نحوه تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

تغییر ریجن اکانت کالاف

چگونه سرور را در COD Mobile تغییر دهیم؟

تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل روی matchmaking و چت تأثیر می گذارد یا خیر؟ آیا می توانید سرورها را در COD:Mobile تغییر دهید؟

COD:Mobile جامعه متنوعی از بازیکنان را ارائه می دهد. که در آن برخی به دلایلی سعی می کنند سرورهای خود را برای بازی با بازیکنان منطقه مختلف تغییر دهند. اما آنها موفق به انجام این کار نمی شوند. زیرا بازی هیچ گزینه مستقیمی برای تغییر سرور ندارد. و آن را به یک کار نسبتاً دلهره آور تبدیل می کند.

تیم پشتیبانی آنلاین آماده پاسخگویی سریع به سوالات ثبت و پیگیری سفارشات خرید سی پی کالاف در 7 روز هفته می باشد.

با دیدن آن، ما این راهنمای مفید را در مورد نحوه تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل، وضعیت فعلی تغییر سرورها، استفاده از VPN و موارد دیگر آماده کردیم.

مقالات مرتبط »   ساخت اکانت ریجن هند کالاف دیوتی موبایل

نحوه تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل

هنگام نوشتن این راهنما، COD: Mobile هیچ ویژگی تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل را ارائه نمی دهد. و بازی شما را در نزدیک ترین سرور به شما قرار می دهد. و متأسفانه، استفاده از VPN برای بازی در سرور دیگری می تواند شما را برای همیشه ممنوع کند. بنابراین، استفاده از VPN یک گزینه نیست.

برای آزمایش این، ما از VPN در یک حساب ساختگی استفاده کردیم که ممنوع نشد. پس از آن، کمی در انجمن COD: Mobile جستجو کردیم و متوجه شدیم که بسیاری از بازیکنان سال‌ها از VPN استفاده می‌کنند و ممنوع نشده‌اند. اما از آنجایی که Activision مستقیماً استفاده از VPN را محدود می کند، ما آن را توصیه نمی کنیم. زیرا همه خوش شانس نیستند.

گذشته از این، می توانید تا حدی منطقه/سرور را در بازی از طریق تابلوهای امتیازات تغییر دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید:

  • COD را باز کنید: موبایل
    رفتن به “چند نفره”
    بر روی گزینه “Leaderboards” موجود در پایین صفحه کلیک کنید
    تب ‘Weapons’ را انتخاب کنید
    با استفاده از منوی کشویی بالا، منطقه را تغییر دهید

انجام این کار منطقه شما را تغییر می دهد، اما این موضوع matchmaking یا چت را تغییر نمی دهد. شما همچنان با نزدیکترین سرور خود matchmaking خواهید داشت. بنابراین، برای بازیکنانی که به دنبال بازی با بازیکنان در سرور دیگری هستند، هیچ فایده ای ندارد.

همانطور که گفته شد، اگر Activision یا Garena تصمیم بگیرند در آینده نزدیک یک ویژگی تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل را به بازی اضافه کنند، این راهنما را به روز خواهیم کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چگونه آن را ایجاد کنیم؟

نوشته بعدی

برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل – راهنمای جامع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه