تغییر منظره دهکده خانگی در کلش اف کلنز – Home village scenery

تغییر منظره دهکده خانگی

Clash of Clans : چگونه مناظر هوم ویلیج را تغییر دهیم؟

برای پاسخ به سؤالات شما، مراحل تغییر منظره دهکده خانگی در کلش اف کلنز به تفصیل توضیح داده شده است.

بازی استراتژیک محبوب سوپرسل، کلش آف کلنز، با گذشت سالها در حال افزایش بوده و این بازی ده ساله بسیار پیشرفت کرده است. زیرا آنها با تغییراتی که بازیکنان درخواست کرده اند وفق داده اند و همچنین سطوح جدید تاون هال را در طول سال ها معرفی کرده اند. به عنوان TH15 و TH16 و سیستم های جدید درون بازی مانند Hero Equipment و Ores. از نظر لوازم آرایشی، Scenery از زمانی که معرفی شد محبوبیت خود را حفظ کرده است، اما همچنین چندین سؤال در مورد تغییرات مناظر روستا وجود دارد. این سوال برای بسیاری از گیمرها بوده است که چگونه مناظر روستای خود را تغییر دهند.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

نمای کلی مناظر دهکده خانگی در CoC

دهکده خانگی در کلش اف کلنز برای سال‌ها همیشه مناظر کلاسیک منظمی داشت. بدون تغییر، تنها محیط مناظر روستا باقی ماند. در آپدیت تابستانی 2020 کلش اف کلنز، مناظر دهکده دیگری در کنار آپدیت های دیگر معرفی شد.

مقالات مرتبط »    چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

با این وجود، گنجاندن ویژگی Scenery اختیاری باقی ماند و بازیکنان را ملزم به خرید از فروشگاه درون بازی کرد. با وجود این، محبوبیت سیستم جدید به دلیل مفهوم منحصر به فرد آن که توسط سوپرسل معرفی شد، افزایش یافت.

اضافه شدن Scenery نه تنها به بازیکنان اجازه می دهد تا جذابیت زیبایی شناسی روستای خود را افزایش دهند، بلکه نشان دهنده بهبود قابل توجهی در تجربه کلی بصری در بازی است. در حالی که این محبوب بود، بسیاری از بازیکنان متوجه نشدند که چگونه می توانند مناظر دهکده خود را در کلش اف کلنز تغییر دهند. فرآیند بسیار ساده است و برای کسب اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهید.

مراحل تغییر منظره دهکده خانگی در کلش اف کلنز

روند زیر به شما کمک می کند تا مناظر دهکده را در کلش اف کلنز تغییر دهید:

1. مناظر روستا را خریداری کنید

مناظر روستای جدید را از فروشگاه خریداری کنید یا در برخی موارد، گذر طلایی مناظری را به نمایش می گذارد. در فروشگاه، ممکن است به عنوان یک کالای جداگانه یا با خرید جایزه همراه باشد. برای خرید آنها باید پول پرداخت کنید. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که شما نمی توانید آن را در هر زمانی خریداری کنید. اینها گاهی در مغازه می آیند.

2. گزینه Scenery را تغییر دهید

بنابراین، برای مرحله بعدی، به صفحه Home Village خود بروید و روی تاون هال خود ضربه بزنید. در میان گزینه ها، می توانید نمادی با خط Change Scenery را مشاهده کنید. روی نماد ضربه بزنید و می توانید مناظر کلاسیک فعلی خود را ببینید.

3. مناظری را که می خواهید تنظیم کنید انتخاب کنید

اکنون، اگر قبلاً مناظر را خریداری کرده باشید، می‌توانید دو یا چند مناظر را که می‌توانید انتخاب کنید، به همراه مناظر دهکده خانگی کلاسیک ببینید.

جدیدترین مناظر را انتخاب کنید تا به ظاهر روستایی متفاوت و جدید بروید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی نماد تاس، مناظر خود را تصادفی کنید تا یکی از آنها را بدون انتخاب دستی انتخاب کنید. برای مشاهده مناظر قبل از اعمال آن، روی نماد چشم کلیک کنید.

آنها به طور رسمی CoC را به پلتفرم رایانه شخصی معرفی کرده اند. پس می توانید بازی را بر روی رایانه شخصی نیز دانلود و بازی کنید. برای اعمال مناظر در حساب CoC PC خود، می توانید همان مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

 

3.2/5 - (8 امتیاز)
نوشته قبلی

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک های دانلود رسمی و APK

نوشته بعدی

رویدادهای ژانویه 2024 کلش اف کلنز : برنامه هفتگی، چالش ها و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه