کاراکتر های کالاف دیوتی موبایل

شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

هر بازی از چندین شخصیت و کاراکتر مختلف تشکیل شده است. معمولا بازیکنان یک بازی خود را به جای این شخصیت ها قرار می دهند. در قالب این شخصیت ها به بازی در برنامه مورد نظر می پردازند. کالاف دیوتی موبایل یکی از انواع بازی های اکشن از سبک بتل رویال است. بازی پر از هیجانی که یک محیط واقعی را برای بازیکنان شبیه سازی نموده است. کاراکتر های مختلفی در این بازی نقش ایفا می کنند. بدون شک هر کدام قدرت و توانمندی منحصر به فردی را نیز از خود به نمایش می گذارند. در این ميان چند مورد از شخصیت های این برنامه از بقیه بهتر و کارآمد تر هستند. به عبارتی دیگر درجه شهرت و سر شناسی بیشتری دارند. به همین خاطر اغلب بازیکنان و گیمرها به سمت انتخاب آن ها می روند. در ادامه، با چند مورد از بهترین کاراکتر های کالاف دیوتی موبایل آشنا می شویم. آیا می دانید که نحوه به دست  آوردن و گرفتن این کاراکتر ها به چه شکلی است؟

کاپیتان پرایس

یکی از بهترین کاراکترهای کالاف دیوتی موبایل کاپیتان پرایس است. مردی شجاع، بی رحم، خشن اما دلسوز که بسیار دلیر است. قدرت فوق العاده زیادی داشته و از اراده ای فولادین برخوردار می باشد. با عملکرد خود به همه ثابت کرد که غیر ممکن نیز ممکن می شود. برای حفاظت از وطن و دوستانش خود را به هر خطری می اندازد. شخصیتی مقتدر که در پی انتقام از دوستانش به پا خواست. در نهایت توانست انتقام دوستان و هم رزمان خود را بگیرد.

مقاله مرتبط » آموزش گرفتن اسکین کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

کاپیتان مک تاویش

یکی دیگر از شخصیت های برتر بازی کالاف دیوتی موبایل، کاپیتان مک تاویش بزرگ است. در مبارزه و میدان جنگ بسیار نیرومند است. این فرد کسی جز دوست، رفیق و هم رزم کاپیتان پرایس نبود. این دو در کنار هم عملکرد فوق‌العاده ای را از خود به نمایش می گذاشتند. زوج طلایی و حرفه اس این برنامه مشهور هستند. نقشه های مک تاویش بسیار حرفه ای و عالی بودند.‌ او به راحتی می توانست با هر نوع سلاحی کار کند. شخصیتی فوق العاده که متاسفانه بر اثر انفجار بمب از دنیا رفت.

گوست

سایمون رایلی یا گوست یکی از شخصیت های محبوب کالاف دیوتی است. گوست پیشرفت به درجات بالا را از ساده ترین درجات یعنی گروهبان ساده شروع کرد. مهارت های عالی او و عملکرد حرفه ای اش او را تا درجات نظامی ارشد بالا برد. گوست جهت انتقام از قاتلین خانواده اش به ارتش پیوست. جالب است که این کاراکتر نیز جزو گروه کاپیتان پرایس می باشد. او از افراد نزدیک و معتمد این کاپیتان محبوب محسوب می گردد.

مقاله مرتبط » گوست لجند کالاف دیوتی موبایل

ماکاروف

یکی از شخصیت های منفور و البته زبده کالاف دیوتی موبایل، ماکاروف است. کسی که کاپیتان پرایس به دنبال انتقام گیری از او بود. شخصیتی بسیار بی رحم که دلش به حال هیچ کس نمی سوزد. فردی روسی که حتی به یاران، دوستان و هم وطنان خود رحم نمی کند. علاقه داشتن به جنگ و ادامه داشتن آن باعث می شد تا جنایات زیادی مرتکب شود. این شخصیت منفی و منفور توسط پرایس کشته می شود.

خالد ال اسد

شخصیت بی رحم دیگری در بازی کالاف دیوتی موبایل، خالد ال اسد است. کاراکتری بسیار وحشی و بی رحم می باشد. او با کشتن ریس جمهور عربستان و با کمک دوستان خود ریس جمهور عربستان شد. تروریستی خشن که فردی بی ارزش نیز می باشد.

نیکولای

یکی از شخصیت های بازی کالاف دیوتی که در ارتش روسی ها فعالیت داشت، نیکولای بود. این شخصیت مثبت بوده و در کنار کاپیتان پرایس و دوستانش فعالیت می کرد. البته یک بار در چنگ خالد ال اسد گیر افتاد. اما با کمک دوستان و همراهانش آزاد گردید.

گاس

گاس شخصیت دلسوز و بی رحم دیگری در کالاف دیوتی موبایل است. از نظر شخصیتی بسیار شبیه کاپیتان پرایس می باشد. همانند او برای سربازان و نیروی های خودی بسیار دلسوز است. اما در مقابل دشمن خوی بی رحمی به خود می گیرد. از نظر قدرت های نظامی در درجه بالایی قرار گرفته است. اما کشتن این نظامی قدرتمند به همین راحتی نیست. کاپیتان پرایس به این شخصیت اعتماد و اطمینان کاملی دارد.

آموزش گرفتن کاراکتر های کالاف دیوتی موبایل

کاراکتر های کالاف دیوتی موبایل به شیوه های مختلفی گرفته می شوند. برخی از این شیوه ها کاملا رایگان هستند و برخی دیگر نیازمند پرداخت هزینه می باشند. شما کدام شخصیت را می پسندید؟ آیا هر راهی را برای دریافت این شخصیت طی می کنید؟ چندین روش متفاوت جهت این مقصود معرفی می شود:

  • در شیوه اول کافیست در برنامه بازی برای خود حساب کاربری باز کنید. بازی کردن با استفاده از حساب کاربری شخصی، شما را شایسته دریافت چند شخصیت به صورت رایگان می نماید. استفاده از حساب کاربری یا بازی کردن به صورت مهمان در ابتدای بازی از کاربر سوال می شود. بنابراین این روش بر اساس انتخاب ابتدایی کاربر جواب گو است.
  • در فروشگاه این برنامه انواع شخصیت ها به فروش می رسند. کافیست به‌ اندازه کافی ارز رایج بازی یا سی پی داشته باشید. به آسانی می توانید هر شخصیتی را که خواستید بخرید. در این شیوه حالت تصادفی حذف شده است. دقیقا همان شخصیتی را که خود می خواهید دریافت می کنید. ساده ترین راه که مستلزم پرداخت هزینه می باشد. برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می توانید از سایت جمینجا با قیمت ارزان و تحویل سریع اقدام کنید.
  • روش سوم این است که سطح و لول بازی شما از ده بالاتر برود. در این صورت بعد از ده مرحله یک شخصیت کاملا رایگان به شما اهدا می گردد.‌
  • انواع ماموریت های دوره ای را در این جا نادیده نگیرید. در پایان این ماموریت ها جوایز مختلفی به برندگان اهدا می شود. شاید یک اسکین شخصیتی جایزه شما باشد. بنابراین چنین مواردی را از دست ندهید.
  • تبلیغات بازی را تماشا کنید و سکه دریافت نمایید. ارز رایج بازی با تماشای یک تبلیغات ساده برنامه کالاف دیوتی قابل دستیابی است. مجموع سکه ها هزینه کافی برای خرید اسکین و شخصیت را فراهم می نماید. در قسمت WATCH اولین گزینه سمت راست، تبلیغات به نمایش در می آیند.

جمع بندی

همان طور که گفته شد کاراکتر های مختلفی در کالاف دیوتی موبایل حضور دارند. برخی شخصیت منفی داستان هستند و برخی در نقش های مثبت حضور یافته اند. با این وجود هر کدام محبوبیت خاص خود را دارد. این شخصیت ها را می توان به شیوه های مختلفی به دست آورد. در بین تمامی موارد معرفی شده، به نظر شما بهترین و محبوب ترین کاراکتر کدام یک است؟

4.8/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه اکانت فری فایر را انتقال دهیم؟

نوشته بعدی

پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل اکنون برای اندروید در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه