کارت آجری کلش رویال برای چیدن دیوارها چگونه استفاده می شود؟

کارت آجری کلش رویال

یکی از طرفداران کلش رویال یک مفهوم کارت Brick ارائه می دهد که می تواند برای چیدن دیوارها استفاده شود

مفاهیم کارت در کلش رویال هرگز بین یک غافلگیری یا ناامیدی نیست. به‌عنوان یک طرفدار، دیدن ایده‌های منحصربه‌فرد همیشه خوب است. یک بار دیگر، یک مفهوم کارت فوق العاده توسط یکی از طرفداران به اشتراک گذاشته شده است. که انجمن محبوب r/ClashRoyale Reddit منبع آن است. این مفهوم کارت آجری کلش رویال (Brick) نام دارد که می تواند برای چیدن دیوارها استفاده شود. کمی تعجب آور نیست؟ نگران نباشید، توضیح خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال ارزان از جمینجا ، آیتم های مورد نیاز خودرا خریداری کرده و روند بازی را تسریع کنید.

کارت آجری کلش رویال را می توان برای ساخت دیوار استفاده کرد اما سربازان آن را نادیده می گیرند

مفهوم مشترک توسط کاربر Reddit u/whenthenightfalls44 دارای کارت Brick به عنوان یک کارت رایج در کلش رویال است. خوب، اگرچه در مورد توانایی‌های کارت چیز خاصی وجود ندارد، یک پیچ و تاب در داستان مزیتی را به همراه دارد که بازیکن وقتی آنها را روی هم می‌گذارد، به دست می‌آورد.

نیروهای حریف به طور کامل این دیوار یا دیوارهای انباشته شده را نادیده خواهند گرفت. بنابراین، بازیکن می تواند شروع به ساختن دیوار آجری خود در مقابل برج خود کند که به عنوان یک ساختمان دفاعی عمل می کند. با صرف یک هزینه اکسیر، ارزش بازیافت این کارت شگفت انگیز است. و این به ساختن یک دیوار سریع برای خود کمک می کند.

مقالات مرتبط »    آپدیت مارس 2023 کلش رویال : رویدادهای 2.0، توکن‌های فصل و موارد دیگر

بدون دیوار شکن در بازی، ممکن است جالب باشد که کارت آجری کلش رویال چگونه از نظر تاکتیکی ممکن است تفاوت ایجاد کند. همچنین می توانیم برای دیوارها داشتن نوار سلامت را پیشنهاد کنیم تا آنها هم نقطه ضعف داشته باشند. همانطور که در Reddit مرسوم است، جامعه در بحث شرکت کرد و در عین حال به مفهوم کارت آجری کلش رویال نیز پاسخ مثبت داد، با این پست بیش از 1.9 هزار رأی مثبت در کمتر از 24 ساعت دریافت کرد.

با ایده مفهومی جدید دیگری، جامعه بار دیگر یک مفهوم کارت عالی را برای بحث در اختیار ما قرار داد. بدون شک هر چه روزها بگذرد شاهد این موارد خواهیم بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

به‌روزرسانی کلش رویال در 27 مارس 2023 شامل چه چیزهایی است؟

نوشته بعدی

کمپین برکت رمضان فری فایر 2023 با مأموریت‌ها و جوایز جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه