بهترین سلاح‌های فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 اینها هستند

بهترین سلاح‌های فصل 5 کالاف

بهترین گان ها در Call of Duty Mobile فصل 5 (2023)

در اینجا می توانید بهترین سلاح‌های فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 را بررسی کنید.

فصل 5: Get Wrecked منتشر شده است و با چندین تغییر تعادل سلاح همراه است. که متای Call of Duty: Mobile را به هم می زند.

خرید سی پی از جمینجا به صورت قانونی و معتبر با قیمت پایین و به صرفه در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود.

فصل 5: Get Wrecked، آخرین به‌روزرسانی بزرگی است که برای Call of Duty: Mobile عرضه می‌شود. و اکنون برای دانلود و بازی در دسترس است. فصل جدید یک نقشه جدید، یک حالت بازی هیبریدی، دو سلاح جدید، یک کلاس BR جدید و خیلی چیزهای دیگر را معرفی کرده است.

جدای از آن، ما بسیاری از سلاح ها در این فصل متعادل بودیم و متای COD: Mobile را تغییر دادیم. سلاح هایی مانند AS Val، Cordite و HDR، همراه با سلاح های دیگر، طرفداران زیادی دریافت کردند.

همه این تغییرات می تواند تصمیم گیری در مورد بهترین اسلحه در COD: Mobile را دشوار کند. اما خوشبختانه کمک در دسترس است. زیرا در زیر جزئیات بهترین سلاح‌های فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 در هر 9 دسته را با در نظر گرفتن همه علاقه مندان و  نرف های اخیر ارائه می کنیم.

بیایید وارد آن شویم.

مقالات مرتبط »    بهترین اسلحه Zombies Classic کالاف دیوتی موبایل (2023)

بهترین سلاح‌های فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023

9 دسته سلاح های موجود در COD Mobile عبارتند از:

  • ثانویه (تپانچه، melee، راکت انداز)
  • تفنگ های ساچمه ای
  • مسلسل های دستی (SMG)
  • تفنگ های تهاجمی (ARs)
  • مسلسل سبک (LMG)
  • تفنگ تیرانداز
  • تفنگ های تک تیرانداز

در زیر، ما به هر دسته نگاه می کنیم و بهترین ها را در هر کدام تعیین می کنیم. به شما ایده خوبی در موارد زیر می دهیم :

  • اینکه در چه تفنگ هایی باید تخصص داشته باشید
  • و کدام یک بهتر است روی زمین باقی بمانند.

بسیاری از اسلحه های ذکر شده در زیر در خارج از دروازه عالی خواهند بود. اما برخی دیگر ممکن است بهترین عملکرد را داشته باشند زمانی که ضمیمه های خاصی در دسترس شما باشد.

برای دسترسی به تمام ضمیمه ها باید اسلحه ها را سطح کنید.

بهترین ها :

ثانویه

وقتی صحبت از ثانویه می شود – به نظر ما – بهتر است با یک تپانچه بروید. در حالی که غوغاها سرگرم کننده و، بله، کشنده هستند، آنها بدیهی است که به شما نیاز دارند تا از گلوی حریف خود پایین بیایید، در حالی که یک تپانچه می تواند شما را در فاصله نزدیک به متوسط بیرون بیاورد.

با این اوصاف، تعدادی گزینه در اینجا وجود دارد، از جمله L-CAR 9 و .50GS، اما ما احساس می کنیم بهترین از این دسته MW11 است.

این تپانچه در فصل 9 بسیار جذاب بود که آن را صراحتاً مضحک کرد، و در حالی که قدرت آن تا حدودی کاهش یافته است، هنوز هم یک تپانچه سریع شلیک و ضربه بالا است که می تواند با طیف گسترده ای از اتصالات نصب شود.

با رفتن به فصل 5، هنوز هم فصل دوم ما خواهد بود.

افتخارات: L-CAR 9, .50GS, Katana.

تفنگ ساچمه ای

از نظر تفنگ های ساچمه ای، این R9-0 است که بر متا تسلط داشته است و به نظر نمی رسد در فصل 5 تغییر کند. بیش از یک شات قبل از اینکه باید دوباره محفظه شود.

این مکانیسم شلیک سریع آن را کشنده می کند. اگر اولین شات عالی را نگیرید، می‌توانید به سرعت از آن با یک ثانیه شماره‌گیری شده‌تر پشتیبان بگیرید.

خشاب‌های گرد بلند و پیوست‌های بی‌شمار آن را به گونه‌ای همه کاره می‌سازد که تعداد کمی از تفنگ‌های ساچمه‌ای دیگر می‌توانند با KRM-262، که بسیار شبیه به R9-0، تنها رقیب واقعی در متای COD: Mobile Season 5 است، رقابت کنند.

افتخارات: KRM-262، BY-15، HS0405.

SMG

بیایید آن را از سر راه برداریم؛ بهترین مسلسل در فصل 5 همچنان CBR4 است – علیرغم تغییرات بی شماری که در سال گذشته دیده است.

علیرغم این تغییرات، که شامل عصب‌ها و همچنین بوفه‌ها می‌شود، CBR4 هنوز یک «آب‌کننده» مطلق یک تفنگ است. شلیک سریع، کم پس زدن، و قادر به درگیر شدن با حریف تا برد متوسط، و شما SMG عالی دارید.

گزینه های زیادی در این کلاس وجود دارد – ما عاشق PPSh-41 هستیم – اما اگر “بهترین” را می خواهید، CBR4 است.

افتخارات: PPSh-41، MAC-10.

AR

تغییرات زیادی در کلاس تفنگ های تهاجمی در فصل 5 رخ داده است که HS0405، Echo، AK-47 و Peacekeeper MK2 همگی طرفداران خود را دریافت کردند.

از این میان، Peaceeeper MK2 بهترین بود، و زمانی در صدر فهرست طبقه بندی تفنگ های تهاجمی ما قرار داشت، اما جدیدترین تغییرات، که باعث کاهش ضربه فلنچ و گسترش ADS می شود، برای بازگرداندن آن به آنجا کافی نیست. .

برای ما، M13 هنوز بهترین تفنگ تهاجمی در COD: Mobile است. این AR ساخت آمریکا بسیار آسان برای استفاده، با طیف گسترده ای از پیوست ها، یک جک از همه حرفه ها و استاد برخی از آنها نیز هست.

افتخارات: FFAR 1,AK117, Peaceekeeper MK2, Kilo 141.

LMG

با توجه به کلاس مسلسل های سبک، نگاه کردن به هولگر 26 سخت است.

هادس که وارد فصل 9 شده بود، شاهد بهبود خروجی آسیب، برد موثر و گسترش گلوله بود. در سطح پایه خود، همچنین دارای یک LMG 100 دور بزرگ است که آن را به یک هیولای مطلق در دستان راست تبدیل می کند.

با تغییرات اندکی در سایر LMG هایی که به فصل 5 می روند، انتظار داریم که Holger 26 به عنوان LMG انتخابی ادامه یابد.

افتخارات: Hades، Chopper، S36.

تفنگ تیراندازی

هیچ تغییر واقعی در کلاس تیرانداز که وارد فصل 5 می شود، به این معنی است که SKS همچنان بر این کلاس تسلط دارد.

SKS مدتهاست که یک سلاح محبوب در Call of Duty بوده است و در COD: Mobile نیز تفاوتی ندارد.

این تفنگ تیرانداز قادر به کشتن یک تیر در هنگام ضربه زدن به سر و دو شلیک در هنگام ضربه زدن به بالاتنه است، بنابراین اگر دوست دارید حریفان خود را در فاصله دور دست نگه دارید، گزینه های بهتری وجود ندارد.

افتخارات: SVD.

تفنگ تک تیرانداز

آیا تفنگی در COD: Mobile در دوره طولانی‌تری نسبت به تفنگ تک تیرانداز DL Q33 غالب بوده است؟ CBR 4 ممکن است با آن مخالفت کند، و دیگر تفنگ تک تیرانداز قابل توجه، ZRG 20mm، با صدای بلند وارد شد. اما هیچ یک از آنها عمر طولانی DL Q33 را نداشتند – مورد علاقه افراد معمولی و حرفه ای.

یکی از معدود اسلحه های موجود در بازی که می تواند به حریفان یکباره شلیک کند، DL Q33 تک تیرانداز است. دقت مرگبار و با نرخ شلیک نسبتاً بالا، اگر بتوانید به طور مداوم شلیک کنید، تعداد کمی برابر است.

DL Q33 شاهد پیوست امضای جدید خود بود که در فصل 2 قرار می گرفت. با این حال، این تنها بر عملکرد اسلحه در بتل رویال تأثیر می گذارد. تغییر به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را از بالای لیست ردیف تفنگ های تک تیرانداز مشاهده کرد.

افتخارات: ZRG 20mm، XPR-50.

 

4.7/5 - (71 امتیاز)
نوشته قبلی

رویدادهای اسلش رویال و رافل رویال از 5 ژوئن 2023 آغاز می شود

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه گرفتن Shards در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه