/تله وجود داشته باشد که در اندازه پایین نقشه جا نشوند، به طور تصادفی قرار می گیرند. اگر بیش از چهار ساختمان/تله در اندازه کوچک شده نقشه قرار نگیرند، طرح کامل Builder Base به صورت تصادفی قرار می گیرد. طرح‌بندی‌های غیرفعال باقی‌مانده حذف خواهند شد.

بیلدر هال سطح 6 به بالا تغییر می کند

در پست بلاگ آوریل، Game Lead Stuart به دومین منطقه قابل ساخت از بیلدر هال 6 اشاره کرد که با ساختمان کلیدی خود به نام O.T.T.O’s Outpost همراه با ساختمان هایی که بین دو مرحله تقسیم می شوند، معرفی خواهد شد. با این حال، بازیکنان می توانند هر مرحله از پایه سازنده را با کشیدن ساختمان ها انجام دهند.

نکات قابل بحث بیشتر این است که بازیکنان با بیلدر هال 6 و بالاتر بلافاصله به ورودی غار در ضلع غربی بیلدر بیس دسترسی خواهند داشت که به مرحله دوم شما منتهی می شود. برای اجازه دادن به این امر، دفاع های Builder Base شما به صورت تصادفی برای هر دو سطح تنظیم می شود. این بر تزئینات و موانع نیز تأثیر می گذارد.

تمام تزئینات ذخیره می شود و هر گونه مانع ناشناخته در جایی که هستند باقی می ماند. علاوه بر این، هر مانعی که توسط ساختمان‌ها/تله‌های تغییر مکان یا اندازه کوچک نقشه مسدود شده باشد، به‌طور خودکار به موقعیت‌های معتبر اما تصادفی منتقل می‌شود. چمن بلندی که مسدود شده باشد حذف خواهد شد. طرح‌بندی‌های غیرفعال باقی‌مانده حذف خواهند شد.

آپدیت بیلدر بیس 2.0 به طور خودکار یک نیرو را به حداقل سطح آنها ارتقا می دهد

ایده پشت سطوح نیروها این است که بازیکنان در اسرع وقت در حملات چند نفره جدید شرکت کنند. در سطوح بالاتر بیلدر هال، ارتقاء یک سرباز تازه باز شده از سطح 1 می تواند مانعی برای آزمایش تاکتیک های جدید باشد تا زمانی که آن سرباز به طور کامل ارتقا یابد.

در نتیجه، هنگامی که قفل سربازان در پادگان باز می شوند، به طور خودکار به سطح حداقل خود ارتقا می یابند. هنگامی که قفل آنها باز شود، نیروها در سطوح ذکر شده در زیر خواهند بود. اگر قبلاً نیروهای خود را بالاتر از حداقل سطح قرار داده اید، لازم نیست نگران باشید. زیرا پیشرفت ارتقاء آنها برعکس نخواهد شد.

 • Raged Barbarian: Level 1
 • Sneaky Archer: Level 1
 • Boxer Giant: Level 3
 • Beta Minion: Level 3
 • Bomber: Level 5
 • Baby Dragon: Level 5
 • Cannon Cart: Level 7
 • Night Witch: Level 9
 • Dropship: Level 11
 • Power P.E.K.K.A: Level 13
 • Hog Glider: Level 15

همانطور که نیروهای جدید معرفی می شوند، انتظار می رود که آنها نیز از همان الگو پیروی کنند.

یک سازنده جدید در B.O.B در حال ورود است

در وبلاگ مارس، به ربات ساز دیگری اشاره شده بود. که استاد سازنده تصمیم به ساخت آن می گیرد و برای کمک به آنها به دهکده خانه می فرستد. باید بگوییم که تقریباً از BOB the Builder الهام گرفته شده است. زیرا B.O.B دستیار جدید رباتیک دستی جدید بازیکنان خواهد بود. که به شما امکان می دهد سازنده دیگری را به پایگاه خود اضافه کنید.

برای باز کردن قفل B.O.B، پس از رسیدن به Builder Hall 9، یک سری وظایف در انتظار شما خواهد بود. وظایف به شرح زیر است:

 • 3 ارتقاء Gear Up را کامل کنید.
 • هر گروهی را به سطح 18 ارتقا دهید.
 • هر دفاعی را به سطح 9 ارتقا دهید.
 • سطح ارتقاء کل همه قهرمانان باید حداقل 45 باشد. توجه کنید هنگامی که Hero Machine جدید را از فروشگاه خریداری می کنید از سطح 15 شروع می شود.

اگر قبلاً قفل O.T.T.O را قبل از انتشار به روز رسانی باز کرده باشید، O.T.T.O شما به طور خودکار با B.O.B جایگزین می شود. علاوه بر این، Master Builder به بیلدر بیس بازگردانده می شود، جایی که او به عنوان دومین سازنده بیلدر بیس باقی می ماند.

تاریخ انتشار آپدیت بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز

در حال حاضر، تاریخ خاصی برای به روز رسانی coc آینده وجود ندارد. با نگاهی به تاریخچه، انتظار می رود که آپدیت بیلدر بیس 2.0 در نیمه اول می 2023 ارائه شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

فهرست رده های کارت های می 2023 کلش رویال فصل 47

نوشته بعدی

چالش نبرد سوپر قهرمان کلش رویال : راهنمای بهترین دک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه