چالش بوست فیلدز کلش رویال : راهنمای کامل بهترین دک ها

چالش بوست فیلدز کلش

راهنمای بهترین deck ها در چالش Boost Fields کلش رویال

چالش بوست فیلدز کلش رویال ، چالش سوم فصل 47 Books of Clash می 2023 اکنون به صورت زنده منتشر شده است. که بسیار جالب است و با آنچه اخیراً دیده‌ایم متفاوت است. این یک میدان باز و در عین حال محدود بدون پل است که به نوعی هیجان انگیز است. برای انتخاب چند عرشه عالی، نیاز به راهنمایی برای بازیکنان دارد که در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش بوست فیلدز کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

راهنمای بهترین دک ها برای چالش بوست فیلدز کلش رویال

ممکن است بازیکنان با رویداد Touchdown آشنا باشند. خب، این تا حدودی ترکیبی از آن و گیم پلی اصلی است. تعداد کمی از جادوها در Boost Battles در فواصل زمانی منظم در دسترس خواهند بود. که در هر دو طرف متعادل خواهد بود، بنابراین برداشتن یک طلسم به تقویت کمک می کند. خواه خشم، شفا، نامرئی و کلون باشد. این فقط روی سربازان کار می کند.

مقالات مرتبط »    راهنمای بهترین دک های چالش Mega Monk کلش رویال

توجه داشته باشید
این دک به ماینر، دریل و بشکه اجازه نمی دهد که با توجه به شرایط بازی مشکلی ندارد. همچنین دفاع کردن سخت است، بنابراین همیشه فقط به فکر رفتن به سمت سه تاج باشید. با در نظر گرفتن این موارد، در اینجا سه گزینه پیشنهادی عرشه ما بدون ترتیب خاصی وجود دارد.

1. Bats, Mini PEKKA, Zap, Valkyrie, Hog Rider, Tornado, Executioner, Electro Wizard

میانگین هزینه اکسیر: 3.5

اولین عرشه ما، عرشه‌های Hog Rider + Valkyrie است که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما با پیچ و تاب به نفع شرایط و طلسم دوگانه. با توجه به این رویداد، ما کاملاً ضروری می‌دانیم که شرط برد داشته باشیم. و سربازان برای محافظت در برابر کلون‌ها آسیب اسپلش وارد کنند.

هم‌افزایی این عرشه مبتنی بر استفاده از Hog Rider به‌عنوان شرط پیروزی اولیه است و در عین حال گزینه‌های دفاعی با Mini P.E.K.K.A، Valkyrie، Executioner و Electro Wizard را در اختیار دارد. و در عین حال از فشارهای ضد فشار نیز پشتیبانی می‌کند. استفاده از Hog برای فعال کردن Rage یک مزیت بزرگ است، در حالی که بقیه کارت ها بسته به سناریو قابل بازی هستند.

2. Bats, Arrows, Goblin Gang, Dart Goblin, Hog Rider, Dark Prince, Prince, Mega Knight

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

عرشه دوگانه Prince به طور خودکار به دلیل سرعت آنها یک مزیت بزرگ اضافه می کند. آنها سریع هستند و اگر بتوانند یک بطری از هر طلسمی را در میدان مسابقه به دست آورند، می توانید به راحتی مزیت کسب کنید. مزیت دیگر این است که هر دو می توانند به عنوان یک گزینه دفاعی یا برای پشتیبانی از ضد حملات استفاده شوند.

هاگ رایدر ثابت می ماند و می تواند گزینه بهتری نسبت به بالون باشد. حتی اگر دومی آسیب بهتری داشته باشد. با Mega Knight، عرشه در هر دو انتها تهاجمی تر است، و این عمدتا زمانی موثر خواهد بود که دقیقه پایانی را بزنید.

3. Goblins، Arrows، Valkyrie، Ram Rider، Guards، Magic Archer، Pheonix، Baby Dragon

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

عرشه نهایی ما دارای تعدادی سرباز سریعتر است که به شما امکان می دهد سریع به انتهای دیگر برسید. Ram Rider برای حریف بسیار ویرانگر است. و توسط Valkyrie، Magic Archer و Baby Dragon که در برابر واحدهای ازدحامی دفاع می کنند، حمایت می شود.

پیکان ها و گابلین ها در بسیاری از سناریوها مفید هستند. در حالی که Pheonix در ارائه پشتیبانی هوایی نیز خدمت می کند. نیروهای کم‌هزینه مطمئناً از دست داده‌اند، اما هنگامی که حمله خود را با استفاده صحیح از نیروها متعادل کنید، مسیر شما را تغییر می‌دهد.

سخن پایانی

خوب، این از جنبه خلاقانه بسیار جالب است، اما صادقانه بگویم این یک چالش هیجان انگیز نیست. زیرا شما بیشتر نبردها را در وسط میدان دارید و زمین بازی بسیار گیج کننده به نظر می رسد. مزیت در برخی از کارت‌ها نهفته است که می‌توانید به راحتی فشار بزرگ را متوقف کنید. اما ممکن است با جادوها نیز مزیتی کسب کنند.

تا آنجایی که به دسته‌ها مربوط می‌شود، ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکنند. اما اگر کارت‌ها به درستی بازی می‌شوند، عرشه‌های آزمایش شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند. اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سه ساختمان جدید بیلدربیس 2.0 که وارد بازی کلش اف کلنز می شوند

نوشته بعدی

Card Evolution کلش رویال ، ویژگی جدیدی که به زودی ارائه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه