معرفی بهترین دک های چالش Capture the Queen کلش رویال

چالش Capture the Queen

راهنمای بهترین عرشه چالش “ملکه را دستگیر کنید” در کلش رویال

در این مقاله، برخی از بهترین دک های چالش Capture the Queen را که می‌توانید برای پاک کردن چالش در کلش رویال استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

آپدیت جدید بوت کمپ فصل 46 کلش رویال با به روزرسانی های جالبی برای طرفداران عرضه شده است. اگرچه نگرانی‌ها در مورد پاس رویال جدید همچنان وجود دارد، چالش‌های جدید بازی را جذاب کرده است. این بار، یک رویداد جدید دیگر از راه رسیده است، با حضور ملکه کماندار، اما با کمی تغییر.

ملکه را نجات دهید، از مزایای آن بهره مند شوید!

مقالات مرتبط »   راهنمای بهترین deck های چالش Super Archers در مقابل Golem کلش رویال

بهترین عرشه برای چالش Capture the Queen کلش رویال

چالش Capture the Queen کاملاً پیچیدگی دارد. زیرا تنها یک بازیکن می‌تواند ملکه آرچر را به تنهایی داشته باشد. و سپس از این مزیت برخوردار شود که ملکه برای او مبارزه کند. توانایی ملکه کماندار چیزی است که گرفتن او را مهم می کند، زیرا او را نامرئی می کند و سرعت حمله او را برای مدت کوتاهی افزایش می دهد.

از این رو، لازم است یک عرشه طراحی شود تا بتواند ملکه را زودتر بگیرد و همچنین از حریف پیشی بگیرد. بنابراین، در اینجا سه عرشه برتر ما بدون هیچ ترتیبی انتخاب شده است.

1. Skeletons, Fire Spirit, Cannon, Baby Dragon, Royal Hogs, The Log, Musketeer, Golden Knight

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

عرشه اول یکی از بهترین دک های چالش Capture the Queen برای ملکه کماندار است. و در گرفتن ملکه و همچنین استفاده از بهترین های او بسیار مؤثر است. از ترکیب Royal Hogs + Bats برای دنبال کردن عکس‌برداری استفاده کنید. جایی که شمارنده‌های کافی هم برای هوا و هم برای زمین دارید.

داشتن یک قهرمان در عرشه عالی عمل می کند. زیرا می توانید همزمان از دو توانایی استفاده کنید، بنابراین شوالیه طلایی برای این یکی بسیار مناسب است. Skeletons و Fire Spirit کانترهای ارزان قیمتی هستند که Cannon یک ساختمان دفاعی عالی با تفنگدار برای پوشش است.

2. Bats, Zap, Arrows, Wall Breakers, Mega Knight, Bandit, Prince, Wall Breaker, Mighty Miner

میانگین هزینه اکسیر: 3.5

یکی از بهترین عرشه ها در صورت استفاده صحیح، پتانسیل حمله این عرشه کاملاً خارج از نمودار است. مگا نایت می تواند به تنهایی ملکه را بیرون بیاورد و همچنین او را نجات دهد، بنابراین انداختن او روی پل یک حرکت عالی برای اولین کارت خواهد بود.

Prince و Bandit شمارنده های خوبی برای Archer Queen روی زمین هستند، در حالی که ترکیب طلسم Zap و Arrows برای مقابله با نیروهایی که در مقابل نیروهای زمینی شما بازی می کنند عالی عمل می کند. گنجاندن Mighty Miner برای انداختن بمب یک بار دیگر برای استفاده از داشتن دو کارت قهرمان است.

3. Skeletons، Fire Spirit، X-Bow، Fireball، The Log، Knight، Wizard، Skeletons

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

عرشه نهایی زمانی که به عنوان حریف بازی می کنید بسیار خسته کننده است. چرخه سریع مقابله با بسیاری از نیروها به نفع آن است، در حالی که دو ساختمان دفاعی، X-Bow و Cannon به بازیابی ملکه کماندار از فاصله دور بدون حواس‌پرتی کمک می‌کنند.

به طور همزمان، آنها برای تقویت بازی دفاعی شما ارزش می‌افزایند، با طلسم‌های Fireball و Log به پاکسازی عرصه برای آسیب رساندن به ملکه کمک می‌کنند. برای مقابله با واحدهای هوایی سنگین، جادوگر را بازی کنید. و شوالیه کارتی است که برای به دست آوردن مزیت ارزش اکسیر بیشتر بازی می شود.

سخن پایانی

این رویداد زمانی که به‌طور کلی دیده می‌شود، از طرف سازندگان خیلی خلاقانه نیست. زیرا فقط سیستم قدیمی خوب ضبط کارت است. ملکه ارزش زیادی به بازیکنی که عکس می گیرد می افزاید. بنابراین ممکن است امتیاز ناعادلانه ای برای بازیکنی که در مقابل آن بازی می کند ایجاد کند.

بنابراین، برای برنده شدن، به نفع بازیکن است که ملکه را به سرعت دستگیر کند. و دک ها طوری طراحی شده اند که در این زمینه کار کنند. و در عین حال برای بدست آوردن بردها نیز مؤثر باشند. ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکند. اما عرشه‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند، اگر کارت‌ها به درستی بازی شوند.

اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه حذف اکانت کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل – علل و راهکارهای لغو ممنوعیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه